Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Ale wciąż te wszystkie niedogodności Diesel moim zdaniem rekompensuje proporcją osiągi/spalanie ;]

 

 

tu nie chodzi o to ze diesel jest szybki, ekonomiczny, ma duzo momentu itd. diesel nie ma tego czegos i kropka :wink:

 

W A5 silnik brzmi naprawdę dziwnie niedieslowsko

 

gdybym mial kiedys taki problem jak mozliwosc zakupu A5 zainteresuje sie brzmieniem tego silnika :roll:

 

istnieje rowniez mozliwosc ze ktos w A5 bedzie blagal o kopanie, to zwolnie troche i poslucham :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W A5 silnik brzmi naprawdę dziwnie niedieslowsko :mrgreen:
No ! Dzięki za wsparcie, bo już zaczynałem myśleć że mam jakieś przesłyszenia :P ;]

 

chojny, Diesel ma to coś. Ciągnie równo od zera. Jak silnik jest mocny to to naprawde super sprawa jest. Dużo radości daje ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harvester, diesel nie ma tego czegos :twisted:

 

 

diesel jest dobry na autostrade, jest dobry do traktora, terenowki, TIRa, ma swoje niezaprzeczalne zalety ale jeszcze nigdy nie obejrzalem sie za samochodem z racji dzwieku jaki z siebie wydaje silnik diesla. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chojny, MA ;]

 

Czy dźwięk to jest główny powód, dla którego Diesle Ci nie leżą ?? ;]

Diesle Audi są naprawdę dobre! ;]

 

R8, w wyścigach nieźle łoji pozostałych swoim Dieslem.

 

Oczywiście nie porównam dźwięku Diesla, do Boxerów, V8 czy nawet V6 benzynowych, ale nowoczesne Diesle (przynajmniej te od Audi), nie wydają już z siebie dźwięku Bociana, któremu się system zawiesił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dźwięk to jest główny powód, dla którego Diesle Ci nie leżą ?? ;]

 

tak, jest to jeden z glownych powodow. przyjemnosc jazdy samochodem jest skladowa wielu czynnikow, ktorych akurat mi diesel nie jest w stanie zapewnic :wink: , co jednak nie zmienia faktu ze do stania w korku czy jazdy autostradowej bez wahania wybralbym wlasnie kopciucha :cool:

 

 

ehhh taki forek w dieselku :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjemnosc jazdy samochodem jest skladowa wielu czynnikow,
Myślę że 3.0 TDI w Audi nie zepsuło by tej przyjemności. Jak będziesz miał okazję to sprawdź ;]

 

[ Dodano: Wto Kwi 15, 2008 10:00 pm ]

i szybko trzeba przekładać wajchę
Jeżeli to problem to można automat ;]

 

Ja osobiście lubię krótkie przełożenia ;] Chociaż na początku jak kupiliśmy pierwszego Diesla, to wszyscy przeciągali. Ale tylko przez kilka dni, potem jak już nauczyliśmy się nimi jeździć to super się jeździło ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A A5 z 3.0 TDI (trochę się powtarzam, ale mam nadzieję że ktoś z was chociaż obejrzy to auto) jeszcze fajniejszy :P ;]

fakt, mialem przyjemnosc prowadzic - zacny furacz i jest przyjemny na trase/autostrade :) do tego moment robi swoje - od 160-220km/h na 6-stym szedl bez zadnego zmeczenia. Do jezdzenia na dluzsza trase bym takim nie pogardzil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe...rozmawiając o dźwięku współczesnych dieslów podanie przykładu opla corsy to tak, jak byśmy rozmawiali o współczesnych benzyniakach a ktoś rzuciłby przykład cinquecento 700...

Osobiście jestem za benzyną...aczkolwiek sam już nie wiem: ostatnio trafiła mi się fucha i jeździłem bmw 535d (czyli 3litry w ropniaku biturbo) - nie powiem: ani dźwięk silnika mnie nie drażnił a osiągi też nie sprawiały, że czułem się na ulicy gorszy. Przy czym spalanie po mieście non stop, bez oszczędzania: 11,7l.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pumex1, Chwała Ci za wsparcie.... Wydawało mi się przez moment że idę sam z dwoma granatami na oddział pancerny :D

 

[ Dodano: Wto Kwi 15, 2008 11:00 pm ]

tomtytus, ;]

 

zwłaszcza jak się rusza na zielonym świetle a obok stoi SUBARU :twisted:
Już ustaliliśmu wcześniej że to nie jest najważniejsze. Liczy się bardziej elastyczność silnika ;]

 

Aflinta - Proponuję stworzyć nowy wątek "Diesel vs. Benzyna" i przenieść tam całość bo trochę off-top nam się zrobił. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pumex1, Chwała Ci za wsparcie.... Wydawało mi się przez moment że idę sam z dwoma granatami na oddział pancerny :D

 

[ Dodano: Wto Kwi 15, 2008 11:00 pm ]

tomtytus, ;]

 

zwłaszcza jak się rusza na zielonym świetle a obok stoi SUBARU :twisted:
Już ustaliliśmu wcześniej że to nie jest najważniejsze. Liczy się bardziej elastyczność silnika ;]

 

Aflinta - Proponuję stworzyć nowy wątek "Diesel vs. Benzyna" i przenieść tam całość bo trochę off-top nam się zrobił. ;]

 

bo idziesz :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pumex1, Chwała Ci za wsparcie....

spoko - bylem ostatnio u generalnego importera na Polske i moglem potestowac. A5 3,0 TDi jest bardzo fajnym samochodem - ale tez do okreslonego celu - tzn. autostradowe pupowożenie.

BTW ostatnio minalem sie na skrzyzowaniu z S5.... mniam :) ladne :)

 

Wydawało mi się przez moment że idę sam z dwoma granatami na oddział pancerny :D

no tak... cos w tym jest... mi tez skojarzyl sie adamusmax w Punto :mrgreen:

 

Aflinta - Proponuję stworzyć nowy wątek "Diesel vs. Benzyna" i przenieść tam całość bo trochę off-top nam się zrobił. ;]

przeciez ten topik to non stop jest diesel vs benzyna :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez ten topik to non stop jest diesel vs benzyna :mrgreen:
W sumie to też zdałem sobie z tego sprawę zaraz jak napisałem request'a :P I nie wiem czemu do Aflinty. Coś mi się po ten nieteges :P

 

A teraz dalej - :twisted:

A5 3,0 TDi jest bardzo fajnym samochodem - ale tez do okreslonego celu - tzn. autostradowe pupowożenie.
Na torze się dobrze sprawdza ponoć :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pumex1 napisał/a:

A5 3,0 TDi jest bardzo fajnym samochodem - ale tez do okreslonego celu - tzn. autostradowe pupowożenie.

Na torze się dobrze sprawdza ponoć :P

 

testowalem tego dnia Kajmana, R8 i wlasnie A5 3,0TDi. Poniewaz bylem sluzbowo - wiec "pod krawatem". W tym jednym mi to nie przeszkadzalo :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...