Skocz do zawartości

Subaru BRZ


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli dobrze analizuje tekst specyfikacji to wersja Sport ma otwarty dyfer, a Sport Executive jeździ na regulowanym Torsenie? Z tego co pamiętam ze wcześniejszych opisów, to dyfer miał mieć możliwość regulacji siły spięcia. Proszę o sprostowanie.

 

 

Co knujesz? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoja droga jestem ciekaw, jakie "fabryczne" dodatki/akcesoria do tego auta zaproponuje TMC i FHI oraz czy beda znaczaco sie roznic... fajnie, ze prawdopodobnie bedzie mozna wybierac pomiedzy dodatkami z oferty TTE, TRD czy STI (o ofercie "niefabrycznych" tunerow nie wspominajac :twisted: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś mi sie widzi ze to auto bedzie solą w oku ludzi wyznania "N/A sie nie tuninguje"

Czemu? N/A się nie tuninguje jak prościej i taniej jest wsadzić silnik turbo z bliźniaczego modelu. Zresztą z tych wszystkich zaprezentowanych modów, to chyba tylko blok silnika się ostaje - kupa części jest wymieniana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma blizniaczego modelu z silnikiem turbo, n/a sie tuninguje ,cale forum sie myli i trzeba je zamknąć :mrgreen:

 

 

Dawno nie widziałem takiego hype-y zwiazanego z przemierą auta :D chyba jest skazane na sukces 8)

 

86Drive-84.jpg

 

86Drive-87.jpg

 

polecam kolejny artykuł:

 

http://www.speedhunters.com/2012/05/getting-to-grips-with-the-toyota-86/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, szkoda tylko ze to nie ten "prestizowy" COTY stworzony przez Motor Trend. Wszystko w swoim czasie :)

 

Anyway, strasznie podoba mi sie idea przyswiecajaca temu projektowi.

Jest to jeden z naprawde niewielu "wspolczesnie" produkowanych samochodow ktore moglbym kupic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BRZ będzie w Polsce czy nie? Chciałem zamówić w salonie i ... póki co odmowa bo brak danych. Dyrekcjo, o, Dyrekcjo, proszę o fakty bo mitów już stworzono wiele :?

 

 

Bądź cierpliwy :(

 

 

viewtopic.php?p=1615127#p1615127

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ale miałem nadzieję na jakąś prowokację i konkrety :roll: . Niestety, nie jestem cierpliwy - gdybym był to byłbym bogaty, mądrzejszy i sympatyczniejszy :P

P.S. Nie bój nic, jedno drugiego nie wyklucza 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izotom, ja widze, że tu trzeba zarządzić za Ciebie bo masz za dużo na głowie :twisted:

 

1. Nowe BRZ

2. Z kombinatora graty do projeku, który ogladałeś w sobotę i poniedziałek.

 

 

I bedzie Pan zadowolony :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...