Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie nietypowe miejsca startowe ;)

Mam pomysł na ożywienie monotonii, spowodowanej przez przepaść technologiczną niektórych zespołów:

Kwalifikacje dodatkowo punktowane, nie kosmetycznie, tylko w miarę duże punkty... ale start do wyścigu w odwróconej kolejności. Mogłoby być ciekawie. Nie zabrakłoby wyprzedzania, kolizji itp.


Zgodnie z przewidywaniami... nuda. Nawet nikt nie zajrzał tu podczas wyścigu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

F1 obecnie wygląda tak:

tor_wyscigowy_piloty_RC0046_jokomisiada_

No, przyznaję nudy. Poza tym 14 bolidów kończy wyścig i w połowie sezonu praktycznie wszsycy są na limicie silników, skrzyń itd. Niedługo dojdzie do tego, że nie będzie sensu rozgrywać wyścigów tylko panowie ustalą sobie miejsca na mecie w bufecie i gitara: wyjadą na start, 5-10 kółek i zjazd do boksów. Przyjemniej oglądało mi się GP w Płocku w drifcie niż F1, co mnie martwi ;):biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Haha nieźle. 3/4 kierowców to spady z F1 co gwarantuje wysoki poziom. Jak niewiele wystarczyło żeby stworzyć konkurencyjną serię wyścigową. To tylko świadczy o tym w jak wielkiej ciemnej d..ie jest teraz F1. Dawniej to się oglądało inaczej.. teraz można spokojnie zobaczyć start, zdrzemnąć się na godzinę i zobaczyć końcową szachownicę. Na 95% pierwsze miejsca będą takie same jak na starcie z niewielkimi korektami. Ogon stawki po 50% wyścigu odpadnie albo zjedzie do boksu. Jest jeszcze czynnik losowy w postaci Maldonado który albo się rozwali, albo rozwali kogoś.

 

Ja z utęsknieniem czekam na jakieś większe zmiany w regulaminach w tej dyscyplinie, nie wiem czy będę miał siłę cisnąć następne sezony jak to będzie wyglądało tak jak wygląda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...