Skocz do zawartości

Subaru BRZ


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

To co, przyznać się czy ktoś chce zmienić robaki zagłosował w ankiecie? ;-)

Nie wiem co masz dokładnie na myśli ale ja z chęcią ZAKUPIĘ BRZ'eta. Tylko muszę upchnąć WRX bo po cholerę ma stać na podwórku i tylko to mnie hamuje :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam przez BRZ powazny problem :evil:

Żona go widziała.

łączę się w bólu... moja też widziała... ale powiedziałem jej że jak nazbiera 100 to jej resztę dorzucę, więc chwilowo mam spokój :)

Ja bym się niepokoiła ...jak sie zepnie ...zarobi w miesionc na "totolotku", i to już nigdy nie bedzie ta sama ..."końcówka banderoli".

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

129900 zł i 136 000 zł. Widziałem, myślałem ale jestem idiotą i będę wierny jak bura suka! Tylko Subaru! Nawet gdyby mi Toyotę za darmo dawali, podpalali żywym ogniem nie mówiąc o wbijaniu na pal :mrgreen: NEVER! 8)

 

a ja liczę, że euro spadnie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja zaprezentowana na Zlocie Plejad ( z Torsenem etc, bez tapicerki skórzanej ) powina kosztować ok. 31.500 Euro

 

http://bit.ly/MSMNCy

 

wg google 31 500 Euros = 133 748.876 Polish zloty

 

129900 zł i 136 000 zł

 

 

8)

 

jeno co, to...

... gdyby była ...

 

:cry:

 

Zaiste czasem mam klopot ze zrozumieniem tych sympatycznych wyspiarzy: "bedziemy produkowac zaje...fajne auto, ale wiekszosc damy Toyocie, a sami bedziemy sprzedawali sladowe ilosci."

 

Pocieszac sie mozna tylko tym, ze czy bedzie sprzedawane jako Toyota czy jako Subaru, to FHI zarobi... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma istotnych różnic (napęd, silnik), a inne wynikają raczej z błędów w wykonaniu opisów. Większe różnice mogą być w wyposażeniu, chociaż też takowych nie odkryłem. Można przyjąć że na 90% są to te same auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większe różnice mogą być w wyposażeniu, chociaż też takowych nie odkryłem. Można przyjąć że na 90% są to te same auta.

 

 

Czy więc największy interes z BRZ będzie na sprzedaży znaczków do podmianki w Toyocie?

 

Liczmy na to, że może jednak się uda wyszarpać kilka sztuk dla Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze będzie trzeba przedrukować tabliczki znamionowe: nr nadwozia i takie tam. Właśnie przygotowuję produkcję więc jakby co to za 6000 zł mogę oddać darmo :wink: :lol:

 

A tak poważnie, to patrząc na założenia projektu, wykonanie, zastosowane rozwiązania konstrukcyjne i tendecje jakimi się kierowano przy budowie tego auto, to jest to bardziej Subaru niż Toyota. Wg mnie mamy w tym aucie 70% Subaru i 30% Toyoty, a jeśli wziąć kwestię prowadzenia - to wywnioskowałem z opisów i filmów - to mam wrażenie że ten stosunek jest jeszcze bardziej korzystny dla Subaru. Jak w końcu pojawi się wersja turbo - chyba za rok - i może wersja 4x4 (raczej moje marzenia), wtedy będziemy mieli do czynienia z supersamochodem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma istotnych różnic (napęd, silnik), a inne wynikają raczej z błędów w wykonaniu opisów. Większe różnice mogą być w wyposażeniu, chociaż też takowych nie odkryłem. Można przyjąć że na 90% są to te same auta.

 

a hamulce? subaru ma dwie wersje i dwie wersje kół. toyota tylko jedną. torsen? w toyocie w obu, a w subaru? podgrzewane fotele, skórę, czy bezkluczykowość pomijam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

cyt: "....Dzięki temu auto przyspiesza do 100 km/h w 7,6 s i rozpędza się ..."

 

To znaczy, że starym i brzydkim rodzinnym kombi da się tego slicznego "sportowca" skopać startując spod świateł ?

Takie przyśpieszenie miał poprzedni Forester 2,5 XT ze starodawnym automatem :shock: :oops:

(ten z manualną skrzynią 6,0 :idea: )

A tak poza tym to auto jest bardzo ładne :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...