Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

kwalifikacje dla Mercedesa ale Ferrari też wysoko 

ale przewaga merców jakby zeszłoroczna 

czyżby powtórka z rozrywki ?

No jakoś nie mogę tego Waffela w Ferrari przyjąć do wiadomości.

dobrze że mają kaski - można sobie wmówić że to błąd realizatora/komentatorów ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie bez zmian w stosunku do zeszlego roku: Williams zamienil sie miejscami z Ferrari i tu bedzie ciekawa walka - mysle, ze jednak Mercedesowi nie zagroza. McLaren z Honda tragedia poki co, RedBull z tym Renault daleko nie pojedzie zwlaszcza, ze Ricciardo ma juz drugi silnik, masakra. Widzialem mine Newey'a byl delikatnie mowiac rozczarowany. Zobaczymy czy wykorzysta to Lotus. Mercedes to chyba jeszcze bardziej odjechal reszcie stawki ale jestem ciekaw ich tempa i wytrzymalosci podczas wyscigu. Jutro 6.00 start.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli dobrze ze nawet nie próbowałem sie budzić.. ;)

Do tego komentarz Borowczyka wg którego problemy z odkręcaniem tylnego lewego koła mogły wynikać z rażącego słońca(które świeciło w plecy mechanikowi) ale NA PEWNO nie mogły być te problemy spowodowane obciążeniami jakimi to koło było podawane... No i 11 pozycja Buttona(ostatnia) tylko dzięki temu że nikt więcej nie jechał, ale obecność Sauberów w pierwszej dziesiątce to sukces... Swoją drogą ciekawy jestem jak to naprawdę z Alonso było.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mercedes jeszcze dlugo bedzie nas zameczal takim przebiegiem wyscigow. Juz nawet radosc Hamiltona wydaje mi sie oznaka narcyzmu ;)

Fajnie ze Vettel jezdzi w koncu dobrym bolidem, szkoda ze to Ferrari. Lepszy efekt robily jego wyczyny w "skladaku" RedBulla.

 

Faktycznie robi sie z tego cyrk ale takie rodzynki jak np. Nasr powoduja, ze chce sie ogladac te zawody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ferrari pozytywnie dziś zaskoczyło. Sauber pojechał najlepsze zawody co najmniej od 2 sezonów - z silnikiem od Ferrari. Renault potwierdziło, że lewarek w ich logo to nie przypadek :P McLaren dał ciała po całości. Żeby tylko Mercedes był wolniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ferrari pozytywnie dziś zaskoczyło. Sauber pojechał najlepsze zawody co najmniej od 2 sezonów - z silnikiem od Ferrari. Renault potwierdziło, że lewarek w ich logo to nie przypadek :P McLaren dał ciała po całości. Żeby tylko Mercedes był wolniejszy.

chciałem dodać swój komentarz ale@@elmo, mnie ubiegł 

Nic dodać, nic ująć  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście walki o zwycięstwo nie było ale od 3 miejsca w dół już całkiem ciekawie. Nasr i Saubery ogólnie na poziomie niespotykanym od lat. Progress w Ferrari i Button zdublowany x2 także coś tam się jednak działo.

Edytowane przez alphaOne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubiłem oglądać F1, bardzo. Od początku lat 90tych starałem się oglądać możliwie wszystkie wyścigi. Czytałem, interesowałem się... a teraz. Absolutnie nie jestem malkontentem (jak bum cyk cyk!!!), ale takie "widowisko" jakim jest F1 dzisiaj to ja raczej wolę przespać. I zabawne jest nawet gimnastykowanie się Zientarskiego oraz gości w studio, aby podtrzymać element dramaturgii :P

Znamiennym jest to, że komentatorzy podczas wyścigu zaczęli czytać i przytaczać wpisy z twitter'a. No doprawdy... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...