Skocz do zawartości

Cos teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Ja natomiast sport 2-3 razy w tygodniu. Treningi jakieś z niedużymi obciążeniami ale szybkie - coś w stylu crossfit. Dieta to MŻ - mniej żreć :D A dokładniej to ważyć wszystko co jem, zapisywać do apki żeby i pilnować deficytu kalorycznego na poziomie 10-20%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piwo, słodycze w dowolnej ilości, leniuchowanie do woli, wszystkożerny. Sport kiedyś regularnie boks, siłka, siatka, piłka nożna, teraz sporadyczne spacery z córką. Waga spada :)

Geny (dziadek był drwalem).

Edytowane przez dako
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Elvisiak napisał:

Ja natomiast sport 2-3 razy w tygodniu. Treningi jakieś z niedużymi obciążeniami ale szybkie - coś w stylu crossfit. Dieta to MŻ - mniej żreć :D A dokładniej to ważyć wszystko co jem, zapisywać do apki żeby i pilnować deficytu kalorycznego na poziomie 10-20%

 

Nżt - nie zryj tyle - tez stosuje na codzien :)

bieganie, rower, crossfit (troche calisthenics) i waga leci :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Pyzo napisał:

15 kg spadlo z wagi w ciagu ostatnich 365 dni :)

u mnie również ale w krótszym czasie ;)

przepis prosty
więcej ruchu
jedzenie z głową - trzeba sobie powiedzieć czasem stop a nie wciągać 15 kawałek serniczka
i unikanie słodzonych napojów
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...., jem naprawdę bardzo mało jak na faceta, słodyczy nie cierpię, nie słodzę, dość ciężko pracuję fizycznie a bębenek rośnie. 

172cm/80kg i wg. mnie z 10kg za dużo.

Edytowane przez suberet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż... Piwko trzeba odstawić w takim razie :) To największa bolączka, bo do piwka jakieś krakersy też podchodzą lub chipsy i brzuch jest.

Każdemu, kto próbuje cokolwiek zrzucić proponuję wygooglować sobie kalkulator zapotrzebowania kalorycznego. Wylicza ilość kalorii potrzebnych do utrzymania sylwetki. Wystarczy spożywać 10-20% mniej kalorii dziennie i waga idzie w dół. Tylko trzeba się zmusić do policzenia tych kalorii przynajmniej przez jakiś czas. Po miesiącu to już nie jest tak trudne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tam chleje ile wlezie :D sama wodka,piwo jakos mi nie wchodzi,no moze czasami na kaca,przypalam sportowe papierosy na okraglo :D  i wlasnie minela 23.00 a ja wciagam czwarta zapiekanke bo gloda dostalem,i waga zawsze 95-98 kilo.

 

Amen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, adamW202 napisał:

Ja też mam dobrą wagę tyle że jestem o pół metra za niski:mrgreen:

Spokojnie mnie też brzuch wyprzedza ale tylko jak idę przodem. Lepiej chodzić tyłem -_-.

 

5 godzin temu, elmo napisał:

Teges #1 - wyciągnąłem bagnet, który wskazał, że olej jest, a jego ilość jest wystarczająca.

Wystarczającą żeby zrobić dolewkę ;).

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W związku z tym, że DCD koncertuje w Polsce w trakcie Plejad, kupiłam dzisiaj bilety na koncert w Pradze ... w sumie to podwójny teges, bo bilety na koncerty w Polsce są droższe :rolleyes:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Aga napisał:

W związku z tym, że DCD koncertuje w Polsce w trakcie Plejad, kupiłam dzisiaj bilety na koncert w Pradze ... w sumie to podwójny teges, bo bilety na koncerty w Polsce są droższe :rolleyes:

 

A koszty dojazdu liczysz? :OO:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, suberet napisał:
1 godzinę temu, Aga napisał:

W związku z tym, że DCD koncertuje w Polsce w trakcie Plejad, kupiłam dzisiaj bilety na koncert w Pradze ... w sumie to podwójny teges, bo bilety na koncerty w Polsce są droższe :rolleyes:

 

A koszty dojazdu liczysz? :OO:

Liczę na to, że Plejady będą na południu Polski :D koncert jest w poniedziałek poplejadowy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.08.2018 o 13:34, Dymian napisał:

Ratujecie się jakimiś wizytami u dietetyka, czy jedynie na tym co się sami wyedukowaliście?

Bo sam się zbieram, żeby ładnych kilka kilogramów zejść i nie wiem jaką drogę obrać.

 

Maciej Jaśkiewicz citidiet- polecam :) 

Dieta to podstawa, dobrze dobrana daje mega efekt nawet bez jakichkolwiek ćwiczeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, B-52 napisał:
4 godziny temu, Aga napisał:

Liczę na to, że Plejady będą na południu Polski 

Chwileczkę chwileczkę, a czy my nie bylismy prawie umówieni na Warmii??

;)

Przecież Warmia jest na południe ode mnie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Czołem!
Wczoraj miałem przyjemność powypasać swoją świnkę na płycie lotniska Warszawa-Babice pod okiem Piotra Wróblewskiego.
Najpierw pokazał mi ile potrafi moje nowe autko, później zaś przez półtorej godziny rugał mnie z siedzenia obok. Dla mnie, człowieka całkowicie zielonego i samouka drogowego było to niesamowite przeżycie, wiem że przez najbliższe miesiące będę częstym gościem Piotra. Polecam każdemu niezależnie od umiejętności. Człowiek potrafi nauczyć a jego rozeta to naprawdę wymagający tor.

https://www.google.com/maps/@52.2670205,20.9203869,273m/data=!3m1!1e3
Szerokości panie i panowie! :-)

ps. Dzięki @sender3 za to piękne auto. Jest warte każdej złotówki i chwili w nim spędzonej.

Edytowane przez andgasow
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...