Skocz do zawartości

Cos teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Wzorem z innego forum pozwole sobie zalozyc cykl tematow "cos teges" i " cos nie teges", gdzie kazdy moglby wypisac swoje zale, smutki, albo wrecz przeciwnie, a wiec...

Trafiles 6 w totka ? Wygrales Kia Picanto 1.0 w losowaniu marketowym ? Spotkales i pogadales sobie z Solbergiem na rajdzie ? Zona kupila Tobie na urodziny SI WRX STi ? Polska wygrala MS w pilce noznej ?

Podziel sie swoim zdaniem z nami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja się pochwalę czymś „cos teges”, bo drogowcy jakoś wczoraj nie zareagowali na atak zimy i do wieczora wszędzie było biało, co pozwoliło mi pozbyć się ciemną nocą prawie całej zawartości zbiornika paliwa, upalając do bólu na podmiejskich drogach! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie :lol:

 

 

Zanim Moniqa zdąży mi znowu dogryść :wink: to napisze kolejne teges, u mnie od wczoraj bez przerwy pada śnieg i jest jakieś 10 cm i -2 na termometrze, chyba trzeba zatankować na wieczór yyyyeeeaaaaahhhhhhhhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie :lol:

 

 

Zanim Moniqa zdąży mi znowu dogryść :wink: to napisze kolejne teges, u mnie od wczoraj bez przerwy pada śnieg i jest jakieś 10 cm i -2 na termometrze, chyba trzeba zatankować na wieczór yyyyeeeaaaaahhhhhhhhh

 

to samo własnie chciałem napisać :( kurde nie tylko Impreza ale i właściciel Imprezy jest szybszy :(

 

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeeeee..no nawet nie pomyślałam o tym

A no widzisz.

 

Dobra to może skończymy żarty i off topicy

 

Stwierdzam ze ten temat jest nie teges, bo jest zagrozeniem zywotnym dla tematu juz nie aktualnego

 

Na posty nie teges jest oddzielny temat nie teges, więc proszę nie robić OT :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teges jest to, ze w drodze z pracy troszke "poupalałem" Justynke :) poraz pierwszy w zyciu wyszło mi kręcenie sie wokół przedniego koła mimo braku szper. zaiste fajny slad powstał po tej zabawie. Cyrkiel jak sie patrzy a i średnica całkiem maluńka. Obawiam sie jednak, że wiskoza niespecjalnie lubi tego typu zabawy. Po zakończeniu kręcenia sie w kółko cos jakby lekko waniało w autku. Po chwili jednak zapach się ulotnił i wszystko wróciło do normy. Nad zachowaniem sie Justyny musze jednak jeszcze troszke popracowac aby zawsze była dla mnie przewidywalna bo jak narazie zaskakuje mnie zupełnie jak prawdziwa kobieta :)

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ślub w lutym to teges?

 

jasne że teges jak tydzień wcześniej zrobisz impre dla forum... :mrgreen: :wink:

 

oooooo Luki podal super wypasny pomysl :D

Leszek robisz jakis wieczor kawalerski dla forumowiczow??? Najlepiej w Bialym ;) Jest w moim miescie fajna koreanka z wiekszym tylkiem....... byla by zrzuta dla Ciebie nawet........ a kobieta robi doslownie wszystko :twisted: I podobno (oczywiscie tak slyszalem od kumpla) podczas sexu na zyczenie mowi do ciebie w swoim jezyku :lol: Co ty na to :?: Oj dalibysmy ognia :twisted:

 

Ps. Mam nadzieje, ze nie przeczyta tego twoja przyszla :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...