Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, -=nikon=- napisał:

Ale o tym że Papa tak działa to wiemy nie od dziś i już kiedyś o tym tu gadaliśmy.
 

uklad-toru-Las-Vegas-2022-e1648702801150

 

A co wy na kolejny wyścig w USA? 

 

 

Co się zobaczyło to się już nie odzobaczy... :biglol:

277737505_3829095920647895_9119224423905828122_n.jpg

  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, skwaro napisał:

Ja powyższe posty odbieram jako "żadna depresja, odwaliło paniczowi". A chciałbym się mylić... 

 

 

Oby to była tylko atencyjna zagrywka.

 

 

Toto jednak ma pewne problemy, z którymi walczy od lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, chojny napisał:

 

 

Oby to była tylko atencyjna zagrywka.

 

 

Toto jednak ma pewne problemy, z którymi walczy od lat.

Trudno powiedzieć, już w 2019 pisali że jest kompletnie wyczerpany psychicznie i pojawiały się jego depresyjne wpisy w mediach społecznościowych, które chwilę później znikały.

 

Oby nie, ale prawdy możemy się dowiedzieć tylko od niego samego, większość ludzi to ukrywa, znałem takich, którzy ukrywali za długo i już ich nie ma... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, skwaro napisał:

Ja powyższe posty odbieram jako "żadna depresja, odwaliło paniczowi". A chciałbym się mylić... 

Ja mu życzę pokonania depresji, bo to coś paskudnego, co nie zmienia mojej oceny jego postaci jako atencyjnego hipokryty i nadętego bufona.

Edytowane przez BelegUS
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, BelegUS napisał:

Ja mu życzę pokonania depresji, bo to coś paskudnego, co nie zmienia mojej oceny jego postaci jako atencyjnego hipokryty i nadętego bufona.

Ja też mojego zdania na jego temat nie zmieniłem...

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewis od jakiegoś czasu wspominał na swoich socialach o zdrowiu psychicznym. Jeśli jest naprawdę chory to życzę mu jak najlepiej.

Natomiast trzeba też uczciwie przyznać, że Lewis zapracował sobie na opinię hipokryty i atencjusza więc nie dziwi mnie, że ludzie mu nie wierzą. 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tym czasem Osaka wraca po depresji na kort i jutro gra o zwycięstwo w turnieju z naszą Igą.

Oczywiście trzymam kciuki za tą mniej depresyjną, naszą rodaczkę ;) 

 

Oby LH też to szybko zniósł i wrócił w najlepszej formie...o ile ją traci ze względu na chorobę.

Jednakowoż dołączam się do wielu. Nie przepadam za nim jeszcze z czasów przeddepresyjnych, mimo to,  cenię go za niebywały talent.

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, .Misza. napisał:

Ale skąd Wy wzięliście tą depresję u LH? Jest jakieś potwierdzone info, czy sobie tak pitu, pitu, że nie można z niego żartować, bo może ma depresję?


 

https://www.thesun.co.uk/sport/motorsport/18133013/lewis-hamilton-f1-retirement-fan-fears/?utm_medium=Social&utm_campaign=sunfootballfacebook010422&utm_source=Facebook#Echobox=1648809095

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, chojny napisał:

Tam cały czas o problemach mentalnych itd. itp. Nigdzie nie ma potwierdzenia, że choruje na depresję. Angielski znam pobieżnie ale na ile zrozumiałem, to tam jest tylko, że było mu "smutno i źle"
Chłop stracił tytuł i szansę na przejście do historii jak 8-krotny majster w delikatnie mówiąc "mało oczywistych okolicznościach" ale myślę, że z tego powodu nie popadł w depresję.
"I have struggled mentally and emotionally for a long time, to keep going is a constant effort but we have to keep fighting." - to ma znaczyć, że ma depresję? Określenie depresja jest nadużywane i zdeprecjonowane - 3/4 społeczeństwa jak ma chandrę przez kilka dni, to mówi, że ma depresję, a jak leci katar z nosa, to ma grypę - jedno i drugie z reguły rozmija się z prawdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pablito79 napisał:

Ludzie, na wszystko co dobre w świecie, nie czytujcie a zwłaszcza nie cytujcie ścieku jakim jest wrc.net.pl

 

Zwłaszcza w Prima Aprilis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy uproszczonym aero powinni według mnie usunąć też DRS.

Jeśli jednak koniecznie chcą zostawić DRS, to jeden punkt detekcji powinien równać się jednej strefie użycia. Ciekawe, czy w Australii nie zobaczymy manewrów taktycznych, żeby być specjalnie za kimś w punkcie detekcji, aby potem odskoczyć na dwóch strefach...

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ferrari w formie, Max beczy na balans samochodu, Alpine zwyżka formy i czekamy na potwierdzenie słów, którymi nas raczył Lewis przez lata. 

 

 

Lewis Hamilton reckons his Turkish GP victory, never mind his seventh World title, shows that he deserves respect – “it is not a car thing”.

 

Hamilton: Turkey shows it was me, not the car

 

 

 

64660C2F-1C3B-4F94-AFDF-F39899EB4287.jpeg

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, chojny napisał:

Lewis Hamilton reckons his Turkish GP victory, never mind his seventh World title, shows that he deserves respect – “it is not a car thing”.

 

Hamilton: Turkey shows it was me, not the car

póki co GR ma więcej punktów ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...