Skocz do zawartości

Pan Andrzej Koper


Luk77

Rekomendowane odpowiedzi

o co

chodzi właściwie ?

Miałem nadzieję , że wątek zniknie..... :roll: a tu nie dość , że na testowym przebiłem oponę :twisted: to proszę.....jest :mrgreen:

 

Jak to jest Panie Andrzeju, tu właśnie z kolegą debatuję. Na kogo bardziej lecą dziewczyny na rajdowców czy na piłkarzy. Jak w Formule 1 idą na podium to zawsze przez korowód pięknych dziewczyn i tak się zastanawiamy, czy to tylko taka scenografia, czy część wygranej. Wiem że rajdy to nie F1, ale też ponoć na pudle numer 1 się wygląda pociągająco dal płci przeciwnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na kogo bardziej lecą dziewczyny na rajdowców czy na piłkarzy.

tego co jeszcze pamiętam....... :roll: to kiedyś jednak na rajdowców......a teraz podobno na piłkarzy ..... :mrgreen:

ps. przejechałem wyscig w Kłodzku .... :idea: i ... jak sie nie ma wprawy to ręcznego nie warto używać :idea::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kogo bardziej lecą dziewczyny na rajdowców czy na piłkarzy.

tego co jeszcze pamiętam....... :roll: to kiedyś jednak na rajdowców......a teraz podobno na piłkarzy ..... :mrgreen:

ps. przejechałem wyscig w Kłodzku .... :idea: i ... jak sie nie ma wprawy to ręcznego nie warto używać :idea::mrgreen:

 

Czyli mam rozumieć, że kiedyś to na mecie był ostre oblewanie szampanem po rajdzie ! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Bardzo ciekawy wątek:-) Ja pamiętam Pana Andrzeja jak "ciął" się ze śp. Bublem. Lata 80-te to kojarzę (proszę mnie Panie Andrzeju poprawić) Renault 11 Turbo (m.in. w barwach CAMELA) był też Renault 5 Alpine. Potem był VW Golft GTI. Ostatnie auto jakie zapamiętałem to była Impreza WRX (bodajże 1995). Ba Barbórce dawał mi Pan autograf, ale się długopis wypisał hehe. Karowa wtedy jechana była jeszcze w starej formule z nawrotką przed skrzyżowaniem Karowej z Browarną).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 lata później...

 

 

Poszukiwane było kiedyś R 5 turbo, po odwieśniaczeniu mógłby być ładny egzemplarz .   http://www.ebay.co.u...=item3a8db38c5b

 

szukam poprzedniego modelu tzn R5alpina (bez turbo) , takim jak na zdjeciu krótko jeżdził B.Krupa ja po R5A przesiadlem się do R11T , dzieki za info i pozdrawiam AK 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

trzeba wszystko z środka wyrzucić , wspawać klatkę , plastikowe poszerzenia błotników . amortzatory...itd...może trafi się jakaś  w wersji "CUP"...tylko dwa kubełki w środku , pasy i ..kierownica... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może takie?

 

http://www.rallycarsmarket.com/ads/renault-5-gr-2/

 

https://www.rally24.com/rally-cars-for-sale/renault-5-alpine-gr2-9430.html

 

 

Strasznie mało tych samochodów, nawet jakieś skody się pojawiają a te Renault to albo turbo albo nowsze

pewnie większość skończyła tak... :(

cxD7X3K.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...