Skocz do zawartości

cham na drodze


GregorBa

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, dako napisał(a):

Tutaj  do czynienia mamy ze  złą oceną sytuacji (i pośpiech) auta które jedzie za mną. Widzi manewr i przecina mi drogę.

 

Napisałem tylko wykładnię prawną.

Tutaj mamy do czynienie z nie-partnerstwem na drodze.

Zakładam, że nie robisz tego zawracania przez "pięć minut", wiec po co te klaksony ?

Lubię jeździć po północnych Włoszech - np. tam na na ronda, których jest dużo, trzeb się wepchać.

I wszyscy tak jeżdżą, nikt nie trąbi, ruch jest płynny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Luku napisał(a):

jak dla mnie bez znaczenia, jak jest ścieżka a taki "kolarz" w rurkę kopany jedzie po ulicy "bo on jest sportowiec i jedzie szybko a na ścieżce są wolniejsi i mu przeszkadzają" powinien dostać gazem :D

jak stoję w korku to też powinienem jechać po chodniku bo nagle identyfikuję się jako sportowiec i po ulicy jadą wolniej?

 


Miał pełno miejsca. Mogł ominać i byłby spokój. 
 

Gorzej jak jeżdza takie całe grupy i to obok siebie. Wiele lat temu zatrzymywałem się i goniłem z różnymi narzadami w ręku :-) a teraz olewam. Od idiotów należy uciekać. I to szybko i w przeciwnym kierunki. Szkoda życia. 

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kojarzę tego z rolkarzami, pierwszy raz widzę. Ale berety i co najgorsze są bezkarni w swej bezczelności. A tylko spróbuj jednego potrącić na tym rondzie to cię stado zlinczuje. Jedyna opcja to śledzić ich jednocześnie dzwoniąc na 112 z prośbą o interwencje i na bieżąco podawać miejsce ich popisów bo po samym nagraniu nie ustalą tych baranów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Blixten napisał(a):

Tego nie da się racjonalnie wytłumaczyć,bo zakladam ,że gość nie zasłabł nagle,nie miał zawału ani udaru, do cholery co jest z tymi ludzmi:censored:,kuźwa pomroczność jasna czy co!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, olo11 napisał(a):

Tego nie da się racjonalnie wytłumaczyć,bo zakladam ,że gość nie zasłabł nagle,nie miał zawału ani udaru, do cholery co jest z tymi ludzmi:censored:,kuźwa pomroczność jasna czy co!!!

 

Jak sam słusznie zauważyłeś, sporo zależy od prawnika lub pleców kierowcy ... BMW. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Blixten napisał(a):

:censored:

Przecież kryminał dla tego typa z beemki to będzie za mało:evil:. W ogóle jak musiał zapitalać. Masakra. Oby matka z dzieckiem z tego wyszli. Psychicznie będą się pewnie dłużej zbierać.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, olo11 napisał(a):

 do cholery co jest z tymi ludzmi:censored:,kuźwa pomroczność jasna czy co!!!

Ludziom odwala. Zobacz ile jest dziwnych akcji każdego dnia, chociażby samobóje. 

Wychodzi, ofnasta dawka przypominająca. 

  • Lajk 4
  • Facepalm 1
  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...