Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Śledziłem w napięciu. Jakieś drobne sekundy różnicy w pierwszej części rajdu i nakoniec taaaaki wynik. Brawo :!: :!: :!: :D

 

Jak oglądam filmy to trzeba przyznać, że to autko nieźle się uwija w rękach Robercika. Wystarczyło, że dostał dobry samochód ( a nie jakąś renówkę) i od razu zaczął jeździć :wink:

Pozdro dla naszej forumowej ekipy. Zazdroszczę :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba masz racje. Bo czekamy na niego z kolacja :twisted::P

fotodowód :twisted:

Fotodowod sobie możesz zrobić jak Cię kiedyś Robert zaprosi :twisted: , zwykła etyka wystarczy ze jak z kimś jesteś prywatnie to nie robisz siary ! i nie robisz zdjęć , nie meczysz dennymi pytaniami rodem z fakt czy TVN :roll: , tylko doceniasz to co gospodarz dla ciebie zrobił :roll:

Ja nie muszę nic nikomu udowadniać :roll: , zreszta był z nami Bartek.fi

 

 

Ech przeczytałem to jeszcze raz z rana , i chyba sie za dużo napiolem wczoraj i luzuje warkoczyki :lol: ale pewnie spotkanie z Robertem tak na mnie zadziałało :wink: :mrgreen:

Pozdrowki , niestety teraz opuszczamy ten piękny rajd i Włochy :cry:

 

P.S. Ale do tej pory sie śmiejemy jak Robert pięknie załatwił ekipę z TVN z wielka gwiazda Magda Molek na czele :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotodowod sobie możesz zrobić jak Cię kiedyś Robert zaprosi :twisted: , zwykła etyka wystarczy ze jak z kimś jesteś prywatnie to nie robisz siary ! i nie robisz zdjęć , nie meczysz dennymi pytaniami rodem z fakt czy TVN :roll: , tylko doceniasz to co gospodarz dla ciebie zrobił :roll:

Ja nie muszę nic nikomu udowadniać :roll: , zreszta był z nami Bartek.fi

 

luz, chodziło mi tylko o megapamiątkę 8) bo tylko ja wiem jak żałuję, że mnie tam nie ma :cry:

boże mnie broń, żebym uważał, że Musisz cokolwiek udowadniać Carfit, chyba Wiesz, że jest mega SZA-CUN :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba masz racje. Bo czekamy na niego z kolacja :twisted::P

fotodowód :twisted:

Fotodowod sobie możesz zrobić jak Cię kiedyś Robert zaprosi :twisted: , zwykła etyka wystarczy ze jak z kimś jesteś prywatnie to nie robisz siary ! i nie robisz zdjęć , nie meczysz dennymi pytaniami rodem z fakt czy TVN :roll: , tylko doceniasz to co gospodarz dla ciebie zrobił :roll:

Ja nie muszę nic nikomu udowadniać :roll: , zreszta był z nami Bartek.fi

 

 

Ech przeczytałem to jeszcze raz z rana , i chyba sie za dużo napiolem wczoraj i luzuje warkoczyki :lol: ale pewnie spotkanie z Robertem tak na mnie zadziałało :wink: :mrgreen:

Pozdrowki , niestety teraz opuszczamy ten piękny rajd i Włochy :cry:

 

P.S. Ale do tej pory sie śmiejemy jak Robert pięknie załatwił ekipę z TVN z wielka gwiazda Magda Molek na czele :twisted:

No to tylko zazdrościć

Jak to nie tajemnica to opowiadaj jak się powiedziało A trzeba powiedzieć B :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carfit, a ja proszę o relacje z oesów i z atmosfery.

Sprawy prywatne Roberta, niech pozostaną prywatne, skoro on sobie tego życzy.

Chociaż fajnie się czyta, że zlewa dziennikarzy z zerową wiedzą rajdową, a tylko chcących ogrzać się w jego blasku. :twisted:

 

Po rajdzie widać gołym okiem, że Robert to specjalista od trudnych warunków. W deszczu wprost demolował konkurencję, tak jak 2 lata temu jadąc S1600 na Du Var lał na mokrych oesach WRC-e i S2000.

Rajd Polski trochę rozczarowuje formą naszych, ale co tam, na włoskich rajdach powstaje prawdziwy mistrz, który niebawem pokaże jak się wygrywa na najwyższym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie mi jak to jest z poziomem ekip, które biorą udział w takich rajdach. np ten raj, to tak obrazowo jaka liga? poziom jest wysoki czy niski?

 

Trudno powiedziec jak to teraz wyglada, nazwiska znane w swiecie rajdow:)

Longhi to 2krotny Mistrz Włoch, Campana za to w tym roku zajął 7 miejsce w Rajdzie Monte Carlo (WRC), 3 miejsce w Rajdzie Korsyki (IRC), plus lokalni matadorzy, na pewno nie jest to jakiś niski poziom :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super Edwin, masz nagrodę za swoją wytrwałość w wspieraniu Roberta. :wink:

 

Daj znać jak to wyglądało, posiedział z wami trochę, czy wpadł na 5 minut, pozdrowiłeś od Forum Subaru? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dlatego nie lubi nadętych bufonów z wszelkiego rodzaju TV,no może poza małymi wyjątkami. :roll:

J

 

-- 30 wrz 2012, o 22:10 --

 

carfit, na forum zaprosileś? ;)

Oczywiście :wink: , mówił ze sie zapisze i będzie informował na bierzaco co tam u niego słuchać :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dlatego nie lubi nadętych bufonów z wszelkiego rodzaju TV,no może poza małymi wyjątkami. :roll:

Ja tez , dlatego jak widziałem ekipę TVN z Magda Molek na czele i jak próbowali gwiazdorzyc , a RK ich dosłownie zlal ciepłym moczem , mieliśmy niezły ubaw :twisted: , ich miny bezcenne jak ich delikatnie mówiąc wyprosili z serwisu :twisted:

 

-- 30 wrz 2012, o 22:10 --

 

carfit, na forum zaprosileś? ;)

Oczywiście :wink: , mówił ze sie zapisze i będzie informował na bierzaco co tam u niego słuchać :mrgreen: :wink:

 

trzeba mu było wspomnieć że mamy super wątek olejowy, w końcu by się dowiedział na jakim oleju ma jeździć :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...