Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Volkswagen Scirocco III + jego wyżelowany pan w szpanerskich, białych okularach vs. mój Subek i ja = KO i R.I.P. dla tego pierwszego :mrgreen:

 

A może Scirocco był na dotarciu :mrgreen: Jesli okulary białe to jaki kolor tego VW :?: Czyżby też dubajska biel :?: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

QbaqBA, ten wątek nigdy nie był obiektwny i nie miał być :). My tu stosujemy logikę Kalego: jak my jeździć bokiem, to dobrze. Jak kopany jeździć bokiem - to źle. Bo my z definicji umieć, on z definicji nie umieć :).

a jak nam, przypadkiem, nie wyjsc - to sie nie przyznawac :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

QbaqBA, ten wątek nigdy nie był obiektwny i nie miał być :). My tu stosujemy logikę Kalego: jak my jeździć bokiem, to dobrze. Jak kopany jeździć bokiem - to źle. Bo my z definicji umieć, on z definicji nie umieć :).

a jak nam, przypadkiem, nie wyjsc - to sie nie przyznawac :P

Nam zawsze wychodzić, a nawet jak nie, to tak miało być... :twisted::P:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

QbaqBA, nie wiem, czy widzisz różnicę pomiędzy "kontrolowanym boczkiem" dzioby a niekontrolowanym tańczeniem po jezdni w wykonaniu kierownika M3.... :roll: Gratuluję, sam się skopałeś.... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Volkswagen Scirocco III + jego wyżelowany pan w szpanerskich, białych okularach vs. mój Subek i ja = KO i R.I.P. dla tego pierwszego :mrgreen:

 

A może Scirocco był na dotarciu :mrgreen: Jesli okulary białe to jaki kolor tego VW :?: Czyżby też dubajska biel :?: :mrgreen:

 

hehe, nie jesteś sam, bo ostatnio też mam do takich szczęście. Ładna dubajska biel i nabite do głowy w salonie, że kupił właśnie "sportowy wóz" a potem płacz i zgrzytanie zębów :mrgreen::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

QbaqBA, nie wiem, czy widzisz różnicę pomiędzy "kontrolowanym boczkiem" dzioby a niekontrolowanym tańczeniem po jezdni w wykonaniu kierownika M3.... :roll: Gratuluję, sam się skopałeś.... :lol:

 

rozumiem, że Ty jestes tym sędziOM obiektywnym, ktory stwierdzil "niekontrolowaność" boka M3. Gratuluję więc. hi5!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

QbaqBA, ja po prostu potrafię wyciągać wnioski z czytanego posta Agi... :roll: Forum Audi czeka na Ciebie... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

QbaqBA, ja po prostu potrafię wyciągać wnioski z czytanego posta Agi...

 

ja zas potrafie wyciagnac wnioski z pisanego i jedyne co mi sie nasuwa po zastosowaniu tego do Twoich postów, to po raz kolejny smuteczek...

 

Forum Audi czeka na Ciebie... :roll:

 

 

 

EOT, bo nie chce mi sie zjeżdżać do poziomu tego co piszesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio "klasyka gatunku" czyli : deszczyk, prosta, łuk, rondo i BMW :D Start ze świateł ( BMW ustawione za mną) 1,2,3, a toto przyklejone mi do zderzaka prawie...se myśle "szybka bestia" , łuk - trochę został z tyłu ,ale zaraz prosta i znowu mi na dupie siedzi...Myśle sobie "poczekaj...zaraz rondo zobaczymy :twisted: " Rondo, redukcja , gaz i......BMW "zaginęło w akcji " :mrgreen: A, że nie jestem jakoś obeznany w modelach , sprawdziłem po powrocie do domu i to było BMW 750 :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj zostałem skopany przez czerwoną corsę A 1.2 :) piękny sleeper, klatka i kubły w środku. Kierownik corsy skopał na moich oczach dumnego właściciela jakiegoś wypasionego motocykla. Ktoś kojarzy to auto z Poznania? Ciekawe jaki swap był robiony, może 3.0 w środku siedziało bo jeździ to niesamowicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...