Skocz do zawartości

Prośba o pomoc dla huzar105


huzar105

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 283
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Witam !

Bardzo poruszyła mnie ta wstrząsająca wiadomość... Chciałbym również pomóc i chciałbym wystawić na licytację koszulkę mojego kolegi Maćka Sadloka z meczu POLSKA-RUMUNIA. Rozmiar XL. Wtedy Maciek robił swoje pierwsze kroki w Narodowej Kadrze Polski. http://www.bialoczerwoni.com.pl/kadra.p ... 0582&t=gal

 

mordas utworz wątek w dzile Części...

 

jeśli koszulka jest XL :)

 

to ja daje 300...

i niech mnie ktoś przebije :D

 

daj info co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Bardzo poruszyła mnie ta wstrząsająca wiadomość... Chciałbym również pomóc i chciałbym wystawić na licytację koszulkę mojego kolegi Maćka Sadloka z meczu POLSKA-RUMUNIA. Rozmiar XL. Wtedy Maciek robił swoje pierwsze kroki w Narodowej Kadrze Polski. http://www.bialoczerwoni.com.pl/kadra.p ... 0582&t=gal

 

mordas utworz wątek w dzile Części...

 

jeśli koszulka jest XL :)

 

to ja daje 300...

i niech mnie ktoś przebije :D

 

daj info co i jak

 

 

Koszulka jest XL :) 300zł carlos-wrx :D Temat jest utworzony tylko że w dziale offtopic bo nie wiedziałem gdzie go wcisnąć...Zaraz lecę do pracy i nie wyrobię go przenieść... Tutaj link viewtopic.php?f=12&t=143983&view=unread#unread i bardzo bym prosił moderatorów o przeniesienie tego tematu do działu Części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Huzar zwerbował mnie na to forum. Obecnie jestem w nienajlepszej sytuacji, ale dzisiaj puszczam przelew, a może za jakiś czas dam radę w jakimś większym stopniu Was wspomóc. A Huzarowi życze szybkiego powrotu do zdrowia.

 

 

...tak jak i mnie zwerbowal.... dawno nie bylam na forum... straszne, ale dojdzie do siebie... bedzie dobrze!!

...mi tez wielokrotnie pomogl, dusza czlowiek...

Puszczam co moge... Ania, Gimof trzymajcie sie :!:

Huzar, fight fight!! :D

 

-- 22 kwi 2011, o 21:37 --

 

Szybkiego powrotu do zdrowia !!! co mogłem teraz to poszło........

Moja żona kiedyś się solidnie poparzyła i z zagranicy sprowadzaliśmy robiony zamówienie specjalny biały krem który rewelacyjnie działał , powinienem mieć jeszcze 1 szt w domu tylko nie wiem czy przypadkiem się nie przeterminował. Sprawdzę dziś wieczorem jak to się nazywa i jeśli jest dobry to mogę go przekazać. W najgorszym wypadku podam nazwę specyfiku.

 

ten rewelacyjny krem na oparzenia nazywa sie Flammazine, żona miała po powaznym oparzeniu zagrożoną

rękę a po stosowaniu tego kremu prawie nie ma sladów na skórze. niestety tak jak sie spodziewalem ten co mam w domu jest juz przeterminowany ale z tego co wiem mozna go zalatwic w Polsce

 

ja mialam 3 lata temu mocno poparzone udo wrzatkiem... stosowalam Argosulfan, bardzo lagodzil, nie bolalo tak bardzo...zagoil tak, ze nie ma sladu... lek mozna dostac u nas, ale nie wiem, na ile moglby pomoc w tym przypadku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam doskonale huzara 105 i jego żonkę (wówczas w ciąży)jeszce z I Pojeżdzaffki z Torunia :!: Huzar to twardziel :!: Nie można być obojętnym wobec żadnego człowieka a na pewno wobec tak wspaniałych ludzi :!:

Pozdrawiamy z Kasią całą Waszą rodzinkę :lol:

Jestem pewien, że Huzar da radę :!: :!: :!:

 

 

Ile mogliśmy poszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huzar105 jest już parę dni po operacji przeszczepu skóry.

Skórę (a właściwie drobinki skóry) wycięte miał z prawego uda, co trochę skomplikowało sprawę bo dodatkowo kuleje.

 

"Reperaturki" miał wszczepione na lewym nadgarstku oraz na prawej wew. dłoni i kciuku.

Jeszcze w 100% nie wiadomo czy skóra się przyjmę, ale lekarz twierdzi, że wszystko jest na bardzo dobrej drodze.

Gdyby ktoś chciał się kontaktować z Huzarem to odzyskał już swój stary numer Ery 668......

 

Prawdopodobnie szpital opuści na koniec miesiąca - humor zazwyczaj dopisuje co na pewno potwierdzą osoby odwiedzające go w szpitalu. Wielkie DZIĘKI !!! dla tych osób. W dalszym ciągu jestem w wielkim szoku jak ludzie, właściwie obcy ludzie potrafią okazać serce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochani.

Godzinę temu wróciłem z odysei kosmicznej zwanej "dział oparzeń"...

Nie wiem od czego rozpocząć. Lekarz chciał abym został do pełnych 3 tygodni, ale po 17 dniach miał już dosyć słuchania w kolo tego samego pytania i dostałem kredyt zaufania 8)

Dłonie już prawie zdrowe, prawa dłoń wygląda jakbym grilla z niej zrobił. Lewa jest trochę lepsza, gdyż mam bąbelki na paluchach, ale za to nie mogę ruszać nadgarstkiem. Odnośnie przeszczepów to wszystko cudem sie przyjęło za 1 razem. W szpitalu liczyłem, ze na prawej dłoni mam przeczepione ok 30% skóry. Przeszczep z lewej strony był trudniejszy ponieważ okazało sie ze nie mam skory w koło nadgarstka.

Wszystkim bardzo dziekuje za pomoc i odwiedziny, naprawde duzo dla mnie to znaczyło. Trafiłem akurat z oparzeniami na próg największego bólu. Miałem poparzenia 2B oraz 3 stopnia, jeszcze nie spaliły się nerwy. Plus jest tego taki, iż boli, ale szybciej wrócę do pełnej sprawności :)

 

Jeszcze raz dziekuje wszystkim za pomoc, pózniej jeszcze opisze wiecej. na ta chwile nie mam juz wiecej siły.

 

Jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam.

 

huzar105 w końcu w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W szpitalu czas bardzo szybko zleciał(straszna nuda), mam teraz straszne braki. W końcu mogę posłuchać radia, albo oglądać tv bez wciskania monet w ścianę. Mieszkanie wydaje się bardzo duże... N chleb z szynka to nie spojrzę przez najbliższe pol roku. Ciężko się pisze używając tylko lewej dłoni. Największy problem jest z alt i s oraz a :idea: całe szczęście mam słownik i później poprawiam. trochę to zajmuje :)

Chciałbym napisać jeszcze raz, ze wszystkim dziękuje za słowa otuchy, pomoc i wszystko co z tym związane. Bardzo mi to pomogło :!:

 

Jeśli ktoś ma ochotę to zapraszam do mnie na herbatę. ADRES na pw 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

huzar105 w końcu w domu.

 

Super ! Bardzo się Cieszę z tego powodu ! :D Nareszcie jakaś dobra wiadomość na tą "majówkę", teraz pozostaje 3mać kciuki za szybką rehabilitację ! Jeżeli by trzeba było jakieś Leki nie dostępne w PL to daj znać na PW a coś wykombinuje 8)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...