Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj skopał mnie pan (specjalnie z małej litery) Skodą 4x4 TDI.

Najpierw nie ustąpił, potem zajeżdzał drogę (zmiany pasa bez kierunkowskazów) żebym go tylko nie wyprzedził. Ostateczny kill zaczął się skierowanym do mnie pozdrowieniem środkowym palcem, a skończył się zostawieniem mnie daleko w tyle przez wyprzedzenie kilku samochodów startem z pasa do skrętu w prawo.

Czuję się totalnie skopany :shock: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JuNo, pan będzie przez najbliższe 3 lata przy piwie (czeskim) opowiadał kolegom-skodziarzom o swoim sukcesie :twisted:.

I bardzo dobrze - napedzi nam ochotnikow do kopania na najblizsze 3 lata =)

To znaczy, że niechcący :oops: wystąpiłem jako harcownik w Wielkiej Wojnie Ojczyźnianej - od razu mi lepiej :cool: :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buncol555, Moje trzy ulubione samochody to: Skoda Octavia kombi, Opel Vectra kombi oraz Toyota Avensis.... zgadnijcie.... Kombi :D

 

nie wiem czy dobrze zrozumiałeś moją wypowiedź ale dla mnie idealnym narzędziem do znęcania się nad kierowcami w/w jest właśnie Legacy Turbo kombi :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olleo, dobrze kombinujesz. Szczególnie, że masz wóz, który do tego nadaje się idealnie 8).

No nie wiem. Skodziarze nawet na moja Lodowke Turbo nie chca spojrzec, ze nie wspomne o kopaniu =(

 

Im sie wydaje, ze jak Lodowka, to nie moze byc na kolkach :roll:

 

[ Dodano: Pią Kwi 18, 2008 6:52 pm ]

Dobramagilla, toś sie chyba za dużo nie nakopał :?: :mrgreen:

To może ja się zajmę maluchami :mrgreen:

Ja dzis rano takiego skopalem - osmielil sie przejechac normalna droga szybciej, niz ja skrotem, a ze byl to mlokos nie przymierzajac, jak 15-letni Ziobro i to z matka oraz babka na pokladzie, tym wieksza przyjemnosc mi sprawilo ponowne jego skopanie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...