Skocz do zawartości

Pan Andrzej Koper


Luk77

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czterokrotny mistrz w rajdach samochodowych w latach 82,84,85i88 startował tez w mistrzostwach europy.

 

Moglo tak być... :wink: W mistrzostwach europy wyladowalismy na 6 miejscu......wyprzedzil nas , na ostatniej eliminacji (rajd du Var ) Jimmi McRae , ojciec Colina McRae ( zginał w wypadku lotniczym )...mozna przyjac , że b. dawno to bylo :mrgreen: (

Ale w onym czasie ( lata 80-te ) nie ME :twisted: a Mistrzostwa Krajow Socjalistycznych :idea: ...były najwazniejsze i ten tytul udało nam sie zdobyc w 1984 roku ( rajdy te same co obecnie : Barum , Polski , Zlote Piaski , Dunaju , Pneumant i cos na Węgrzech ) co ciekawe głównym sponsorem , po za Renault w moim przypadku , byl Polski Zwiazek Motorowy :idea: ..ktory na każdą eliminacje wysylał/finansowal kadrę (3-5 aut) i powiem , że bylo to rozwiazanie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luk77,

 

 

piłeś nie pisz ;)

 

 

E tam ... gość chce nabyć Forka w dyzlu i walczy o spory rabat .

Stąd ta wazelina . :mrgreen:

 

Oj zaraz tam powiązanie z jakimś biznesem :wink:

kupiłem LOGO a tam fajny ranking i stąd wątek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubudubułubudu niech nam żyje rajdowiec z naszego klubu niech żyje nam!!!!!

 

 

Właśnie o to mi chodziło , chciałem "podkreślić" ten artykuł i zawsze jest mi niezmiernie sympatycznie jak dziennikarze piszą o dokonaniach NASZYCH rodaków a że to jest też nasz forumowicz to tym bardziej jest to warte odnotowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W '82 to ja sie urodzilem, wiec nie wiedzialem. Mi sie info naprawde przydalo!

Teoretycznie topic do zamkniecia, ale po co, skoro od czasu do czasu mozna dorzucic historie jak ta o Paris-Dakar, a na codziec napisac kilka milych slow do Pana Andrzeja :)

 

Panie Andrzeju I'm a big fan!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej Koper, z tym debiutem w Monte Kalwaria na Trabancie to serio... :idea: :?: :lol: Cóż to za rally mydelnica była :?:

 

http://www.toprally.pl/kierowca.php?id=8

 

Zacna karta... :wink:

 

... ja lubię trudne przypadki więc dyzla poproszę albo 2.5T z LPG na test UPG :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ciekawe głównym sponsorem , po za Renault w moim przypadku , byl Polski Zwiazek Motorowy :idea: ..ktory na każdą eliminacje wysylał/finansowal kadrę (3-5 aut) i powiem , że bylo to rozwiazanie :mrgreen:

 

Też tak uważam. Obecnie naprawdę nie ma się czym chwalić(jak na kraj 40mln. z przewodzicielstwem w UE :wink: ) bo np. R.Kubica tylko dzięki Swojemu i Ojca zdeterminowaniu doszedł tak daleko ale niestety tylko dzięki emigracji do Włoch(!!!) a o innych dyscyplinach nie będę wspominał bo wciąż czasami sobie puszczam "orłów Pana Górskiego" :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...