Skocz do zawartości

Subaru WRX STI MY15


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro nie masz auto to chyba faktycznie może nie być. Bo pomiędzy czym miałaby wybierać? Postojówki /mijania?

 

Aż dziwne, że STi 2015 nie miało dziennych. Może w USA nie ma wymogu jazdy na światłach i dlatego nie wkładali dziennych. 

 

Sam nie wiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, allu napisał:

Skoro nie masz auto to chyba faktycznie może nie być. Bo pomiędzy czym miałaby wybierać? Postojówki /mijania?

 

Aż dziwne, że STi 2015 nie miało dziennych. Może w USA nie ma wymogu jazdy na światłach i dlatego nie wkładali dziennych. 

 

Sam nie wiem. 

Dziwnie bo @DanPlut kupił wersję PL/EU. W mojej opinii wszystkie STi nowej generacji w EU miały/mają opcję auto.

  • Dzięki! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, FilipBB napisał:

Dziwnie bo @DanPlut kupił wersję PL/EU. W mojej opinii wszystkie STi nowej generacji w EU miały/mają opcję auto.

 

nie

 

na naszym rynku (de facto Scandic-spec) bylo tak:

 

bieda wersja, odpalana kluczykiem, nie miala trybu "auto" (1-a fota)

wypas, odpalany przyciskiem, mial tryb "auto" (2-a fota)

 

subaru-impreza-wrx-2-5-l-sedanas-2017-benzinas-1.jpg

 

subaru-impreza-2-5-l-hecbekas-2016-benzinas.jpg

Edytowane przez eddie_gt4
  • Super! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, eddie_gt4 napisał:

 

nie

 

na naszym rynku (de facto Scandic-spec) bylo tak:

 

bieda wersja, odpalana kluczykiem, nie miala trybu "auto" (1-a fota)

wypas, odpalany przyciskiem, mial tryb "auto" (2-a fota)

Aaa, w moim WRXie mam dokładnie to samo aczkolwiek u mnie w wersji "0" paliły się dzienne, które były razem z przeciwmgielnymi, tak jak w FXT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, FilipBB napisał:

Aaa, w moim WRXie mam dokładnie to samo aczkolwiek u mnie w wersji "0" paliły się dzienne, które były razem z przeciwmgielnymi, tak jak w FXT.

 

bo WRX jest z rynku US, tam dzienne (DRL) chyba sa przymusowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, DanPlut napisał:

No u mnie jak włączę na postojówki to palą się te łezki, które myślałem, że będą jako do jazdy dziennej. Mam Sti z salonu PL ale wersja STI 000 czyli biedna.

Też kiedyś myślałem, że łezki będą do jazdy dziennej i trochę się zawiodłem bo fajne są i dodają charakteru Subarynie. Na pocieszenie wstawiłem do dziennych ledy. Święcą i wyglądają zdecydowanie lepiej niż zwykłe żarówki. 

 

IMG_3880.jpeg

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, DanPlut napisał:

No u mnie jak włączę na postojówki to palą się te łezki, które myślałem, że będą jako do jazdy dziennej. Mam Sti z salonu PL ale wersja STI 000 czyli biedna.

 

sub.JPG

Dzienne jako łezki są dopiero od lamp po liftingu, gdzie kierunkowskaz znalazł się w głównej lampie a na dole zostało tylko przeciwmgielne. To były generalna zmiana w Subaru (FXT, Levorg)

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, DanPlut napisał:

Mam takie nowe, zapakowane. Zmieniłem zderzak przedni w całości i nie pasowało już. Kupiłem swoje przez Subispeed.com Jak coś mogę sprzedać :)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o wskaźniku temp. oleju? Warto zainstalować? Możecie coś polecić cena/jakość? 

Ps: kupiłem specjalnie Sti a nie Wrx by nie modzić a tu: wydech Namless kupiony, lampy do jazdy dziennej kupione, jeszcze muszę skrzydło gdzieś upolować jakieś radio na andku i już mi świta jakiś remapik w przyszłym roku. 

Ps2 ;czy są jakieś mody do auto które mogą zniwelować ryzyko upg? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, DanPlut napisał:

A co myślicie o wskaźniku temp. oleju? Warto zainstalować? Możecie coś polecić cena/jakość? 

Ps: kupiłem specjalnie Sti a nie Wrx by nie modzić a tu: wydech Namless kupiony, lampy do jazdy dziennej kupione, jeszcze muszę skrzydło gdzieś upolować jakieś radio na andku i już mi świta jakiś remapik w przyszłym roku. 

Ps2 ;czy są jakieś mody do auto które mogą zniwelować ryzyko upg? 

Uszczelki  pod głowice cosworth :)

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, DanPlut napisał:

A co myślicie o wskaźniku temp. oleju? Warto zainstalować? Możecie coś polecić cena/jakość? 

 

Defi, poszukaj modelu który ma: kolor pomarańczowy/biały, peak, warning, pilot do ustawień + do zmiany jasności i koloru. 

 

 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem zegary defi ciśnienie oleju i temp. 

Według mnie są to przydatne wskaźniki. 

Boosta mamy. 

Jeszcze muszę kupić czujniki i centralke. Całość jak liczyłem to mnie wyniesie ok. 2k. Bez roboty. 

 

Są oczywiście tańsze, bo defi to jedne z droższych. 

 

 

Jeśli kupowałes sti by nic nie robić to tak nie ma :D. I tak samo z wrxem (tam zapewne więcej).

 

Edytowane przez allu
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do właścicieli STI [PL] bez szyberdachu. Czy u Was też tak wyglada montaż ISR? Wersji ciemnej ISR chyba nie ma ale w moim XTeku montaż jest zrobiony chyba na specjalnym rozwiązaniu a nie klejony jak wcześniej i tutaj.
47b5f4a622b6dc44c124f4d30174af7e.jpg76b73547f5f1da7397ab42e638b31771.jpg

Edytowane przez FilipBB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, FilipBB napisał:

Pytanie do właścicieli STI [PL] bez szyberdachu. Czy u Was też tak wyglada montaż ISR? Wersji ciemnej ISR chyba nie ma ale w moim XTeku montaż jest zrobiony chyba na specjalnym rozwiązaniu a nie klejony jak wcześniej i tutaj.
47b5f4a622b6dc44c124f4d30174af7e.jpg76b73547f5f1da7397ab42e638b31771.jpg

 

naprawde tak to wyglada :question:

 

MASAKRA... :toobad::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, FilipBB napisał:

Pytanie do właścicieli STI [PL] bez szyberdachu. Czy u Was też tak wyglada montaż ISR? Wersji ciemnej ISR chyba nie ma ale w moim XTeku montaż jest zrobiony chyba na specjalnym rozwiązaniu a nie klejony jak wcześniej i tutaj.
47b5f4a622b6dc44c124f4d30174af7e.jpg76b73547f5f1da7397ab42e638b31771.jpg

Mój ISR jest czarny i wygląda zupełnie inaczej. Czujnika też nie ma w tym miejscu, gdzieś schowany bo go nawet nie widzę. Ogólnie zrobione bardzo ładnie, jak nie zapomnę to zrobię fotkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FilipBBwrócę do domu to zrobię Ci zdjęcie. U mnie to wygląda trochę bardziej profesjonalnie zamontowane.

Panowie a co sądzicie o takim ustrojstwie jak Defi Smart Adapter z OBD2.

https://www.defi-shop.com/products/smart_adp_w/summary_smart_adp_w/

Jeżeli chodzi o temp. i ciśnienie oleju to obd w miarę wiarygodnie może to pokazać czy sobie darować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...