Skocz do zawartości

Fajny film wczoraj widziałem, a momenty były?


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

Horizon widziałem w kinie dzisiaj. I... nie żałuję. Może tylko tego, że wydałem na trzy bilety prawie 90 PLN za miejsca w klasie "standard", a mogłem kupić miejsca w klasie "turystycznej" za 50 PLN i usiąść sobie w klasie "biznes", bo na sali było razem z nami raptem siedem osób.

Jeżeli ktoś lubi Kevina i klimaty z serialu 1883, to Horizon mu się spodoba. Nie jest taki straszny, jak go opisali liczni recenzenci. Część ich krytyki byłaby może i uzasadnione, gdyby nie fakt, że to jest pomysł na "serial", a nie na pojedynczy film.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny film dzisiaj widziałem :D BHC Axel F.

Tak, wiem. Zatrudnili stetryczałych dziadków do odgrzania 20 letniego kotleta, ale wiecie co? Mam to w nosie, bo mi się podobało :dance: nawet miałem momenty, że się uśmiechnąłem, muzyka (nie tylko motyw) zagrała na sentymencie, scenariusz jak na tego typu produkcję przewidywalny, ale poprawny, a fakt, że z Axela zrobili ojca jeszcze bardziej do mnie trafiło, bo sam jestem tatą. 

Tak więc polecam :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kiwi 4ester napisał(a):

do odgrzania 20 letniego kotleta

 

Wydaje mi się, że ten kotlet ma 40 lat ;) 

Pamiętam, jak na "dwójkę" nie chcieli mnie wpuścić do kina ;) 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Adi napisał(a):

 

Wydaje mi się, że ten kotlet ma 40 lat ;) 

Pamiętam, jak na "dwójkę" nie chcieli mnie wpuścić do kina ;) 

20 lat minęło od 3 części, 40... Od pierwszej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Deadpool I Wolverine, wczoraj w Imax, generalnie dla fanów deadpoola, mało filmu, dużo sentymentalnych dodatków i cameo, sporo sugestii co będzie działo się dalej w uniwersum (ale czy to prawda to kto wie). Częste łamanie 4 sceny, ale to typowo dla tej postaci. W moim odczuciu znowu za dużo żartów "kloacznych" vs żarty z pomysłem czy sytuacyjnych. Mnie się seans podobał (drugim połówkom nie za bardzo). Muzyka świetna i fajnie dobrana, prztyczki w nos i elementy zaskoczenia (bo w końcu niektórzy grali w filmach Marvela różne role) to wszystko może się podobać :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Obcy, jako fan dla mnie jest ok, wzięli wszystko z każdej części i to dobre i to złe i wyszło całkiem oglądalne. Nie mniej na seansie bawiłem się dobrze. Główne rozczarowanie to finałowa walka no i "no i boss", ale takie jest moje zdanie :) nie uchronili się od prostych "głupot" ale dzięki temu czuć klimat "tamtych lat"

Edytowane przez kamul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...