Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

HAHAHA Fajna sytuacja była ostatnio w Dubaju. Kupel mi opowiadał że jechał taksówką, i widział dwa stłuczone samochody. Jeden to Porsche Boxter uderzone z tyły przez Range Rovera (w Dubaju często się zdarza że Boxterami jeżdżą Brytyjczycy a Range Roverami lokalni arabowie). Nic nie było by w tym dziwnego gdyby nie to że Porsche na ramce po rejestracją miało napisane - Kiss my British ass.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a owszem, moj tata spedzil sporo czasu w czolgu, wiec iles tam ropy napewno przedostalo sie i do moich genow

Bardzo możliwe. Mój tata służył w lotnictwie, ja służyłem w lotnictwie, tak więc w żyłach mam nie mniej niż 100 oktan :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Pewnie stąd różnica poglądów :wink:

Ale nie pisz więcej takich tekstów:

niektore ropniaki sa naprawde super!
ponieważ mogę tego nie wytrzymać !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponieważ mogę tego nie wytrzymać !!!

 

I co rozpłaczesz się? :roll:

 

Proszę cię ogranij się, nowoczesne diesle są dobrymi samochodami, to fakt. I żadna ilość klepania w klawiaturę tego nie zmieni. Na szczęście nie ma przymusu żeby te samochody kupować, i póki co każdy może jeździć tym czym chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Ale nie pisz więcej takich tekstów:

niektore ropniaki sa naprawde super!
ponieważ mogę tego nie wytrzymać !!!

niestety prawda jest taka, ze w przypadku silnikow spalinowych (wewn. spalania) przyszlosc nalezy wlasnie do ropniakow... a takie auta jak turbo-benzynowe Subaru, Mitsu czy Audi niedlugo wymra jak dinozaury... :neutral:

wiec cieszmy sie, ze nie urodzilismy sie jakichs 50 czy wiecej lat pozniej :mrgreen:

 

 

p.s. w podstawowce nasz nauczyciel fizyki lubil powtarzac, ze przyszlosc nalezy wlasnie do dizlow... jakichs 15 lat to wydawalo sie malo prawdopodobne, i wrecz pachnialo kosmosem... a mimo wszystko, to on mial racje! :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie auta jak turbo-benzynowe Subaru, Mitsu czy Audi niedlugo wymra jak dinozaury...

Za mojego życia raczej nie, a później róbta co chceta.

Mam pewne poglądy, których nie zmienię ze względu na modę czy inne manekiństwa. Silnik jeździ na benzynę, facet stanowi parę z kobietą, niedziela jest dniem wolnym od pracy.

Dla mnie liczą się głównie dwa samochody: Impreza i Evo, dlatego jestem na tym forum. Nigdy dla mnie nie będzie lepszy samochód z dieslem, nawet jak będzie szybciej jeździł i szybciej przyspieszał. Braknie mu tego czegoś o czym pisali poprzednicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówisz o klekocie słyszanym na zewnątrz czy w środku?

 

Na zewnątrz, w środku, wszędzie. Ten klekot jest tak wszechobecny, że czuję go nawet pod lewą nogą, naciskając sprzęgło :twisted::mrgreen:.

 

Bo wszystkie TDI są głośne po prostu, o ile sie nie mylę to ma coś wspólnego z zastosowanymi rozwiązaniami technicznymi w tych silnikach - pompowtryskiwacze czy coś takiego.... :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za mojego życia raczej nie, a później róbta co chceta.

" ... Silnik jeździ na benzynę, facet stanowi parę z kobietą, niedziela jest dniem wolnym od pracy...Nigdy dla mnie nie będzie lepszy samochód z dieslem, nawet jak będzie szybciej jeździł i szybciej przyspieszał. Braknie mu tego czegoś o czym pisali poprzednicy.

 

Święte słowa MARKO RALLY, święte ! Przybij 5 ! Ja też wolałbym niedoczekać czasów wszechobecnych klekotów :wink: Wroom, wroom, wroom :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie jazda ITRem i CTRem sprawia wieksza frajde, niz turbodoladowanymi. jedziesz caly czas powyzej vtec-u, po co jakies podtrzymanie turbo. 7-9k rpms wciaz na zegarze, jak to moze sie nie podobac?

 

Kup sobie motor. Najlepiej przecinaka. Tam zabawa od 9-ciu tys. to sie dopiero zaczyna... :mrgreen::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s. w podstawowce nasz nauczyciel fizyki lubil powtarzac, ze przyszlosc nalezy wlasnie do dizlow... jakichs 15 lat to wydawalo sie malo prawdopodobne, i wrecz pachnialo kosmosem... a mimo wszystko, to on mial racje! :o

 

Jakoś trudno mi się z tym zgodzić. Ta teraźniejsza popularność diesli jest IMO mocno tymczasowa, i spowodowana silną promocją tego typu napędu.

To tak jakby powiedzieć, że hybrydy to jest przyszłość jeśli chodzi o auta "ekologiczne" (nienawidzę tego słowa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

facet stanowi parę z kobietą, niedziela jest dniem wolnym od pracy.

 

Z takimi poglądami wcale się nie dziwie że głosowałeś na PiS. :roll:

 

ja mam podobne tyle ze

 

z tym dniem wolnym od pracy to jest raczej - kazdy dzien moze byc dniem wolnym od pracy :mrgreen:

 

ale ja glosowalem na PO :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie motor. Najlepiej przecinaka. Tam zabawa od 9-ciu tys. to sie dopiero zaczyna...
swoja droga ciekawe czemu np nowa CBR 1000F nie ma silnika diesla? :)

 

To tak jakby powiedzieć, że hybrydy to jest przyszłość jeśli chodzi o auta "ekologiczne" (nienawidzę tego słowa).
wszystko zalezy sa i "fajne" hybrydy np ta:

http://www.gmc.com/yukonhybrid/index.js ... ybrid_tile

V8 6.0l - ogromny krok ku pojednaniu z przyroda :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święte słowa MARKO RALLY, święte ! Przybij 5 ! Ja też wolałbym niedoczekać czasów wszechobecnych klekotów Wroom, wroom, wroom
Dobrze powiedziane
Jakoś trudno mi się z tym zgodzić. Ta teraźniejsza popularność diesli jest IMO mocno tymczasowa, i spowodowana silną promocją tego typu napędu.
mati napisał/a:

MARKO RALLY napisał/a:

facet stanowi parę z kobietą, niedziela jest dniem wolnym od pracy.

 

 

 

Z takimi poglądami wcale się nie dziwie że głosowałeś na PiS.

 

 

 

ja mam podobne tyle ze

 

z tym dniem wolnym od pracy to jest raczej - kazdy dzien moze byc dniem wolnym od pracy

 

ale ja glosowalem na PO

 

O ! Jak miło się zrobiło. I po co wmawiać ludziom że białe to zielone jest, a bele jaki dyszel lepszy od Subaru :mrgreen: Ludzie z charakterem wiedzą co jest dobre a co złe :wink: A ci co nie mają (........) kombinują że to, że tamto, albo siamto :wink: A kto na kogo głosował to mało ważne jest, jak ktoś ma poczucie humoru to i na PZPR zagłosuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie moze dosyc tego OT :))))))) o przewadze dyszla nad benzyną i odwrotnie jak kto woli i moze wrocic by trzeba do mysli przewodniej topicu ? :mrgreen:

 

a wiec dzisiaj ukaralem pana ktory sie napinal w Toyota Land Cruiser, Okopowa, swiatla trzy pasy na wprost, skrajny prawy konczy sie za światlami po 100 m, stoje sobie spokojnie na srodkowym, obok na lewym jakis inny uzytkownik, za nami pusto !!!!!, nagle podjezdza Toyota na prawy kończący się i lekko gazuje - mysle sobie "cfaniaczek" nie chce mu sie poczekac za jednym samochodem, przygotowalem sie psychicznie, dalem mu przewagę na jedynce (wiem swinia ze mnie ze tak pana podpuscilem), wbilem drugi bieg i .............Pan byl przez cała pozostałą Okopowa bardzo spokojnie nastawiony, max 50 km na godzinę minimalnie trzy, cztery samochody za mną sie trzymal :mrgreen::mrgreen::mrgreen: (a moze po prostu nie zauwazyl n apoczątku, ze ten moj skromny kombiak to imprezka była ? kwo wie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...