Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Renault z Prostem wracają do F1  :)

 

http://www.autosport.com/news/report.php/id/120532

 

No nie wiem... plany ambitne, ale nie wiem jak to wyjdzie w rzeczywistości - pamiętam, jak Prost wykupił Ligiera i miał własny zespół - szału nie było, ale to już historia dość odległa...

Ciekawe co na to Fernando ?  :rolleyes:

Alonso... cóż, jakoś tak ostatnio jest, że wszystkie jego wybory nie są specjalnie udane - ok, jak był w Ferrari to jeszcze jakoś to szło, ale obecnie to jest dramat - dobrze, że jest Manor, bo inaczej zupełnie by na końcu byli :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było... ciekawie, ok, ciekawie to było od drugiego miejsca, chociaż te polecenia dla Hamiltona pod koniec wyścigu, żeby cisnął ile fabryka dała były dość... intrygujące. Kto wie, może już Mercedes "wliczył" sobie jakąś karę czasową - nasi wspaniali komentatorzy paplali o niewłaściwym ciśnieniu w oponach Anglika. Co do reszty stawki - Kimi - gość mnie zadziwia - start koszmarny (czyżby nie zapiął biegu), a potem wspaniała jazda. Vettel poprawnie, Williamsy na plus, zwłaszcza dla Fina, że do końca nie odpuszczał. Rosberga szkoda. W sumie było nieźle, dla mnie 4, może nawet 4+ ;)

Jest oficjalne potwierdzenie o wszczęciu dochodzenia ws. niewłaściwego ciśnienia w ogumieniu Mercedesów:

 

http://www.formula1.com/content/fom-website/en/latest/headlines/2015/9/mercedes-under-investigation-over-starting-tyre-pressures.html

Edytowane przez mahu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe fajny tekst rzucił Hamilton w wywiadzie. Mówił że uwielbia kupować samochody i jak znajdzie jakiś który chce to stawia sobie różne cele np. jak wygra 3 wyścigi to dopiero może go sobie kupić :P:biglol: :biglol: Fajne ma problemy ;)

Edytowane przez kordynator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe fajny tekst rzucił Hamilton w wywiadzie. Mówił że uwielbia kupować samochody i jak znajdzie jakiś który chce to stawia sobie różne cele np. jak wygra 3 wyścigi to dopiero może go sobie kupić :P:biglol: :biglol: Fajne ma problemy ;)

Oj tak... też mam podobnie - ja też, jak tylko wygram 3 wyścigi w F1 to sobie jakieś Ferrari kupię :P, albo miecia AMG, albo... ehhh :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabe jest to sztuczne spowalnianie Mercedesa zmianami ciśnieniem w oponach. Ładnie F1 schodzi na psy.

ok, ale czy dozwolone ciśnienia w gumach nie dotyczą każdego jednakowo? pytam, bo szczerze mówiąc nie wiem... ale chyba dziwne by było, gdyby były inne przepisy dla Mercedesa, a inne dla reszty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka mnie myśl naszła: czy regulamin F1 pozwala na użycie silnika diesla? Pytam, bo w Tv mówili o plotkach, jakoby VW/Audi miało dołączyć do F1. W Le Mans wygrywają silnikami diesla i ciekawe czy w F1 mogą taki skonstruować... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...