Skocz do zawartości

cham na drodze


GregorBa

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, turdziGT napisał(a):

Pragnę tylko zaznaczyć ze Peretti miał 2,3 promila........

to znaczy ze nie jesteś po 3-4 piwkach tylko lądowałeś wóde i jesteś solidnie narąbany. Jakim trzeba byc bezmózgowcem żeby:

 

a. urządzać sobie rajd przez miasto w takim stanie 

b. wsiąść z takim kierowcą jako pasażer 

Jeżeli się potwierdzą te promile... :facepalm:

a) przecież oglądając wcześniejsze filmiki widać, że był "bezmózgowcem" już na trzeźwo

b) to tym bardziej po flaszce co mu miało pod deklem pracować ?

c) koledzy też raczej byli typu a) jeżeli wsiedli z pijanym kierowcą, i/lub typu b) 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.07.2023 o 17:06, ex-Dyrekcja napisał(a):

tym przypadku analiza jest błędna

Otóż to. To tylko analiza. I tak ja należy traktować. Błędna. Tak mają analizy. Bywają błędne. 

 

W dniu 20.07.2023 o 17:06, ex-Dyrekcja napisał(a):

niosek jest tragicznie prosty - było ZDECYDOWANIE za szybko

I koniec kropka. Tu nie ma o czym pisać. 

 

W dniu 20.07.2023 o 17:45, Snuff napisał(a):

ZDECYDOWANIE brzmi to lepiej, niż „nieodpowiednia” wg Hołka. emoji106.png

To nie ma brzmieć. Brzmienie to ma działać na emocje. Tylko po co? By podsycić hejt czy co? 

 

Edytowane przez euyot
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, euyot napisał(a):

Otóż to. To tylko analiza. I tak ja należy traktować. Błędna. Tak mają analizy. Bywają błędne. 

 

I koniec kropka. Tu nie ma o czym pisać. 

 

To nie ma brzmieć. Brzemię to ma działać na emocje. Tylko po co? By podsycić hejt czy co? 

 

A co to ma wspólnego z hejtem ?

Wg mnie wybitny kierowca rajdowy się skompromitował swoją oceną/analizą, którą później kasuje z Insta (w świetle nowych okoliczności). Zamiast walnąć się w pierś i skorygować publicznie swoje wywody. Skasowane i tematu nie ma ? Internet wszystko pamięta.

Raczej bekę robimy z niego, do hejtu bardzo daleko.

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze policja z prokuraturą liczą na zeznania świadka pieszego. Mam nadzieje że nigdy nie zgłosi się  do tych jełopów - bo jak to jest że  nie ma winnego tej tragedii i śledztwo trza będzie zamknąć jako nierozwiązane.  

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Snuff napisał(a):

A co to ma wspólnego z hejtem ?

Gościu na bazie doświadczenia wystawił opinie na jakiś temat. Zrobił analizę. To nic złego. Nie wszystko pewnie do niego dotarło.

Nie miał racji? 

Wiele osób nie ma racji. 

Dziwię się ze skasował. Ja bym dopisał sprostowanie. 

No ale skoro po komentarzu zdarzenia sypnal się hejt to w sumie po co się z tym dalej pierdzielic. (polecam komentarze pod pudełkowym linkiem z jego wypowiedzią... Zgrooooza) 

:)

25 minut temu, pumex1 napisał(a):

 

 

361833181_6800837896614459_8246857323794108231_n.jpg

W chwili wypowiedzi Hołka była znana zawartość alkoholu u sprawcy wypadku? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hołek, jak hołek ale ichny ekspert, konkolewski to też się zbłaźnił (obwiniał pieszego).

Dodam, ze wracaliśmy kiedyś pociągiem z W-awy do Gdańska, w jednym przedziale i całą drogę stał na korytarzu ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, euyot napisał(a):

Gościu na bazie doświadczenia wystawił opinie na jakiś temat. Zrobił analizę. To nic złego. Nie wszystko pewnie do niego dotarło.

Nie miał racji? 

Wiele osób nie ma racji. 

Dziwię się ze skasował. Ja bym dopisał sprostowanie. 

No ale skoro po komentarzu zdarzenia sypnal się hejt to w sumie po co się z tym dalej pierdzielic. (polecam komentarze pod pudełkowym linkiem z jego wypowiedzią... Zgrooooza) 

:)

W chwili wypowiedzi Hołka była znana zawartość alkoholu u sprawcy wypadku? 

1. Jeżeli masz uwagi do poziomu komentarzy na pudelku, to tam pisz swoje uwagi na temat hejtu, bo jak zauważyłeś na TF tego nie widać. 

2. Nie, nie było wiadomo jeszcze o alkoholu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, euyot napisał(a):

W chwili wypowiedzi Hołka była znana zawartość alkoholu u sprawcy wypadku? 

Nie. Ale dlatego właśnie mam zasadę nie wyskakiwania przed szereg :) No, ale ja nie jestem "Mr. szeroki uśmiech" z reklam ;)

  • Haha 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, euyot napisał(a):

No ale skoro po komentarzu zdarzenia sypnal się hejt to w sumie po co się z tym dalej pierdzielic. (polecam komentarze pod pudełkowym linkiem z jego wypowiedzią... Zgrooooza) 

 

Jak ktoś robi z siebie osobę publiczną, udziela się w social mediach i robi na tym pieniądze IMO powinien umieć przyjąć krytykę a nawet złośliwe komentarze. Tak działa internet i wchodząc tam każdy wie, na co się pisze. A jak ktoś nie daje sobie z tym rady, zawsze można przestać świecić gębą na ekranie...  

  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, euyot napisał(a):

Otóż to. To tylko analiza. I tak ja należy traktować. Błędna. Tak mają analizy. Bywają błędne. 

 

To nie była "analiza" tylko sadzenie bzdur pod tezę, ciekawe przez kogo podsuniętą. Krzysztof "Relaksacyjne 100+ w zabudowanym" Hołowczyc zignorował absurdalną prędkość, wcześniejsze "występy" a nawet widoczne na filmach fakty (koszenie słupków zanim pieszy znalazł się na jezdni) i próbował z Bananettiego zrobić bohatera który oddał swe życie na ołtarzu ratowania bezmyślnego pieszego.

 

Ha-tfu, twarz traci się raz.

  • Super! 1
  • Zmieszany 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Snuff napisał(a):

Jeżeli masz uwagi do poziomu komentarzy na pudelku, to tam pisz swoje uwagi na temat hejtu, bo jak zauważyłeś na TF tego nie widać

Takiego ostrego nie ale trochę jednak było. 

 

24 minuty temu, Snuff napisał(a):

Nie, nie było wiadomo jeszcze o alkoholu

Znaczy powód do rewizji opini:)

9 minut temu, GREGG napisał(a):

Jak ktoś robi z siebie osobę publiczną, udziela się w social mediach i robi na tym pieniądze IMO powinien umieć przyjąć krytykę a nawet złośliwe komentarze.

Zgadza się każdy powinien przyjąć krytykę, mi chodzi o to ze wystąpiła nadinterpretacja jego wypowiedzi. Nie o to, że miał rację. 

12 minut temu, GREGG napisał(a):

Tak działa internet i wchodząc tam każdy wie, na co się pisze. A jak ktoś nie daje sobie z tym rady, zawsze można przestać świecić gębą na ekranie

Ale czy to dobrze, że tak działa? To trochę tak jak powiedziec: "po co założyła tą krótka kiecke"... 

8 minut temu, Turbo napisał(a):

A ktoś mu kazał się mądrować zanim ona została opublikowana

Nikt. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BelegUS napisał(a):

 

To nie była "analiza" tylko sadzenie bzdur pod tezę, ciekawe przez kogo podsuniętą. Krzysztof "Relaksacyjne 100+ w zabudowanym" Hołowczyc zignorował absurdalną prędkość, wcześniejsze "występy" a nawet widoczne na filmach fakty (koszenie słupków zanim pieszy znalazł się na jezdni) i próbował z Bananettiego zrobić bohatera który oddał swe życie na ołtarzu ratowania bezmyślnego pieszego.

 

Ha-tfu, twarz traci się raz.

No, w jego przypadku to już nie pierwszy raz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...