Jump to content

SOLO

Użytkownik
 • Posts

  100
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Auto
  OBK VII'10

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

SOLO's Achievements

..:: Bywalec :..

..:: Bywalec :.. (3/13)

4

Reputation

 1. Czy samochód stoi na płaskim? Jeśli tylne koła są różnych poziomach to są problemy z zamknięciem, wystarczy niewielka różnica.
 2. Oczekuje, aby osoba Andrzej Koper odnosiła się z szacunkiem do innych użytkowników forum. Bezczelne, chamskie i pozbawione sensu odpowiedzi raczej dobrego wizerunku nie budują. Mówimy tu o wadach samochody, których usunięcie kosztuje kilkanaście tysięcy i dla większości ludzi jest to zawrotna kwota. Trochę szacunku Panie Koper.
 3. Po przyhaczeniu o słup i przegięciu lusterka w drugą stronę przez ok 12 m. działało z oporami. Z uwagi, że nie składam go codziennie specjalni mi to nie dokuczało. Gorzej jak się zapominałem i chciałem je składać. Wówczas było słychać gruchotanie, wycie i trzaski. Lusterko poległo podczas innej szkody. Koszt 2000zł to była abstrakcja. Jeśli masz całą obudowę (tę w kolorze nadwozia) rozważ portale zakupowe..
 4. Po prawie 60kkm miałem podobny objaw. Na gwarancji zostało wymienione sprzęgło wiskotyczne. Ogólnie to Mikołów Szczypka - choć dodzwonić się to masakra. MM Cars porażka na każdym kroku.
 5. Pierwsza wymiana na gwarancji po ok 2 latach. Kolejna usterka po kolejnych 2, ale auto już po gwarancji. Wg info z ASO to jakaś wiązka/taśma łącząca kierownicę z resztą samochodu. Wówczas koszt 2500 netto bez robocizny. Odpuściłem. U mnie w chłodne dni chodzi w ciepłe (>20st) tylko ścisza co jest szczególnie irytujące przy korzystaniu z BT.
 6. Przyszły mrozy a z nimi niemiła niespodzianka. Współpracy odmówił panel sterowania wentylacją. Sprawa jest o tyle dziwna, że włączeniu zapłonu wszystko przez kilka sekund wszystko działa jak należy. Później wyświetlacz robi się czarny i na nic nie reaguje, z wyjątkiem awaryjnych, lecz włączone funkcje jak AC, moc nawiewu, ogrzewanie szyb działa lecz nie nie da się nimi ustawiać. Czy ktoś musiał zmierzyć się a takim problemem? Czy macie pomysł jak ściągnąć panel centralny?
 7. Oryginały to porażka rodem z Syreny 105L. Obecnie używaj już 4 rok Rigum.
 8. Obawiam się, że będzie bardzo ciężko. Nie wiem czy skuteczniej nie będzie skorzystać a AC? Choć może mieć i ujemne strony.
 9. Używam fabrycznych Mont Blanc. Nie narzekam bo nie mam odniesienia do innych. Myślę, że jest to podobnie oponami trzeba mieć dwa komplety i używać ich zamiennie, aby ocenić które lepsze .A hałas w tym wypadku jest bardziej generowany przez boxa czy rower.
 10. Moja historia kontrolki poziomu oleju: Pierwsza zima -10st - przerażenie dolewka czekanie i nic. Wieczorek laweta do ASO - 1h gotowe - czujnik się zawiesił Koleje kilka tysiów powtórka - wyjazd na urodziny, powrót do domu zmiana auta panika - faktycznie oliwy troszkę wypił Znów parę miesięcy, auto po przeglądzie, oleju full - wizyta w ASO - czujnik się zawiesił Tym razem kilka tygodni - znów. Wizyta w ASO - czujnik się zawiesił - musi się Pan przyzwyczaić. W aucie na 150k zł? To ponury żart. Wymiana. Od tego momentu zapala się gdy zaczyna być sucho, ale trzeba mieć na uwadze, że przy autostradowej jeździe boxer lubi oleju popić. Cóż butelka z ...... jeździ koło zapasu.
 11. Jedna wymiana wiązaki sterowania na gwarancji. Niestety po gwarancji też nastąpiła awaria - koszt ok 2500 netto. Żaden z niezależnych sewrisów nie chciał się podjąć naprawy choć min zdaniem do sprawa jakiegoś kiepskiego lutowania. Ostatecznie podczas przeglądu, w innym serwisie, stwierdzili, że trzeba wymienić panel z przyciskami, ale zgłaśnianie zaczeło działać. Cały problem tkwi w tym, że nie da się regulować głośności BT z pokrętła od radia. Podczas parowania telefonu postępowałem zgodnie ze wskazaniami instrukcji oraz samego zestawu. Musiałem tylko usunąć nieco SMSów.
 12. SOLO

  Wymiana żarników

  Świetnie chłopaki, tylko jak dobrać sie do ksenonów w 2010 - wg instrukcji może tylko ASO
 13. Czy ktoś dokonywał samodzielej wymiany żarników w OBK 2010? Czy można na tej zabawie spędzić pół dnia czy pół godziny? Czy macie jakieś sugestie, dotyczące konkrentnych modeli zenonków?
 14. W moim wypadku do okrągła setka.
 15. Po 90kkm doświadczyłem tego niemiłego wrażenia. Czy ktoś może opanował temat na własną rękę? Czy też pozostaje poduszka pod lędzwie ze skpelu medycznego.
×
×
 • Create New...