Skocz do zawartości

Subaru BRZ


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem czemu ale Toyota ma jakis ladniejszy ten przud.Taka czara to bym chetnie przygarnal.I jak wiadomo jaka orientacyjna cena w PL.U mnie bedzie nawet nawet.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym samym evo - sa jeszcze dwa artykuly traktujace o BRZ. Niezbyt pochlebne. W jednym pisza, ze na torze dostaje srogie becki od megane trophy, w drugim - zobaczcie sami:

 

Straight line performance is not what this car is about :idea:

jak ktos tego nie rozumie to juz tego nie zrozumie i po prostu nie kupi tego samochodu.Jak by mialo byc inaczej to by wsadzili tam turbo i adekwatnie do ilosci koni wzrosla by takze cena.

Protoplasa Toyoty do ktorgo nawiazuja , AE86 miala 120 pare KM a miales usmiech od ucha do ucha prowadzac to auto.

A wiem co mowie bo moj ojciec mial takie auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to trochę dziwne porównanie bo zawsze uważałem, że mustang szczególnie z v8 to do takiego lansu i delektowania się muzyką silnika. BRZ jak jechało to tylko szum opon było słychać - jak nissan leaf ;)

Akustycznie to nawet testowane v6 lepiej wypadło :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BRZ odbywa właśnie trasę promocyjna po Belgii. Korzystając zatem z tego że był blisko wybrałem się do dealera aby go obejrzeć. I coż... ładny to samochód jest.

Sprzedawany będzie w dwóch wersjach wyposażenia, Sport oraz Sport Executive. Cena wersji Sport nie jest jeszcze znana, a dostępna będzie tylko z manualną skrzynią biegów. Sport Executive kosztować będzie w Belgii 34490 euro (okolo 28500 bez vat) ze skrzynią automatyczną i 32990 (27250) ze skrzynia manualna (czyli tyle ile drogi model XV!). O tyle ciekawe, że ceny te są dużo niższe od cen ogłoszonych w sąsiedniej Holandii, lecz tam są dzikie podatki. Sport ma byc podobno 2-3 tysiące tańszy.

Wersje rożnić się będą paroma drobiazgami (są wyszczególnione na http://www.subaru.be), a technicznie najciekawszym wydaje się to że w Executive będzie Torsen.

Kilka zdjęć (model Sport Executive):

https://picasaweb.google.com/fijipg/Brz ... LfJxPuPsQE

Fotele to nie Recaro i nie można założyć haka ze względu na tylne halogeny ;)

Egzemplarz ten służy tylko do oglądania - pod koniec czerwca dealer ma miec samochód już zarejestrowany i gotowy na jazdy demonstracyjne.

Poza tym podobno tylko w 6 krajach Europy będzie dostępny BRZ (Belgia, Holandia, Niemcy - we Francji chyba ma nie być), na Belgię jest limit 60 samochodów.

Z ciekawostek, to gwarancja dla BRZ ma byc przedłużona z 3 lat/100tys. km do 5 lat/150 tys. km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak czasem trzeba będzie lodówkę przewieźć ? :mrgreen:

 

 

To Subaru bżżżżż się do tego kompletnie nie będzie nadawało. :P

 

 

 

 

 

 

Swoją drogą to ciekawe, że żaden forumowy analfabeta nie napisał jeszcze subaru BRZ przez "Ż" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...