Skocz do zawartości

STI vs EVO


DarekJ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jeździłem jednym i drugim,

- Subaru-głos silnika bezcenny, wyzwalacz uśmiechu na zakrętach, awarie- skrzynie i panewki (GC8)

- Evo - dużo mniej awaryjne, lepsze czasy, lepsze prowadzenie, awarie - (AYC) IV, V,VI

 

przy nowszych modelach na pojeżdżawkach zauważyłem, iż w czołówce są zawsze EVO (ciekawe dlaczego???)

 

,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie odcinek z TOP GEAR gdy porównywali te dwa autka? EVO jeździł lepiej na drodze, ale obaj redaktorzy zgodnie powiedzieli że wybrali by STI... bo ma coś w sobie... to auto daje najwięcej frajdy... i ja w to też wierzę, zwłaszcza po tym jak się nim sam przejechałem po lotnisku, to chcę go mieć... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pojeżdżawkach zauważyłem, iż w czołówce są zawsze EVO

 

A ja pamiętam jak poprzedni właściciel pewnego WRX objechał wszystkie EVO na marywilskiej. WRX'a objechała skoda - o tym się głośno nie mówi.

Zresztą wtedy i ja skilowałem kilka mocnych aut (6subarek z wiatrakami i 7evo), co z pewnością podważa wiarygodność zestawienia ale zajście to miało miejsce!!!

 

STI... ma coś w sobie

!!!!

Artykuł w TG polish edition traktował o imprezie GT (na zdjęciu biała tape-ra). Było napisane coś w stylu...gdy jedziesz subaru wszyscy są dla Ciebie życzliwi a dla evo nie -nie mogę znaleźć tego egzemplarza. Ten artykuł przechylił szale podczas kupna auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

awarie - (AYC) IV, V,VI

Znajomy w niedzielę rozwalił sobie tylny dyfer w IX :wink: Strzał ze sprzęgła na rozgrzanym slicku = (u niego)3 dziury wielkości kciuka :mrgreen: W STi New Age nie widziałem nigdzie awarii dyfra bądź skrzyni(co też zdarza się w Evo) - chyba że nikt o tym głośno nie mówi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opisy tego magazynu sa troche "przerysowane" :roll: nie kupuje tego od jakiegos czasu

Fakt. Czytając to pismo mam często wrażenie, że jestem na wyspach. Opisy aut, zwłaszcza tych "tłustych" nie uwzględniają zarobków Polaków :P

 

Natomiast ten artykuł

Artykuł w TG polish edition traktował o imprezie GT (na zdjęciu biała tape-ra). Było napisane coś w stylu...gdy jedziesz subaru wszyscy są dla Ciebie życzliwi a dla evo nie -nie mogę znaleźć tego egzemplarza. Ten artykuł przechylił szale podczas kupna auta.

to była mistrzowska robota. Widać, że pisana u nas, a nie przedrukowana i przetłumaczona. Z resztą jakiś czas później na Forum wypłynął autor tekstu który stwierdził, że miał przez kilka lat Subaru, a teraz jeździ...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EVO :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja skilowałem kilka mocnych aut (6subarek z wiatrakami i 7evo

 

 

bo oczywiście między kierą a pedałami (nie kojarzyć :mrgreen: ) potrzebny jest jeszcze dobry łącznik :wink: , także mega szacun dla Ciebie. Jakaś dobra impreza była... Czym objechałeś te auta, puść jakiegoś linka do filmiku i do wyników :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy EVO z definicji jest lepsze?

 

Fiaty z definicji nie są lepsze a Punto już zupełnie.

 

Nie rozumiem tematu.

chojny

wiesz jeszcze lepiej niż ja, że takie tematy co jakiś czas pojawiają się na forum, bo to jest naturalna kolej rzeczy, w końcu te auta są bezpośrednimi konkurentami...

Tylko, że to jest tak, że jeden woli koty a drugi psy, inny woli od przodu, a jeszcze inny od tyłu... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie prowadziłem .... ale znam kogoś kto ma i mi opowiadał

 

Jedyny brat mojej siostry ponoć coś tam wie, ale nie gadam z nim bo się strasznie wnerwia i mięchem rzuca jak wychodzi temat porównywania evo vs sti :mrgreen: . Poza tym on niewiedzieć czemu nie lubi evek :shock:

 

Oczywiście zabiliście wątek tymi vectrami, skodami i fordami :lol:

 

Czyli jako posiadacz STI, stając na torze obok EVO z kierownikiem o podobnych umiejętnościach do Twoich, doinwestowanego za taką samą kasę jak Twoje auto, jeszcze przed startem wiesz, że przegrałeś. Smutne to.

 

Generalnie tak, ale jest jedno ale .... nie znasz mojej fantazji 8) . Sporo jestem gotów poświęcić żeby choć jeszcze jedno evo było z tyłu :twisted: . Niestety z przodu też jest zwykle kilka :oops: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod tym filmikiem z TG sensowny komentarz:

 

They compared an Evo that's £13,000 more expensive than the STI and thought it would be a fair comparison? Do you have any idea what I could do to an STI with £13,000? For those who aren't familiar with the conversion, that's $21,342. Hell, I can get a Cosworth Long block for half of that, then use the rest for a new turbo, Suspension , most of the exhaust, etc, etc... [moderator czuwa] 360hp, I'll be running over 400hp on bolt-ons before I even drop the new engine in...

 

No właśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając to pismo mam często wrażenie, że jestem na wyspach. Opisy aut, zwłaszcza tych "tłustych" nie uwzględniają zarobków Polaków :P

 

Co w tym złego? W jaki sposób dziennikarze takiego pisma mają uwzględniać zarobki Polaków przy opisach aut?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np. nie pisać czegoś w stylu: Evo to auto sportowe jednak dla tych najbiedniejszych

 

zapewniam, ze w UK tylko co trzeci zebrak posiada Evo, wiec tez nie jest az tak rozowo

 

 

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam uwadze ostatni numer "Auto Szmaty-Sport Cars" - jak na zamówienie test na torze STi Sedan vs. EVO X.

And the winner is ...... STi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...