Skocz do zawartości

Fajny film wczoraj widziałem, a momenty były?


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem wczoraj "Kler"- mogliby spokojnie z 20min wyciąć, oprócz tego żadnych zarzutów.

3 różnymi równoległymi historiami poruszyli wszystkie główne nurty o co się ich oskarża. Bardzo fajnie zagrane główne role- taki dla mnie creme de la creme polskich aktorów, którzy grają, a nie robią szum wokół siebie na pudelku.

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, przed chwilą wróciłem, podobało mi się. Koncepcje, jakoby film miał zmienić Polskę, wkładał kij w mrowisko i inne tego typu, w moim odczuciu mocno przesadzone. Braciak i Jakubik, moim zdaniem znakomici. Gajos też, chociaż jego kreacja przypomina mi nieco wykonanie roli prokuratora z układu zamkniętego. A Więckieiwcza lubię mniej bo jest moim zdaniem (prawie) wszędzie taki sam, więc nie wiem ;) 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kler !

 

Polecam, trzeba zobaczyć !

 

Byłem w środę, pełne kino ! Jak bym nie kupił biletów 4 dni wczesnej online, bym nie dostał !

 

Ostatnio kiedy biletu nie dostałem ... to było chyba na "Wejście Smoka" !!!

  • Super! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć "KLER" to najlepszy film Smarzowskiego - nawet nie jeśli chodzi o statystyki tylko technicznie.

 

Widziałem jakiś trailer Polskiego filmu "7 uczuć" Koterskiego, zapowiada się niezła jazda :D

 

 

 

 

Edytowane przez Paweł_P
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

bo:

 

Français albo hiszpański w postaci napisów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Ayo napisał:

tez mi sie podobal, ale to bardziej z lokalnego punktu widzenie.

film raczej przchodzi bez echa

Lokalny punkt widzenia to w naszym przypadku taka wartość dodana, ale i bez tego uważam, że to bardzo dobry film.

Ciekawostka, przed filmem było oczywiście dużo reklam, ale spośród filmów tylko polskie produkcje. Podobało mi się to ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.10.2018 o 22:59, fulcrum napisał:

byłem dzisiaj. Koterski w najlepszej formie!

Bardzo trudna tematyka, film zrobiony dobrze ale jak dla mnie w kilku momentach trochę za długie sceny.

 

"Źle się dzieje w El Royal" - trochę inne 'Od zmierzchu do świtu". Inne nie zawsze dla każdego będzie oznaczało to samo. W sumie na plus ale też trochę dłużyzn.

 

"Kręcisz mnie" - jak ktoś lubi po francusku to będzie w miarę zadowolony. Ale nic więcej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 28.03.2017 o 09:37, Cichaczu napisał:

Ja polecam jeszcze rodzimą produkcję - Wyklety

Obejrzałem wczoraj i jestem w szoku, film bardzo ciekawy z którego więcej się dowiedziałem niż na lekcjach Historii. Zastanawia mnie tylko jedno , czemu mało słychać było o tym filmie w mediach, ten film powinien być jako obowiązkowy program dla szkół do zaliczenia a nie jakiś tam Smoleńsk.

Szczerze polecam obejrzeć.  

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawn Wall - świetnie zrobiony, bardzo widowiskowy i przystępny. Wątki dla pasjonatów przemieszane z obyczajowymi w idealnych proporcjach. A do tego piękne Yosemity. Można oglądać nawet nie będąc "w temacie" i żałować nie będziecie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bohemian Rhapsody - szczerze mówiąc mam mieszane uczucia. Z jednej strony w kinie film robi ogromne wrażenie, doskonała rola Ramiego Maleka, ale z drugiej strony film to dość mocno ugrzeczniona bajka, w której wszystko co kontrowersyjne zostało pominięte, bądź ledwie wspomniane. No i kończy się w najciekawszym momencie - Live Aid. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Tutek napisał:

Bohemian Rhapsody - szczerze mówiąc mam mieszane uczucia. Z jednej strony w kinie film robi ogromne wrażenie, doskonała rola Ramiego Maleka, ale z drugiej strony film to dość mocno ugrzeczniona bajka, w której wszystko co kontrowersyjne zostało pominięte, bądź ledwie wspomniane. No i kończy się w najciekawszym momencie - Live Aid. 

Mam wrażenie że gdyby nie zostały pominięte ważne wątki to film by zyskał na oglądalności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tutek napisał:

mocno ugrzeczniona bajka, w której wszystko co kontrowersyjne zostało pominięte

Tzn. nie warto sobie tym dziełem zawracać głowy. Dzięki za recenzje, zaoszczędziłeś mi wyjścia do kina ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...