Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Skopałem dziś w nocy Żepota. Taki nowy, duży, szybki (chyba - kierownik w garniaku i złotym sikorem trochę szpanował.)

Na Dolinie Służewieckiej kopnąłem go Junkersem dwa razy. A co! :mrgreen:

 

O taki był fajny:

PEUGEOT 607 3.0 V6 24V 211 KM

Pojemność skokowa 2946 cm3

Ilość cylindrów 6 szt.

Moc maksymalna przy prędkości obrotowej

- norma CEE 155 kW przy 6000 obr/min

- norma DIN 211 KM przy 6000 obr.min

Maksymalny moment obrotowy przy prędkości obrotowej

- norma CEE 290 Nm przy 3750 obr/min :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Q7 wymieniliśmy tarcze na nowe, ponieważ było bicie. Dzisiaj moja mama stwierdza: Dalej się telepie przy dużych prędkościach.

 

Więc postanowiłem sprawdzić.

 

Każdy jeden na drodze z premedytacją został ominięty bądź to lewym lub prawym pasem (czasem kilkakrotnie, jako że trzeba było hamować, aby stwierdzić czy występuje bicie :P) :twisted:

 

Moim zdaniem się nie telepie. :P (Chyba że chodziło jej o prędkości do których nie udało mi się dojść :roll: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis bezczelnie skopalem tuningowana (ciemne szyby, brak emblematow pisanych, znaczek skody wymieniony na jakies dziwne kolko ze wzorkiem flagi itd.) Skode Superb. Jakos tak chciala mi odejsc na swiatlach (byla przede mna), ale sie spieszylem, to ja wyprzedzilem, po czym kierowca agresywnego auta udal, ze tak naprawde chcial skrecic w pierwsza prawa i wrzucil wstydliwie kierunkowskaz :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem, zaskoczony, skopałem coś, co byłem przekonany, że już dawno zniknęło z naszych ulic - opla kadetta GSI :shock: . To była kiedyś niesamowita fura. Jej kierownik był przekonany, że nic się do dnia dzisiejszego nie zmieniło... :roll:

 

pomijając, że pojawiło się trochę dobrych samochodów od tego czasu to i jemu parę koników z pewnością uciekło przez te lata :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie motor. Najlepiej przecinaka. Tam zabawa od 9-ciu tys. to sie dopiero zaczyna... :mrgreen::twisted:
ciagle o tym mysle, ale nie bede tutaj odgrywal kozaka - po prostu cholernie sie boje.

owoc, Twoje wypowiedzi sa coraz bardziej hondziarskie; zaloze sie, ze juz nauczules sie jezdzic w czapce bejzbolowce, obok siedzi blondyna w rozu i co weekend popiskujesz oponami pod kinem w centrum handlowym :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owoc, Twoje wypowiedzi sa coraz bardziej hondziarskie; zaloze sie, ze juz nauczules sie jezdzic w czapce bejzbolowce, obok siedzi blondyna w rozu i co weekend popiskujesz oponami pod kinem w centrum handlowym :mrgreen:

 

 

Zapomniałeś o spodniach ortalionowych :mrgreen: .

 

 

 

PS. No, chyba się nie obrażasz... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...