Skocz do zawartości

Subaru BRZ [ZC] (MY13=>MY21)


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Izotom, bardzo dziękuję za możliwość poprowadzenia Twojego auta!! 

 

Proszę bardzo. Nie będę ukrywał, że całą przyjemność po mojej stronie bo w końcu mogłem posiedzieć na miejscu pasażera i nieco bardziej odczuć wrażenia z jazdy - wbrew pozorom na miejscu kierowcy są one nieco stłamszone przez fakt świadomości co się będzie działo. Jest bardzo wygodnie i potrafi potargać łbem.

 

Przyjemnych rozmyślań nad tym kiedy, jak, po co, za co ... itd.  ;)  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chojny, wiedziałem, ze sie zakochasz ;) to co, jaki kolor?

 

Już Tomkowi powiedziałem, że czekam aż padnie e30 i wtedy BRZ do sportu  ;)

 

Przełożenie główne do skrócenia, zejście z masą, dobra opona i ogień  :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chojny, wiedziałem, ze sie zakochasz ;) to co, jaki kolor?

 

Już Tomkowi powiedziałem, że czekam aż padnie e30 i wtedy BRZ do sportu  ;)

 

Przełożenie główne do skrócenia, zejście z masą, dobra opona i ogień  :twisted:

 

Mój człowiek  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebieski to niebieski, prawdziwy facet nie odróżnia tylu kolorów, odcieni czy czego tam ;)


Tak jak określenie Subaru GT "takie jak Hołowczyc" to określenie Subaru "niebieskim"  też powinieneś wiedzieć o jaki niebieski chodzi. ;)

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izotom, jeśli dobrze pamietam to zmieniałeś olej na motula, możesz przypomnieć co konkretnie wlałeś?

Jadę na przegląd po weekendzie i muszę kupić jakaś oliwkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja muszę się przyznać, że przyzwyczaiłem się do BRZta na tyle, że przestałem odczuwać te niektóre fajne cechy, które posiada. Są i już. Nie nauczyłem się go jeszcze (pogadamy za 100 000 km :) ), ale się do niego przyzwyczaiłem. Po prostu, jak człowiek nie ma punktu odniesienia to zatraca rozeznanie. Wszystko do czasu aż pojeździłem sobie jednego dnia całkiem sporo gokartami. No i jak to po gokartach, człowiek wsiada do auta, żeby poczuć, że to już nie to, i nie da się tak samo i trzeba się pilnować. A jednak, BRZ prowadzi się tak samo zwinnie jak gokart. Nie czuć żadnej ociężałości. Niby nic, ale miło mnie zaskoczył bezpośrednio po przesiadce z karta.

 

A że do pracy mam ~60km w jedną stronę różnymi drogami, to mogę BRZta polecić do codziennej jazdy (bo różne opinie czytałem). Nie jest męczący, wręcz przeciwnie, chyba ciężko będzie znaleźć mniej męczące - równie lekkie w prowadzeniu auto.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

citan zgadzam się z Tobą, szczególnie jeśli chodzi o pozycję za kierownicą. Jak wsiadłem do brz za pierwszym razem to czułem sie jakoś tak inaczej :) trochę gimnastyki przy wsiadaniu i wysiadaniu a w środku ... samolot ;) Teraz to dla mnie normalna pozycja i różnicę dopiero zauważam jak się przesiądę do innego auta, no po prostu większość osobówek odbieram jakbym jechał jakimś vanem :)

 

Odnośnie użytkowania na codzień to faktycznie super auto i rownież śmiało polecam niezdecydowanym ;)

 

citan, odstaw brz na kilka dni to odczujesz różnicę i fajne cechy ;)

Mój ostatni rekord nie wsiadania do brz to 10 dni, tak wiem zasłużyłem na pasek, ale była łaMdna pogoda i śmigalem cały czas na moto, za to jaka była frajda jak w poniedziałek pojechałem do pracy brz :) :) :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

chas Już Tomkowi powiedziałem, że czekam aż padnie e30 i wtedy BRZ do sportu  ;)

Biorąc pod uwagę ,że BMW jest w co raz lepszym stanie, a nie co raz gorszym, oraz to jak dbasz o motoryzacyjne zabawki to e30 się nigdy nie rozleci, więc BRZ'a się nie doczekasz z takim podejściem ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

chas Już Tomkowi powiedziałem, że czekam aż padnie e30 i wtedy BRZ do sportu  ;)

Biorąc pod uwagę ,że BMW jest w co raz lepszym stanie, a nie co raz gorszym, oraz to jak dbasz o motoryzacyjne zabawki to e30 się nigdy nie rozleci, więc BRZ'a się nie doczekasz z takim podejściem ;)

 

Pewnie o to chodzi  :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...