Skocz do zawartości

Subaru BRZ


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

wiem, ze zaraz zostane zakrzyczany ( :mrgreen: ), ale moim zdaniem TMC i FHI mogly zalatwic to w ten sposob:

 

- TMC sprzedaje pod swoimi markami (Toyota & Scion) tylno-napedowe coupe, bo jednak co to za Subaru bez AWD? :roll: :mrgreen:

- TMC pomaga FHI stworzyc porzadnego duzego SUV'a, ktory bylby sprzedawany tylko pod marka Subaru (przynajmniej na wiekszosci z rynkow) i mialby szanse na rynkowy sukces (inaczej niz np. Tribeca :| )

 

imho w tej chwili FHI bardziej potrzebuje duzego SUV'a niz tylnonapedowego coupe (moge sie mylic, ale tak mi sie wydaje :D )

W obu przypadkach masz całkowita rację ...znaczy ...że możesz się mylić i że Ci się wydaje.

 

z katolickim pozdrowieniem - pochwa!

Mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy znana jest już tzw. oficjalna cena BRZ w SIPie? Nie ukrywam, że pytanie jest podchwyltiwe bo tu http://motoryzacja.interia.pl/samochody ... 786929,326 jest podana konkretna cena za jedną z wersji a w salonach jeszcze nikt nic konkretnego nie może powiedzieć. Działajmy więc bo podana przez Interię cena jest przynajmniej zniechęcająca. Szkoda byłoby aby kaczka dziennikarska zepsuła sprzedaż. Czyżby znowu "życzliwi" psuli wizerunek Subaru tak jak zepsuli wizerunek Boxera Diesel przez sprawę sprzęgła? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy znana jest już tzw. oficjalna cena BRZ w SIPie? Nie ukrywam, że pytanie jest podchwyltiwe bo tu http://motoryzacja.interia.pl/samochody ... 786929,326 jest podana konkretna cena za jedną z wersji a w salonach jeszcze nikt nic konkretnego nie może powiedzieć. Działajmy więc bo podana przez Interię cena jest przynajmniej zniechęcająca. Szkoda byłoby aby kaczka dziennikarska zepsuła sprzedaż. Czyżby znowu "życzliwi" psuli wizerunek Subaru tak jak zepsuli wizerunek Boxera Diesel przez sprawę sprzęgła? 8)

 

tym bardziej, że toyota podała cenę OD 129.900, a tu subaru cenę max... ale 40.000 różnicy? to działa na wyobraźnię ewentualnego chętnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Ceny zapewne pobrano stąd :

http://www.allepersberichten.nl/persber ... VE-BEKEND/

 

Rzecz w tym, że w Holandii podatki są ... znaczne :wink:

W naszym przypadku problem nie polega na cenie, lecz dostępności samochodów.

 

Wersja zaprezentowana na Zlocie Plejad ( z Torsenem etc, bez tapicerki skórzanej ) powina kosztować ok. 31.500 Euro ... gdyby była ...

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
A wiadomo kiedy mniej więcej będzie?

Niestety jeszcze nie.

 

Przy okazji - porównanie BRZ z Mini Coupe w Auto Bild:

http://www.subaru.de/fileadmin/download ... 3.2012.pdf

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny zapewne pobrano stąd :

http://www.allepersberichten.nl/persber ... VE-BEKEND/

 

Rzecz w tym, że w Holandii podatki są ... znaczne :wink:

W naszym przypadku problem nie polega na cenie, lecz dostępności samochodów.

 

Wersja zaprezentowana na Zlocie Plejad ( z Torsenem etc, bez tapicerki skórzanej ) powina kosztować ok. 31.500 Euro ... gdyby była ...

 

Pozdrowienia

 

Oooo, bardzo fajna cena :shock: Lecę zamawiać. Mogę poczekać do przyszłego roku - nie pali się :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny zapewne pobrano stąd :

http://www.allepersberichten.nl/persber ... VE-BEKEND/

 

Rzecz w tym, że w Holandii podatki są ... znaczne :wink:

W naszym przypadku problem nie polega na cenie, lecz dostępności samochodów.

 

Wersja zaprezentowana na Zlocie Plejad ( z Torsenem etc, bez tapicerki skórzanej ) powina kosztować ok. 31.500 Euro ... gdyby była ...

 

Pozdrowienia

 

Oooo, bardzo fajna cena :shock: Lecę zamawiać. Mogę poczekać do przyszłego roku - nie pali się :mrgreen:

 

może jakąś listę społeczną zrobimy :mrgreen: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem widzialem , siedzialem , niestety nie jechalem.Co prawda ogladalem GT86 ale to chyba nie ma znaczenia , wazne jest to ze na zywo auto wyglada na prawde super , o wiele lepiej niz na zdjeciach.Srodek bardzo fajny fotele rewelka , pozycja za kierownica takze , zegary sa przesliczne , czego wiecej chciec , chyba tylko kasy zeby sobie kupic.Jedyny minus jak na razie to te rury wydechowe , do tej mocy i silnika to jakis przerost formy nad trescia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turdziGT, wiesz, nie sądziłem, ze doczekam dnia kiedy będę mógł powiedzieć "To nowe Subaru wygląda zajebiście!!".

 

Z odpowiedniej perspektywy wygląda jak mały Aston Martin 8)

 

img2012060600775.jpg

 

 

biayastonmartin.jpg

 

 

Aaaaa i prawie zapomniałem, sobie "trochę" podotykałem i uważam, że ma bardzo fajne wypukłości :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jachu93, jasne, że mam :D BRZ-ta oczywiście :mrgreen: Ale na drugim planie jest baaaardzo radosny Izotom, więc musiałabym uzyskać jego zgodę :lol: Niezaleznie od perspektywy będzie widać ten szeroki uśmiech :lol:

 

Izotom, mogę? mogę? Poswięć się dla dobra ogółu :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turdziGT, wiesz, nie sądziłem, ze doczekam dnia kiedy będę mógł powiedzieć "To nowe Subaru wygląda zajebiście!!".

 

ja tez nie :D a jednak , wsadzic wieksze kolo z fajnym ET i jest rewelacja , bo samochod ma na prawde fajne proporcje.I sam w sumie nie wiem co czy mi sie bardziej podoba z zewnatrz czy w srodku bo srodek jest przefajny , i kompletnie nie przeszkadzaja tanie plastiki :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wersja zaprezentowana na Zlocie Plejad ( z Torsenem etc, bez tapicerki skórzanej ) powina kosztować ok. 31.500 Euro ... gdyby była ...

So dwa wyńścia, abo te dwie sztuki Derekcja opyli ...spod lady, abo przeznaczyć je jako nagrody na nastempnem Zlocie na trasie terenowej. Dam se łeb uciąć, że nawet eSTIaje bedo darły po żwirowniach. Serwisy zbijo majontek na tech wrakach, a Derekcja na handlu nowem sprzentem i wtedy ...zatrudni se Kulczyka do sprzontania gabinetu .... hmmm ...cheba już dziś nie bede wiency piła.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...