Skocz do zawartości

Subaru WRX STI MY15


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz druga sprawa. Ubywa płynu chłodniczego. Ok 500ml na 5000km. Podczas ostatniej obsługi serwisowej w salonie subaru zwróciłem uwagę na ubywający płyn. W odpowiedzi usłyszałem ,że w instalacji chłodniczej nie widać miejsc gdzie ucieka płyn. W oleju płynu nie zauważono. Amba Fatima był płyn i ni ma! Taka ilość to coś normalnego i nie należy się tym przejmować. Jak znowu mam oddać tylko na sprawdzenie co się dzieje z płynem założę się że odpowiedź będzie taka sama.

 

Generalnie mam bardzo krytyczne zdanie odnośnie serwisu Subaru. Samochód jeszcze 7 miesięcy na gwarancji. Proszę o poradę co robić? Za ok 1000km wymiana oleju u znajomego w warsztacie tak więc rzucę okiem na chłodnicę i połączenia oraz na to jak wygląda olej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Vapor napisał:

Cześć. Nie byłem fanem czarnych felg w STI. Czym prędzej kupiłem złoty komplet felg na lato. Fabryczne zostały na zimę. Kiedy więc zarysowałem zimą felgę postanowiłem przemalować na jedyny słuszny kolor ;) oto efekt :

 

51ADC353-2A08-4886-ABA6-587ABF6193C3.jpeg

A tak na brudno czarno zloto:)

6F48C0DD-21A6-4F0B-81BD-3583874BED2A.jpeg

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to mój nowy zakup. Pierwsze co poleciało na upgrade to wydech końcowy Namless. Chciałem się również zapytać czy ktoś z Was dokładał radio z ekranem i kamerę cofania? Dużo roboty jest z tym? Nie wiem czy szukać seryjnego czy czegoś innego oczywiście w rozsądnej cenie no i czy jest duży problem z poprowadzenie kamery cofania? Niestety wyposażenie to STI000. 

Ps. Lepsze zdjęcia wstawię jak już go odbiorę. 

Screenshot_20191103_120253.jpg

Edytowane przez DanPlut
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, DanPlut napisał:

A to mój nowy zakup. Pierwsze co poleciało na upgrade to wydech końcowy Namless. Chciałem się również zapytać czy ktoś z Was dokładał radio z ekranem i kamerę cofania? Dużo roboty jest z tym? Nie wiem czy szukać seryjnego czy czegoś innego oczywiście w rozsądnej cenie no i czy jest duży problem z poprowadzenie kamery cofania? Niestety wyposażenie to STI000. 

Ps. Lepsze zdjęcia wstawię jak już go odbiorę. 

Screenshot_20191103_120253.jpg

 

Gratulacje! ✌️

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...