Skocz do zawartości

Fajny film wczoraj widziałem, a momenty były?


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, allu napisał:

Tam nie było nawet czasu przetrawic co się dzieje bo coś się działo.

Aż do znudzenia ;) oraz szanuję Twoją opinię, ale chyba mogę mieć swoją? :P

 

28 minut temu, allu napisał:

 Btw. W Indiach jeden gość umarł, bo nie wytrzymał napięcia. 

To przykre bardzo ...

W Gdańsku nie wszyscy zostali do końca filmu, a do samego końca jakaś 1/6 kina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa wersja "To" zdecydowanie na minus, nie udało się uchwycić klimatu.

 

"Black Panther" - to zarobiło jakieś chore pieniądze na całym świecie, a spokojnie mogłoby się znaleźć w top-3 najsłabszych filmów o superbohaterach. Taki afrykański Ironman, nuda jak cholera - w połowie wyszedłem się przejechać i dopiero po powrocie dobrnąłem do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Szczerze powiem otwarłem ten temat żeby przeczytać czy ktoś już widział Deadpool 2 ^^ a tu widzę pozytywna opinia. Jeżeli nic się nie zmieni to wieczorem raczej się na to wybiorę do kina :-)

 

Ostatnio widziałem 3 w miarę dobre filmy, a nie miałem okazji żeby je wcześniej zobaczyć:

Legend

Panaceum (ang. Side Effects)

System (ang. Child 44)

 

Tom Hardy robi robotę w Legend i System, a Rooney Mara w Panaceum :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam DP2, świetny "rodzinny" film i świetny soundtrack, wiadomo czego spodziewać się po filmie ale chyba o to chodzi, wierność do oryginału sama w sobie jest przekłamaniem ;) rozrywka przednia (zwłaszcza, że z morałem i pewnymi poprawkami po napisach). Przy okazji polecam salę z Dolby Atmos, pierwszy raz byłem i znów poczułem się jak w kinie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.05.2018 o 22:42, allu napisał:

Avengers słaby i nudny? Tam nie było nawet czasu przetrawic co się dzieje bo coś się działo. Najlepszy film jaki widziałem, walki, postacie, gra, dialogi, fabuła i emocje jakie ten film wyzwala (przynajmniej we mnie) to kładzie na łopatki. Ale nic nie mówię dalej, trzeba zobaczyć i najlepiej imax bo głośno i duży ekran. Byłem dzis.

Poza tym film ma głębszy sens i jest przypisany do jednej ideologii.

 

 Btw. W Indiach jeden gość umarł, bo nie wytrzymał napięcia. 

 

 

Przepraszam za dodaną reakcje ale nie mogłem się powstrzymać. ;)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy jest w stanie zrozumieć produkcje adaptacyjne Marvela , chyba ten gatunek doceniają tylko Ci co lubują się w komiksach a takich (od 5 do 10 z całej sali kinowej) można poznać dopiero na końcu seansu w kinie jak siedzą i czekają na tego smaczka dodawanego po końcowych napisach gdzie pozostali z całej sali wychodzą w trakcie  wyświetlania napisów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, ipsx82 napisał:

Nie każdy jest w stanie zrozumieć produkcje adaptacyjne Marvela , chyba ten gatunek doceniają tylko Ci co lubują się w komiksach a takich (od 5 do 10 z całej sali kinowej) można poznać dopiero na końcu seansu w kinie jak siedzą i czekają na tego smaczka dodawanego po końcowych napisach gdzie pozostali z całej sali wychodzą w trakcie  wyświetlania napisów.

dokladnie, zaluje, ze nie obejrzalem pierwszej czesci, ogolnie malo marvelowy jestem.

czulem sie jak mocno spozniony na impreze, wszyscy pijani z czegos sie smieja, a ja nie wiem o co kamn

Edytowane przez Ayo
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem takie samo wrazenie ogladajac (a defacto probujac..) ostatnio DP1.. Przelaczylem po 20min poniewaz dowcipy byly tak zenujace, ze nie moglem ich po prostu zdzierzyc..

Tez widocznie nie jestem "marvelowy"

Edytowane przez KamilP
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Ayo napisał:

dokladnie, zaluje, ze nie obejrzalem pierwszej czesci, ogolnie malo marvelowy jestem.

Oglądanie pierwszej części nie jest potrzebne, jeśli chodzi o "marvelo'wy" jak widać z innych produkcji typowo dziecięcy humor(nie licząc produkcji z Loganem), to DP też się odcina (i głównie na tym odcięciu cały żart polega). W moim odczuciu przekaz jest w miarę prosty tj. przekazanie pewnych "wartościowych" wartości, przy użyciu beznadziejnych żartów, chamskiego humoru, a przy tym śmianiu się z samego siebie. Smaczki z innych produkcji (nie tylko marvela) to tylko taka wisienka na torcie.

 

14 godzin temu, KamilP napisał:

Miałem takie samo wrazenie ogladajac (a defacto probujac..) ostatnio DP1.. Przelaczylem po 20min poniewaz dowcipy byly tak zenujace, ze nie moglem ich po prostu zdzierzyc..

Fakt jest faktem nie do każdego to trafi ;) a do filmu bezapelacyjnie należy podchodzić "z podejściem".

Dużo tego maślanego masła, ale może ktoś przez to nie wyjdzie za szybko z sali :) 

Edytowane przez kamul
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deadpool nie trafia do ludzi bez pewnego dystansu, ilość nawiązań do różnych dzieł popkultury też jest bardzo duża. No ale jednych śmieszy Monty Python (do którego też są wyraźne nawiązania tak btw), innych jak ktoś poślizgnie się na skórce od banana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie do tej pory śmieszy prezentowany w Monty Phytonie nauka dziwnych kroków gdzie dla jednych może to się wydawać głupie i bezsensowne. Tak samo Mr Bean jest tak głupi że aż smieszny i w śród Brytyjczyków bardzo popularny bo potrafią się śmiać ze samych siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem Deadpool 1 w TV w poniedziałek i przyznam się, że mi się nawet podobał... Przede wszystkim przez brak tego zadęcia i ciągłego ratowania ludzkości, przez które avengersy i inne transformersy mi się całkiem przejadły

 

6 godzin temu, ipsx82 napisał:

Tak samo Mr Bean jest tak głupi że aż smieszny i w śród Brytyjczyków bardzo popularny bo potrafią się śmiać ze samych siebie.

 

Mr. Bean to pikuś, Mała Brytania to dopiero jest jazda :lol: 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.05.2018 o 20:51, Crazy_Ivan napisał:

Solo - polecam! :)

ja rowniez, spodziewalem sie gowna z disneyowskim idolem nastolatek, a wyszlo super.

film mocno przygodowy, malo jedajowy, pelny zwrotow i przynajmniej na moja glowe zaskakujacy i nieoczywisty.

 

Edytowane przez Ayo
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.05.2018 o 10:57, MDsuperstar napisał:

Solo dobre, jakoś tak dziwnie wychodzi, że "Stories" są lepsze od kolejnych epizodów.

 Zdecydowanie Stories dużo lepsze niż większość SW :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast na Solo poszedłem na Deadpool 2. Solo musi jeszcze chwilę poczekać... 

Film dość specyficzny. Ogólnie jest brutalny, wulgarny, chamski i momentami wręcz prymitywny, czyli nie dla każdego. Tak jak już napisano, trzeba mieć do niego pewien dystans. Z drugiej jednak strony, przemycono w nim pewne wartości. Ok, w typowy dla siebie sposób, czyt. zrozumiały dla przeciętnego Amerykanina, ale jednak. Faktycznie ilość wtrętów popkulturowych jest ogromna, ale też trzeba przyznać, że zrobiono to bardzo umiejętnie okraszając całość bardzo specyficznym poczuciem humoru. 

Dobra, reasumując, mega zajebisty film, dawno się tak nie bawiłem w kinie! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w niedziele delektowałem się Życzeniem Śmierci  i nie mam na myśli klasyka wszech czasów z wspaniałym Charlesem Bronsonem a remake z Brusem Willisem i jestem pod wrażeniem udanej adaptacji aż miło było oglądać ciesząc serce brutalnością na podobnym poziomie co oryginał. 

Edytowane przez ipsx82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...