Skocz do zawartości

akcja serwisowa


m_dz

Rekomendowane odpowiedzi

Skierowany przez szefa serwisu Dawoj, dzwoniłem do SIP-u w Krakowie i na tej "ważniejszej" liście również mnie nie ma. Nic tylko się upić ze szczęścia.

 

 

Spokojnie, wyluzuj, nikt Ci nie szepnął na ucho, że masz przednie wahacze ze stopu lekkiego, nie stalowe i nie trzeba nic robić.To dlatego nie ma Twojego vinu na liście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

pokojnie, wyluzuj, nikt Ci nie szepnął na ucho, że masz przednie wahacze ze stopu lekkiego, nie stalowe i nie trzeba nic robić.To dlatego nie ma Twojego vinu na liście.

 

Nie wiedziałem i nikt mi o tym nie szeptał... Rozumiem, że wszystkie WRX-y od 2000 roku tak mają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skierowany przez szefa serwisu Dawoj, dzwoniłem do SIP-u w Krakowie i na tej "ważniejszej" liście również mnie nie ma. Nic tylko się upić ze szczęścia.

 

 

Spokojnie, wyluzuj, nikt Ci nie szepnął na ucho, że masz przednie wahacze ze stopu lekkiego, nie stalowe i nie trzeba nic robić.To dlatego nie ma Twojego vinu na liście.

 

A nie mówiłem...?? :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli, że jak auto kupione poza PL, to akcja serwisowa w PL go nie obejmie? Żeby jasne było:) Bo średnio mi się do niemiec uśmiecha jechać tylko, żeby mi szprajem popsikali wahacz :/ Szkoda, że nie ma czegoś takiego jak ma np firma Asus, czy kiedyś canon - coś na wzór gwarancji kontynentalnej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był ktoś z Was już ? I co - wymienili, prysneli barankiem czy stwierdzili ze nic się nie stanie ?

 

Zadzwniłem do Kocar'a, po tym jak zostałem "wylosowany do pryskania" na www, czekam na odzew co dalej (chyba byłem pierwszym dzwoniącym) :D

Poproszono mnie o wysłanie maila z nr VIN - co zrobiłem - jutro postaram się umówić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był ktoś z Was już ? I co - wymienili, prysneli barankiem czy stwierdzili ze nic się nie stanie ?

 

Jutro będę z Foresterem mojej siostry - dam znać. 8)

 

-- 20 sty 2012, o 13:50 --

 

No i już po bólu. Na szczęście w Forysiu 2.0XT z 2003 roku żadnej większej korozji nie było, więc skończyło się jedynie na szybkim zabezpieczeniu wahaczy jakimś specjalnym mazidłem. Czas trwania zabiegu około 20-30 minut.

 

Kawa z ekspresu świetna, ale w salonie DAWOJ obok, bo w serwisie jest jedynie rozpuszczalna. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie sprawdzilem mojego forkai oczywiscie nie ma vinu w bazie bo nie kupiony w Polsce.

Bzdura, powinni robic jesli zajdzie taka potrzeba wszystkie, a nie tylko te sprzedane u nas.

No bo co ludzie maja do stanow, czy na litwe jechac na serwis?! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całą akcja trwa max 2h i polega na "posmarkaniu szuwaxem przeciw rdzy" 8) szału nie ma ale dobre i to :wink: :mrgreen:

 

Moja Impreza już po akcji serwisowej - wahacze zostały sprawdzone i zabezpieczone preparatem przeciwko rdzy. Łącznie z wymianą tylnych klocków hamulcowych samochód był w ASO około trzech godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odkryłem ten komunikat, a przedwczoraj pękł mi prawy przedni wahacz... :( w dodatku moja imprezka jest objęta w/w akcją.....

mam nadzieje, ze nie podczas jazdy... :o

 

pogadaj z jakims dobrym prawnikiem czy rzeczoznawca, byc moze mozna domagac sie od SIP, jako przedstawiciela FHI, aby wymienili Ci ten wahacz nieodplatnie :roll:

 

a jeszcze lepiej, napisz do jakiegos dziennikarza motoryzacyjnego, moze sie zainteresuje sprawa :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to właściwe miejsce na pytanie?

 

Czy SIP tym sie zajmie lub ma możliwość sprawdzenia?

...czy nie zawracać sobie "D" skoro wszystko działa jak trzeba?

Chodzi o OBK 3.6R z rynku PłnAmerykańskiego.

 

<<

Recall ID # 82513 - STEERING:COLUMN

JUN 24, 2010

Model Affected: 2010 Subaru Outback

Summary:

SUBARU IS RECALLING CERTAIN MODEL YEAR 2010 OUTBACK AND LEGACY PASSENGER VEHICLES MANUFACTURED FROM FEBRUARY 16, 2009 THROUGH APRIL 12, 2010. THE WIRING IN THE STEERING COLUMN ELECTRICAL ROLL CONNECTOR LOCATED BEHIND THE VEHICLE'S STEERING WHEEL MAY DEVELOP STRESS CRACKS AND EVENTUALLY BREAK. IF THIS WERE TO HAPPEN CERTAIN ELECTRICAL COMPONENTS MAY NOT OPERATE AS INTENDED.

Consequences:

POSSIBLE CIRCUITS AFFECTED ARE THE DRIVER'S FRONTAL AIRBAG, PADDLE SHIFTER FUNCTION, CRUISE CONTROL, HORN CONTROL AND RADIO FUNCTIONS INCREASING THE RISK OF A CRASH.

Remedy:

DEALERS WILL CHECK LOT NUMBER OF THE STEERING ROLL CONNECTOR. THE ROLL CONNECTOR WILL BE REPLACED WITH A NEW ONE IF THE LOT NUMBER SHOWED ANY AFFECTED RANGE OF THE FAILURE OCCURRENCE. THIS SERVICE WILL BE PERFORMED FREE OF CHARGE. THE SAFETY RECALL BEGAN ON JULY 7, 2010.

Read more: http://www.motortrend.com/cars/2010/sub ... z1lnDUBtiO>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...