Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

pumex1 napisał/a:

radekk, no ja poznanska pyra w koncu

 

No niby tak, ale pewnie jako moda to Cię tam do tej Warszawy wyciągnęli

wyciagneli mnie przed :wink:

 

pumex1 napisał/a:

radekk, no ja poznanska pyra w koncu

eksportowana na stałe? czy z planem powrotu?

coz.. ja caly czas w Poznaniu zameldowany jestem, GT-ek na poznanskich blachach pomyka. To powinno wystarczyc za odpowiedz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyciagneli mnie przed :wink:

Postaramy się wciągnąć z powrotem. Nie pozwolimy Im zabrać naszego Pumexa :mrgreen:

coz.. ja caly czas w Poznaniu zameldowany jestem, GT-ek na poznanskich blachach pomyka. To powinno wystarczyc za odpowiedz :wink:

Uf jeszcze nie wszystko stracone :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając dziś z Gdyni ganiałem się trochę z nową Hondą Legend (dwie panie w aucie, baardzo dzielnie walczyły, nie dały rady :twisted: ) aż tu nagle przłączył sie do nas pan z łysą głową w passacie, chyba 1.8T, ciemne szybki itd., po zmasakrowaniu passata na trzech światłach pan stwierdził, że zagra in inczej, będzie mądrzejszy i...

Ruszył w połowie czerwonego...

:shock:

Skopał nas :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaajt, ja sobie przypomniałem.

 

 

Jadę sobie ostatnio spokojnie, lansik, muzyczka. A tu nagle ziuuu! Nowe Mondeo TDCi - JAZDA TESTOWA. Myślę sobie o nie, tego nie odpuszczę :mrgreen: .

Sprzedawca (tak mi się wydaje przynajmniej - był w garniturze) usilnie chciał pokazać klientowi jakim to on nie jest James Bondem.

 

 

Ale chyba nie udało mu się sprzedać kolejnego, (pseudo-)dynamicznego turbodiesla :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam rozumieć co jest takiego smacznego w tych dieslach, wczoraj skopałem jakieś klubowe audi A3, z naklejkami compsportu, kopcił niesamowicie :!: , i nic poza tym.... :mrgreen:

 

czy miał naklejke CompSport od drzwi do tylnego słupka ?? :D Czarne, w budzie nowej generacji??

 

Jak tak to bardzo dobrze, że go skopałes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ok. 22giej na Pulawskiej. Jechalem sobie spokojnie, az tu z gwizdem wymijaja mnie scigajace sie chyba ze soba Lexus IS220 i Audi A6. :twisted: Ze bylo troche ruchu, to uskuteczniali slalom. No to poslalomowalem sobie za nimi. I po jakiejs chwilce auto z plejadami zaczelo wyraznie dochodzic, wyprzedzac i zostawiac z tylu weekendowych scigantow. Jak pojawila sie dluzsza prosta bez "pacholkow" to znikneli w lusterku w piorunujacym tempie. Mniam! :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...