Skocz do zawartości

Outback 2.0D MY10 pierwsze kilometry.


Adam12

Rekomendowane odpowiedzi

reanimacja chyba się udała. diagnoza: padnięta pompa odpowiedzialna za przepompowywanie paliwa z jednej części zbiornika do drugiej. niby takie proste.....

...i to bez żadnego błędu ani podejrzanego odczytu na SSM :?

Dlaczego padła :idea: doszli :?:

Przy takim przebiegu... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dżizas... Wyjątkowo (jak dla mnie) egzotyczna usterka :shock: Dobrze, że już naprawiona.

 

A Bluetooth w moim OBK w ogóle przestał się łączyć z telefonem :evil: I na pewno nie jest to problem telefonu (bo np. z kompem łączy się bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozwaze dokupienie przedluzenia gwarancji do 5 lat po zakonczeniu obecnej

 

Czy masz jakieś dodatkowe informacje dotyczące zakresu i ceny? Wiem, że na ogólnym taka sprawa była poruszana, ale SIP nad tym pracuje.

 

W celu niezaśmiecania wątku "pierwsze kilometry" proponuję odpowiedzieć na ogólnym lub stworzyć nowy wątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam12, dobrze że się udało problem rozwiązać :)

 

Nie chcę brzmieć jak fanatyczny obrońca Subaru (choć siłą rzeczy takim jestem :P ), ale skoro to pompa paliwa to też nie da się wykluczyć, że to było spowodowane paliwem...? a przecież podobno tylko V-Power Racing jest importowany, cała reszta taką czy inna drogą trafia na stacje z polskich rafinerii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno paliwo było zgodne z normami ale bardzo kiepskiej jakości. Biorąc pod uwagę, że był to Shell V power diesel to za co my płacimy .....

 

pzdr.

tzn że mieściło się w normach ale mimo tego wg speców z ASO (a może Orlenu :idea: :?: ) mogło być lepiej :idea: :roll:

BTW: moja Beka najmniej pali i najlepiej się zwija na najtańszym Pb95 w mieście z N24 = z Lotosa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozwaze dokupienie przedluzenia gwarancji do 5 lat po zakonczeniu obecnej

 

Czy masz jakieś dodatkowe informacje dotyczące zakresu i ceny? Wiem, że na ogólnym taka sprawa była poruszana, ale SIP nad tym pracuje.

 

W celu niezaśmiecania wątku "pierwsze kilometry" proponuję odpowiedzieć na ogólnym lub stworzyć nowy wątek.

 

Krotko i na temat - przy odbiorze (10.2010) poinformowano mnie (u Zdanowicza) ze moge dokupic gwarancje na 5 lat - limit nie pamietam (200.000km?? 150.000?) za 5 tys. Jedyny warunek decyzja do osiagniecia przebiegu 5 tys.

Mysle ze w dieslu to warto chyba wykupic - pewnie pompke ktora Adamowi poszla tez obejmie ta gwarancja.

Pozdr

 

-- Pt lis 26, 2010 10:20 pm --

 

rozwaze dokupienie przedluzenia gwarancji do 5 lat po zakonczeniu obecnej

 

Czy masz jakieś dodatkowe informacje dotyczące zakresu i ceny? Wiem, że na ogólnym taka sprawa była poruszana, ale SIP nad tym pracuje.

 

W celu niezaśmiecania wątku "pierwsze kilometry" proponuję odpowiedzieć na ogólnym lub stworzyć nowy wątek.

 

Krotko i na temat - przy odbiorze (10.2010) poinformowano mnie (u Zdanowicza) ze moge dokupic gwarancje na 5 lat - limit nie pamietam (200.000km?? 150.000?) za 5 tys. Jedyny warunek decyzja do osiagniecia przebiegu 5 tys.

Mysle ze w dieslu to warto chyba wykupic - pewnie pompke ktora Adamowi poszla tez obejmie ta gwarancja.

Pozdr

 

sorki sprostowanie decyzja do osiagniecia 80.000 przebiegu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas jest decyzja do 1 servisu czyli 15 tkm a gwarancja full na 5 lat do 160 tkm. mi zostalo 1tk ... zrobie ...

chociaz dzis na zasniezonej drodze troche przesadzilem i sie prawie okazalo ze gwarancja zbyteczna nie wiem czy elektronika czy szczescie ale auto przy 100 km/h bokiem sie ustawilo (jedna polowa drogi oblodzona druga sucha) jak zlapal przyczepnosc. Chyba jednak elektronika bo sie wyprostowal .. jedna kontra i pojechal prosto :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...