Skocz do zawartości

Subaru BRZ


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z większych forumowiczów (193cm, 100kg) forumowiczów podczas plejad zasiadał w BRZ? Ciekawi mnie jak dla dużych osób on się sprawuje z przodu.

 

 

191cm i 96KG może być? 8)

 

 

Auto choć nie za duże to czułem się w nim po lekkich korektach ustawień fotela i kierownicy idealnie :twisted:

A 197? :mrgreen:

 

Ostatnio byliśmy blisko kupienia Mazdy MX5, jak zasiadłem za kierownicą to mi cała głowa wystawała :lol: Cała nadzieja w BRZ, niech tylko będzie w Polsce :twisted:

 

Znajomy ma mx-5 i mi głowa też wystaje :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z większych forumowiczów (193cm, 100kg) forumowiczów podczas plejad zasiadał w BRZ? Ciekawi mnie jak dla dużych osób on się sprawuje z przodu.

 

 

Ostatnio byliśmy blisko kupienia Mazdy MX5, jak zasiadłem za kierownicą to mi cała głowa wystawała :lol: Cała nadzieja w BRZ, niech tylko będzie w Polsce :twisted:

 

Znajomy ma mx-5 i mi głowa też wystaje :mrgreen:

Mam śfagra 142cm, uwierzcie mamusi ....lepi jak troszkie wystawa

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Than_Junior sweeeet 8)

 

Jesteś pierwszym właścicielem BRZta na forumie :wink:

 

 

 

 

Panowie, jak myslicie ile się da zejść z masy BRZta wywalając co zbędne? :twisted: W sensie takie Spec C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak myslicie ile się da zejść z masy BRZta wywalając co zbędne? W sensie takie Spec C.

chojny, niereformowalny jesteś. Nowy samochód, a Ty już chcesz go psuć :P

 

 

 

Ja jestem fanem seryjnych samochodów. :wink:

 

 

Ciekawi mnie co taki BRZ pozjada na torze.... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pierwszym właścicielem BRZta na forumie

 

 

a to nie moje, tylko znalezione w necie :) Nie wiedzialem wczesniej, ze sa...

 

Panowie, jak myslicie ile się da zejść z masy BRZta wywalając co zbędne? W sensie takie Spec C.

 

Spokojnie, wcale bym sie nie zdziwil jakby wyszlo niedlugo Spec.C 8) Dostepna juz wersja RA wazy 20kg mniej od innych czyli 1190...

 

-- 5 lip 2012, o 19:58 --

 

http://www.subaru.jp/brz/brz/spec/spec.html

 

-- 5 lip 2012, o 20:09 --

 

Ale jak juz chcemy pofilozofowac to te elementy moznaby jeszcze ze specyfikacji wyrzucic (ile to w sumie kg by bylo... ?? :roll: ) :

 

- elektrycznie ustawiane lusterka

- VDC

- tylna "kanape"

- poduszki powietrzne

- wszelkie okladziny we wnetrzu

- fotele wymienic na kubelki

(nie licze takich akcji jak carbonowe maski, drzwi itd)

 

Bo poza tym to juz wersja RA jest odelzona ze wszyskiego co mozliwe, nie ma: radia, glosnikow, nakladek na rure wydechowa, aluminiowych wstawek we wnetrzu, skorzanej kierownicy i galek, klimatyzacji, spojlera, tylnych tarcz wentylowanych, lusterka w blendzie, nie ma nawet oslon plastikowych w komorze silnikowej, ani LSD.

 

I skoro to wszystko oznacza utrate jedynie 20kg to swiadczy tylko o tym, jak lekkie sa uzyte materialy nawet w standardowej wersji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pierwszym właścicielem BRZta na forumie

 

 

a to nie moje, tylko znalezione w necie :) Nie wiedzialem wczesniej, ze sa...

 

Panowie, jak myslicie ile się da zejść z masy BRZta wywalając co zbędne? W sensie takie Spec C.

 

Spokojnie, wcale bym sie nie zdziwil jakby wyszlo niedlugo Spec.C 8) Dostepna juz wersja RA wazy 20kg mniej od innych czyli 1190...

 

-- 5 lip 2012, o 19:58 --

 

http://www.subaru.jp/brz/brz/spec/spec.html

 

-- 5 lip 2012, o 20:09 --

 

Ale jak juz chcemy pofilozofowac to te elementy moznaby jeszcze ze specyfikacji wyrzucic (ile to w sumie kg by bylo... ?? :roll: ) :

 

- elektrycznie ustawiane lusterka

- VDC

- tylna "kanape"

- poduszki powietrzne

- wszelkie okladziny we wnetrzu

- fotele wymienic na kubelki

(nie licze takich akcji jak carbonowe maski, drzwi itd)

 

Bo poza tym to juz wersja RA jest odelzona ze wszyskiego co mozliwe, nie ma: radia, glosnikow, nakladek na rure wydechowa, aluminiowych wstawek we wnetrzu, skorzanej kierownicy i galek, klimatyzacji, spojlera, tylnych tarcz wentylowanych, lusterka w blendzie, nie ma nawet oslon plastikowych w komorze silnikowej, ani LSD.

 

I skoro to wszystko oznacza utrate jedynie 20kg to swiadczy tylko o tym, jak lekkie sa uzyte materialy nawet w standardowej wersji :)

 

Serce rośnie, FHI idzie w kierunku jakiego oczekują fanatycy :twisted:

 

A 20kg po wywaleniu takiej ilości przydasi.... się chłopaki postarali z dbaniem o niska masę już w wersji standardowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy co zamierzają kupić niech pamiętają, żeby nie brać koloru pustakowego ;)

Ja bym z sympatii do Subaru wziął BRZ, ale zainstalował zderzak od Toyotu ;)

Po przeanalizowaniu wątku mam dylemat. Nówkę STI czy BRZ:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...