Skocz do zawartości

Fajny film wczoraj widziałem, a momenty były?


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

Mirrors - moglby byc fajny horror, gdyby nie calkowicie niepotrzebna nadmierna brutalnosc :roll: Widzom o slabszych nerwach radze nie patrzec, jak zacznie sie scena w lazience... :?o!

 

widziałem w ostatni weekend- całkiem spoko film, a co do sceny w łazience...no nie była zbyt przyjemna, ale czy ja wiem czy ten film taki brutalny...

 

-był ktoś już może na "Zawodowcach"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tajne Przez Poufne - strasznie się jarają tym wszyscy, ale jakoś do mnie humor braci Coen nie trafił. Kilka śmiesznych akcji owszem, ale ogólnie nie powaliło na kolana.

 

Beznadziejny ten film. Wysiedziałem do końca tylko z szacunku dla Coenów. Aktorzy wyprowadzali mnie z równowagi: Malkovich najbardziej, ta baba druga i po raz pierwszy udało się wyprowadzić mnie z równowagi również 'Cloomeyowi'.

 

Film ratuje rola Brada Pitta - siłowniowego kretyna z tlenionym włosem :). Gdyby nie on, uznałbym ten film za największy gniot od czasów Clerks 2 :twisted:.

Ale Wy się nie znacie :roll:

Malkovich był rewelacyjny :mrgreen:

To właśnie Pitt mnie wnerwiał, taka powtórka z "12 małp" (rewelacyjny film)

Clooney - świetny prezent dla żony :mrgreen:

 

Czekam na kolejną część, ale widzę po "komercyjnych opiniach", że pewnie jej nie zrobią :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak debeściakiem jest dla mnie serial, a nie film. Otóż oglądam ostatnio z zapartym tchem Californication. W tą niedzielę finał drugiego sezonu. Naprawdę rewelacja. Świetny scenariusz, mistrzowska gra Davida Duchovnego i spółki. Naprawdę gorąco polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy już ktoś pisał o tym filmie - otóż, ostatnio oglądałem Happy Go Lucky.

Reklamowano go jako super optymistyczną brytyjską komedię.

Rzeczywiście, po jego obejrzeniu byłem radosny - że nareszcie się skończyło... :mrgreen:

Nie polecam - fabuła nie ma sensu, główna bohaterka irytuje, zaś humor w niczym nie przypomina humoru brytyjskiego w najlepszym tego słowa znaczeniu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

crank ze stathamem jeśli jeszcze nie widzieliście - bez chwili przerwy - ciągła akcja - rewelacja

w 2009 ma być sequel (ponoć z muzyką pattona :shock: )

jeden z bardziej dynamicznych filmów jakie widziałem - no i lubię stathama :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"To nie tak jak myślisz, kotku" - żenada.

 

Tu jest moja recenzja z pewnego portalu internetowego:

 

"Na ten film należy pójść wyłącznie pod warunkiem, że koszmarnie się nudzimy, wszyscy znajomi wyjechali, kluby pozamykane, domowa wideoteka przejrzana w każdą stronę i to kilkakrotnie, a w TV jak zwykle nic ciekawego. Wówczas 25 złotych będzie uzasadnionym wydatkiem; w przeciwnym razie tj. gdy mamy jakąkolwiek alternatywę, skorzystajmy z niej :-).

 

Konwencja filmu tj. komedia pomyłek jest dość wdzięczną konwencją; niewiele bowiem trzeba, by było śmiesznie. Tu niestety ta konwencja zostaje wykorzystana dość słabo, bo zamiast eksploatować owe pomyłki, przez dłuższy czas budowana jest coraz bardziej skomplikowana sieć osób które na wzajem myślą o sobie, że są kimś innym, a jak śmiesznie nie jest, tak śmiesznie robić się nie chce. Powiększający się galimatias robi się po jakimś czasie po prostu męczący - nie dlatego, że trudno się w nim połapać (nie jest trudno), a dlatego, że nic z niego nie chce wynikać.

 

Owszem, są tam pewne pojedyncze momenty, gdy nawet się uśmiechnąłem. A nie uważam się ani za ponuraka, ani za osobę przeintelektualizowaną, która śmieje się jedynie półgębkiem, jak angielska panienka z dobrego domu, i to tylko z wysoce wysublimowanego żartu. Lubię komedie tak "mądre", jak i beznadziejnie głupie. "To nie tak jak myślisz, kotku" jednak nie polubię, bo po prostu mnie nie rozśmieszyła.

 

Trochę ratują film dobrzy aktorzy, choć za miauczącą na wydechu p. Figurą jakoś nie przepadam - wiem, że stać ją na DUŻO więcej.

 

Z reporterskiego obowiązku dodam, że w kinie były osoby (dwie), które dość regularnie wybuchały śmiechem. Gdy im się przyjrzałem po seansie, pomyślałem, że fizjonomie moich znajomych są zasadniczo różne. Interpretację tego stwierdzenia pozostawiam Czytającemu ;-)."

 

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio - w domu :neutral:

indiana jones 4 - w sumie spoko - trochę śmiesznie, trochę zagadkowo - ale brakuje świeżości zaginionej arki :roll:

jednym słowem - do obejrzenia

 

podobnie jak 'nie ma takiego numeru' - taki klon kopia oceana, snatcha, cudownego przekrętu i innych ale jakoś dobrze mi się oglądało bo: pół grupy rafała kmity, dystans do własnej produkcji (ostatnia scena), machulski + nowicki, wąż sączący łychę :razz: , troche fajnenj muzy (zwłaszcza nawiązań do polskiego kina męczącego :razz:)

 

ale nie żeby urlop brać i oglądać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Body of lies" - doobre, polecam! Bez 'ale', po prostu warto pójść do kina.

"Indiana Jones - Kryształowa czaszka" - przeciętne, humor trąci myszką i efekty specjalne sprzed 10 lat.... ogromny plus za pomysł na scenariusz - chociaż to się podobało !

"Ciekawy przypadek Benjamina Buttona" - fajny dramat/romans, fajny bo ogólnie nie lubię kobiecych filmów a ten się podobał, trochę przy długi (2h40m), choć cały czas ciekawy :wink:

"Fido" trochę głupia komedia o zombie, ogromny plus za klimat i oprawę muzyczną filmu, jeśli nie macie co oglądać - polecam zamiast "to nie tak kotku" - na pewno nie pożałujecie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apropos Farrella, co prawda Colina, to polecam "In Bruge" rewelacja - http://uk.youtube.com/watch?v=KoE9edjED ... re=related

 

niedawno odswierzylem sobie '02 "51st state" - kupa smiechu - http://uk.youtube.com/watch?v=39uabdPrvsY

 

wczoraj w tv zlapalem bardzo dobry "Thank you for smoking" i z przyjemnoscia obejzalem chyba juz 4ty raz. Polecam - http://uk.youtube.com/watch?v=iBELC_vxqhI

 

z wciagajacych seriali godnych polecenia:

 

Californication

Prison Break

24

House

 

(chyba widac, ze mam grype ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...