Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Ferrari złapało chyba wiatr w żagle. Zaczynają się zbliżać do Merca  :)

Alonso w idealnym momencie opusil Ferrari, szkoda, bo zycze mu jak najlpiej

 

Albo Ferrari ma wreszcie dobrego kierowce, zobaczcie jaka różnica między paluszkiem a Raikonenem. Daleki jestem od wielbienia talentu Vettela, ale wierzę w to co widzę, a widzę, że Niemiec jedzie jak równy z równym z Marcami, a nawet lepiej od jednego z nich.

Riciardo coś słabo.

No i wygląda, że Seb może wygrać ten wyścig... 

 

to raczej zmiany w bolidzie popchnęły Ferrari do przodu

zmiana teamu wyszła Vettelowi na dobre po zeszłorocznym laniu, ma nową motywację i to widać

jednak za wcześnie aby powiedzieć jednoznacznie, że jest dużo szybszy od Raikonena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas oglądania tego wyścigu zdałem sobie sprawę jakie popełniłem dwa dni wcześniej faux pax.

 

Będąc w Wenecji dojrzałem sklep z pamiątkami i gadżetami Ferrari, pomyślałem że fajne miejsce i że znajdę tam to czego szukam.

 

No to się zapytałem, czy mają coś z Martini Racing… zapadła cisza i zgrymaszony Włoch rzucił, że nie i że nie znajdę tego nigdzie w Wenecji… a może i we Włoszech.

 

Nie wiedziałem o co mu chodzi…

 

Teraz już wiem. 

 

Wtopa jak cholera, dobrze że po pysku nie dostałem   ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, oj tam... Intakwrx pojechał na zwiedzanie fabryki, testy Ferrari i spotkanie z Schumacherem w koszulce Plejadowej.

 

Zdjęcie grupowe, wszyscy w czerwonych koszulkach a nasz Intaczek w niebieskiej,  :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, oj tam... Intakwrx pojechał na zwiedzanie fabryki, testy Ferrari i spotkanie z Schumacherem w koszulce Plejadowej.

 

Zdjęcie grupowe, wszyscy w czerwonych koszulkach a nasz Intaczek w niebieskiej,  :biglol:

To był sweterek, ale w słusznym kolorze !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Oj tam, oj tam... Intakwrx pojechał na zwiedzanie fabryki, testy Ferrari i spotkanie z Schumacherem w koszulce Plejadowej.

 

Zdjęcie grupowe, wszyscy w czerwonych koszulkach a nasz Intaczek w niebieskiej,  :biglol:

To był sweterek, ale w słusznym kolorze !

 

Oj, widzę, że Intakwrx potknął się o dywan i niechcący zalogował na Forum :biglol:;)

Potknij się jeszcze raz bo już czas zapisać się na Plejady. Przepraszam za OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam za OT, ale przypomniało mi się, jak zwiedzaliśmy Camp Nou i w sklepiku firmowym żona zapytała, czy nie mają już koszulek Cristiano Ronaldo, bo szuka szuka i nie może znaleźć ...

 

trzeba było szybko zakończyć zwiedzanie sklepiku

 

Podczas oglądania tego wyścigu zdałem sobie sprawę jakie popełniłem dwa dni wcześniej faux pax.

 

Będąc w Wenecji dojrzałem sklep z pamiątkami i gadżetami Ferrari, pomyślałem że fajne miejsce i że znajdę tam to czego szukam.

 

No to się zapytałem, czy mają coś z Martini Racing… zapadła cisza i zgrymaszony Włoch rzucił, że nie i że nie znajdę tego nigdzie w Wenecji… a może i we Włoszech.

 

Nie wiedziałem o co mu chodzi…

 

Teraz już wiem. 

 

Wtopa jak cholera, dobrze że po pysku nie dostałem   ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja dorzucę opowieść, którą usłyszałem od mojego byłego szefa - otóż ma żonę Francuzkę. Akurat byli na wczasach we Włoszech, gdy na którychś mistrzostwach Włosi grali z Francuzami. Siedzą w pizzerii, oglądają mecz. Lokal pełen Włochów, kipiących od emocji. Francuzi strzelają bramkę, żona podskakuje z radości, krzycząc "Gooool". Sytuację ratuje to, że szef ma 202cm., pizzy już jednak nie kończą... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

 

Oj tam, oj tam... Intakwrx pojechał na zwiedzanie fabryki, testy Ferrari i spotkanie z Schumacherem w koszulce Plejadowej.

 

Zdjęcie grupowe, wszyscy w czerwonych koszulkach a nasz Intaczek w niebieskiej,  :biglol:

To był sweterek, ale w słusznym kolorze !

 

Oj, widzę, że Intakwrx potknął się o dywan i niechcący zalogował na Forum :biglol:;)

Potknij się jeszcze raz bo już czas zapisać się na Plejady. Przepraszam za OT.

 

Oj potknąłem się ... o Plejady ja bardzo chętnie, ale do mojej drugiej połowy nie przemawiają argumenty związane z obsesją mania i niebieskimi zboczeniami. Do niej przemawia argument $ i trudno mi przeforsować wyjazd na 3 dni w miejsce o wątpliwej pogodzie w cenie tygodnia w Alpach na nartach ....

 

Co do dzisiejszego GP Chin.... sam nie wierzę że to napisze ! NUDA ....

F1 Sport motorowy numer jeden na tej planecie to nudna, parada poprawnych politycznie gogusiów tańczących w rytm nadawany przez kasę.

 

Dziś walka Battona z Maldonado... i co kara ... punkty karne ... Jak tak będą cofać McLarena to będzie pół wyścigu w kozie siedzieć ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...