Skocz do zawartości

cham na drodze


GregorBa

Rekomendowane odpowiedzi

Widać że kierowca ofiara to "[edycja moderatora]" od razu za bety bym gościa wyciągał z tego mercedesa, zanim by odjechał, obezwładnić, na glebę i czekamy na gliny.  Jeszcze przypadkiem mu głowę przytrzasnać drzwiami kilka razy, żeby za mocny się nie czuł.  Nie bronię napastnika, bo widać że coś mu się odkleiło.

Edytowane przez Aga
edycja wulgaryzmu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Daroot napisał(a):

Widać że kierowca ofiara to "[edycja moderatora]" od razu za bety bym gościa wyciągał z tego mercedesa, zanim by odjechał, obezwładnić, na glebę i czekamy na gliny.  Jeszcze przypadkiem mu głowę przytrzasnać drzwiami kilka razy, żeby za mocny się nie czuł.  Nie bronię napastnika, bo widać że coś mu się odkleiło.

 

fajnie tak się komentuje zza ekranu

ciekawe jakbyś się w realu zachował

widać że ten koleś nie ma hamulców, mogło by się okazać że gdybyś wyskoczył do niego on mógłby wyciągnąć coś mocniejszego z bagażnika

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu widać ze pan z merca ma już nawet taktykę. Narobić komus kłopotu i napsuć nerwów, a potem się wyślizgać w ramach poduszki finansowej. 

Moze tak się bawi, rożnie ludzie pieniądze wydaja. Potem w weekend z kolegami przy piwku opowiadają o swoich wyczynach i rozstrzygają konkurs na najlepszy numer. Rozbije lampe, szybę, złamie nogę, a potem oferta ugody: wczasy 2 tygodnie dla całej rodziny na Bali. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, rafacon napisał(a):

A tu widać ze pan z merca ma już nawet taktykę. Narobić komus kłopotu i napsuć nerwów, a potem się wyślizgać w ramach poduszki finansowej. 

Moze tak się bawi, rożnie ludzie pieniądze wydaja. Potem w weekend z kolegami przy piwku opowiadają o swoich wyczynach i rozstrzygają konkurs na najlepszy numer. Rozbije lampe, szybę, złamie nogę, a potem oferta ugody: wczasy 2 tygodnie dla całej rodziny na Bali. 

 

Na pewno bym nic nie zrobił na miejscu - jestem realistą, a nie internetowym napinaczem. Ale jeśli adwokat zaproponował 8 tysięcy to ja bym zareagował - nie 8, a 88. A czemu tyle? Bo tak. Widać, że go stać. Zgoda na ugodę za 8 tysięcy, które tylko pokryją naprawę, za taki numer byłaby dla mnie obrazą.

Edytowane przez przymar
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, brt napisał(a):

Korek to standard, a gdzie ten tytuowy cham na drodze? ;)

 

Inni to chamy, bo blokują obwodnicę. A tak na poważnie - tzw. obwodnice Krakowa i Trójmiasta to nieporozumienia. Co najmniej jeden, a najlepiej dodatkowe 2 pasy w obydwie strony. Co broni twórców to to, że powstawały w innej rzeczywistości drogowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, przymar napisał(a):

Inni to chamy, bo blokują obwodnicę. A tak na poważnie - tzw. obwodnice Krakowa i Trójmiasta to nieporozumienia. Co najmniej jeden, a najlepiej dodatkowe 2 pasy w obydwie strony. Co broni twórców to to, że powstawały w innej rzeczywistości drogowej.

Zgadzam się w 100%, obie obwodnice znam dość dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, brt napisał(a):

Korek to standard, a gdzie ten tytuowy cham na drodze? ;)

Dla tych stojących w korku na lewym pasie tym chamem pewnie byłem ja, bo dojechałem do końca swojego pasa rozbiegowego i dopiero tam włączyłem się na lewy pas „na suwak”…  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.08.2023 o 11:51, kubanow napisał(a):

 

fajnie tak się komentuje zza ekranu

ciekawe jakbyś się w realu zachował

widać że ten koleś nie ma hamulców, mogło by się okazać że gdybyś wyskoczył do niego on mógłby wyciągnąć coś mocniejszego z bagażnika

 

Nie raz już się tłukłem na drodze z przeciwnikiem, nie po to się człowiek uczy takich rzeczy żeby potem siedzeń i patrzeć.  Jeśli by zdązył coś wyciągnać, bo widzisz że miał już w ręku kij. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Daroot napisał(a):

 

Nie raz już się tłukłem na drodze z przeciwnikiem, nie po to się człowiek uczy takich rzeczy żeby potem siedzeń i patrzeć.  Jeśli by zdązył coś wyciągnać, bo widzisz że miał już w ręku kij. 

 

 

Dopij i spać :drunk:

  • Super! 1
  • Haha 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... się śmiejecie, ale na naszych polskich drogach, czasami warto byłoby mieć .. no może nie od razu jakiś tam czołg na gąsienicach  ... ale mieć takiego Borsuka ? :wub:

Kto by wtedy śmiał spychać z pasa, dawać nauczkę i zajeżdżać, przyhamowywać ?   :yahoo: 

 

 

Edytowane przez Blixten
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Blixten napisał(a):

Weź lepiej przestań. 

Jeśli ja się nigdy nie tłukłem na drodze, oznacza, że jestem mało męski ? 

 

 

 

 

:P

 

41 minut temu, Adi napisał(a):

 

Logiczne.

 

 

O cholera, ja też chyba :facepalm:

 

 

 

 

27 minut temu, rafacon napisał(a):

I ja, i ja! Weź mnie!

 

Serio wsiada ktoś do samochodu, a potem się na drodze bije, bo coś umie? Gołota w knajpie - ten sam poziom. 

Ja tam się często za kierownicą biję.

Z myślami :yahoo:

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie wiadomo na jakiego psychopatę (tak tak wiemy że należało by zmienić tytuł topika Panie @Szürkebarát :P ) się trafi na drodze i czy chcesz czy nie możesz być zmuszony do użycia siły w samoobronie. Mi po przeróbce instalacji gazowej w legacy został kawałek węza gumowego zbrojonego  o średnicy wewnętrznej 12mm o długości około 80 cm i wożę go w aucie i mam nadzieje że nigdy nie będę musiał go używać na psychopatę.

Edytowane przez Henryk82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...