Skocz do zawartości

Subaru BRZ


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam Erisin 9603A  :) Radio dedykowane dla Toyoty GT86 ale Android itd. itp. no i świeci na czerwono.

 

A tu http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/81410-tablet-zamiast-radia-ekran-startowy-subaru/ jest dyskusja co warto, czego nie warto i za ile.

Edytowane przez Izotom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie spojrzy na strone spirtmonitor.de to widac spalanie jakie uzytkownicy BRZ melduja:

 

http://www.spritmonitor.de/de/uebersicht/47-Subaru/1320-BRZ.html?powerunit=2 

 

U mnie wyglada nastepujaco (widac to bez zalogowania???)

 

http://www.spritmonitor.de/de/detailansicht/707918.html?cdetail=1 
 

707918.png

 

Pytanie do posiadaczy: jak ja wtykam kamerke do gniazdka w schowku na rekawiczki, to zaczyna zaklocac radio.... Probowalem w gniazdku w podlokietniku i probowalem inna lokalizacje kamerki (normalnie jest pod lusterkiem) - obie zmiany potwierdzaja, ze to kwestia tego gniazdka (a nie na przyklad jakichs zaklocen od kamerki). Tez tak macie?

Edytowane przez Than_Junior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do posiadaczy: jak ja wtykam kamerke do gniazdka w schowku na rekawiczki, to zaczyna zaklocac radio.... Probowalem w gniazdku w podlokietniku i probowalem inna lokalizacje kamerki (normalnie jest pod lusterkiem) - obie zmiany potwierdzaja, ze to kwestia tego gniazdka (a nie na przyklad jakichs zaklocen od kamerki). Tez tak macie?

Ja tak nie mam...... W Active nie ma gniazdka w schowku :mrgreen:
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do posiadaczy: jak ja wtykam kamerke do gniazdka w schowku na rekawiczki, to zaczyna zaklocac radio.... Probowalem w gniazdku w podlokietniku i probowalem inna lokalizacje kamerki (normalnie jest pod lusterkiem) - obie zmiany potwierdzaja, ze to kwestia tego gniazdka (a nie na przyklad jakichs zaklocen od kamerki). Tez tak macie?

Od kilku miesiecy mam tak podlaczona kamerke i 0 problemow z radiem.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pytanie do posiadaczy: jak ja wtykam kamerke do gniazdka w schowku na rekawiczki, to zaczyna zaklocac radio.... Probowalem w gniazdku w podlokietniku i probowalem inna lokalizacje kamerki (normalnie jest pod lusterkiem) - obie zmiany potwierdzaja, ze to kwestia tego gniazdka (a nie na przyklad jakichs zaklocen od kamerki). Tez tak macie?

 

Potwierdzam problem: zasilanie jest bezpośrednio z głównej wiązki przechodzącej przez przegrodę, zaraz na jej początku. Potem jest wiązka do radia łącznie z przewodem anteny. Gniazdko w konsoli środkowej jest zasilane z pośredniego rozgałęzienia i jest dalej od radia i za nim - w sensie za wiązkami do radia. Być może, dodatkowo, masa anteny i masa gniazdka są zbyt blisko siebie podłączone. Do tego gówniany zasilacz - chociaż mam oryginalny Samsunga. 

 

Co do spalania: doświadczam całej rozpiętości przedstawionych wyników  :biglol:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Gówniany zasilacz.

 

 

 

Do tego gówniany zasilacz - chociaż mam oryginalny Samsunga. 

 

mowa o zasilaczu kamerki, tak? Czy jest jakis sposob, zeby temu zaradzic? To jest ta kamerka, co trzy lata temu byla rozdawana na Zlocie, wiec ma kabelek mini-USB. Jest jakas godna polecenia ladowarka samochododwa do USB? Bo rozumiem, ze kabelek nie ma nic do tego...

 

W miescie jest ok, bo widocznie nadajniki sa wystarczajaco silne, ale jak jade w trase to radio ciagle szumi <_<  

 

 

 

Co do spalania: doświadczam całej rozpiętości przedstawionych wyników 

 

Jak wejdziesz na moj profil, to jest wskazowka czy jechalem oszczednie czy srednio czy cisnalem i czy to bylo na autostradzie, w miescie czy na krajowej ;) Calkiem fajna to jest rzecz, ma tez aplikacje na smartfona. Swoja droga zadziwjajace jest, jak malo spalanie na komputerze odstaje od faktycznego. Czesto jest identyczne, czasami ... zawyza! :o  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje pytanie sugeruje, że nie wjeździłeś się w auto. Proponuję ponowić przejażdżkę i spróbować wkręcać silnik powyżej 6500 obr i szybko zmieniać biegi. Sprzęgło i skrzynia przy jeździe miejskiej są ... wymagają więcej uwagi niż podczas szybkiej jazdy. 

Generalnie TTTM. A drugi i trzeci bieg nie wchodziły z oporem?  :) W razie czego to też TTTM albo inaczej to urok tego auta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Jaca68,to juz zalezy od ogolnej preferencji typu przekladni. Jesli ogolnie wolisz w miescie jezdzic automatem, to bardziej do gustu przypadnie Ci BRZ A/T. Jesli ogolnie wolisz skrzynie manualna, to bedziesz wolal BRZ M/T. Nie wierze w cos takiego, jak zaleznosc wyboru skrzyni od modelu :) 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...