Jump to content
Than_Junior

Subaru BRZ

Recommended Posts

acha, na jutro się umówiłem na jazdę próbną białą 8) 8) 8) gt86

Jak posciagam szmal od klientow to we wrzesniu ..... :roll: 1/27 albo 1/250

widziałem białe GT86 w weekend. O ile z tyłu auto jakoś średnio wygląda jak dla mnie to z przodu po prostu miażdży. 8)

parę niefajnych

to z zaparowanym kloszem to przeciez nic wielkiego, w koncu nie ma w nich prozni ;-)

Trolololo, ale dlaczego rozszczelniona? Moze sie myle, ale przeciez klosz i tak nie jest szczelny, chocby dlatego, ze od drugiej strony sa otwory na zarowki, a wiec jest w kloszu normalnie powietrze (przynajmniej tak mam w Legacy :roll: ). A jak jest powietrze, to jest tez czasem wilgoc na kloszu, od zewnatrz czy od wewnatrz. Wystarczy ze samochod postoi na zimnym w nocy, a rano poswieci na niego slonce (efekt zaparowanych okularow w zimie....?)

Ja tak mam nieraz i czesto widzialem tez na innych samochodach, wiec w ogole nie wiem co jest takiego zlego w tym zdjeciu ;-)

nie wiem, po prostu sie pytam. U Siebie nigdy czegoś takiego nie zauważyłem :wink:

Widziałem na żywo białe GT86 - wyglądało pięknie. Czarne BRZ na foto powyżej...troche nieciekawie..ale to najmniej ważne przecież.

Trolololo, ale dlaczego rozszczelniona? Moze sie myle, ale przeciez klosz i tak nie jest szczelny, chocby dlatego, ze od drugiej strony sa otwory na zarowki, a wiec jest w kloszu normalnie powietrze (przynajmniej tak mam w Legacy :roll: ). A jak jest powietrze, to jest tez czasem wilgoc na kloszu, od zewnatrz czy od wewnatrz. Wystarczy ze samochod postoi na zimnym w nocy, a rano poswieci na niego slonce (efekt zaparowanych okularow w zimie....?)

Ja tak mam nieraz i czesto widzialem tez na innych samochodach, wiec w ogole nie wiem co jest takiego zlego w tym zdjeciu ;-)

sądzę, że jeśli pojawia się raz kiedyś, to nie ma tragedii. gorzej, jeśli występuje codziennie. mam na myśli matowienie odbłysników i rdzewienie wokół lamp

-- 25 lip 2012, o 14:39 --

314005_453044451396662_547219083_n.jpg

no i po jeździe próbnej. czas na nową, większą skarbonkę 8)

acha, pan od jazdy próbnej stwierdził, że brz ma nieco sztywniejsze zawieszenie.

acha, pan od jazdy próbnej stwierdził, że brz ma nieco sztywniejsze zawieszenie.

szkoda, ze jest na odwrot :mrgreen:

szkoda, ze jest na odwrot :mrgreen:

czyli jednak toyka jest sztywniejsza? cholera, znikąd rzetelnej informacji, trzeba wyciągać na siłę, jakie są różnice między bliźniakami :mrgreen:

Dziś widziałem białego koło Filtrowej, mega kozackie auto!

Potwierdzam, też go tam widziałem. Fajnie na żywo wygląda.

radix99, Toyota jest sztywniejsza i przez to bardziej "nerwowa", BRZ z zalozenia bardziej neutralny dzieki bardziej miekkiemu zawiasowi. Ale podejrzewam, ze to sie dopiero stwierdzi po przejechaniu i jednym i drugim (a watpie zeby pan z Toyoty tak zrobil :) )

Trolololo, Francja ma 27 :roll:

radix99, Toyota jest sztywniejsza i przez to bardziej "nerwowa", BRZ z zalozenia bardziej neutralny dzieki bardziej miekkiemu zawiasowi. Ale podejrzewam, ze to sie dopiero stwierdzi po przejechaniu i jednym i drugim (a watpie zeby pan z Toyoty tak zrobil :) )

hm, ja wolę sztywniejsze :mrgreen:

to czekam na jazdy próbne brz 8)

radix99, ja generalnie tez, ale po tym jak mnie Dyrekcja przewiozla BRZem stwierdzam, ze on jest wystarczajaco sztywny ;)

radix99, ja generalnie tez, ale po tym jak mnie Dyrekcja przewiozla BRZem stwierdzam, ze on jest wystarczajaco sztywny ;)

Za wszelką cenę chcesz mieć emblemat z gwiazdkami :wink: :P:mrgreen:

i udział w Plejadach :mrgreen:

chyba, ze Dyrekcja wyrazi zgodę na obecność gt86 8)

chyba, ze Dyrekcja wyrazi zgodę na obecność gt86

a czy kiedys jechalo Suzuki Ignis albo Toyota Verso S? :P

chyba, ze Dyrekcja wyrazi zgodę na obecność gt86

a czy kiedys jechalo Suzuki Ignis albo Toyota Verso S? :P

a to były aż takie bliźniaki, że np. wewnątrz na błotnikach gt86 jest wytłoczony napis SUBARU, który toyota chce zaklejać :mrgreen: ?

Pierwszy! :P

s3mr9c.jpg

245y8w2.jpg

2s14yeb.jpg

30mlkk7.jpg

szwls5.jpg

j9oqyq.jpg

T8LEK, gratki :D

gratki

Dzieki! Ale jeszcze maaasa czekania przedemna. Termin odbioru: koncowka marca 2013 :roll: :shock: Trzeba czekac jak na jakies Ferrari :P

Zupelnie nie planowalem zakupu, ale BARDZO urzekla mnie dosyc dluga jazda probna