Skocz do zawartości

cham na drodze


GregorBa

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, mz56 napisał:

Nie macie wrażenia, że część z tych filmików jest publikowana przez osoby, które nie powinny prowadzić pojazdów mechanicznych ? Zero doświadczenia na drodze, ale próba wzbudzenia sensacji przeogromna.

 

uważam że bierze się to bardziej z głupiego buractwa a nie braku doświadczenia, chęć pokazania że ja jestem najważniejszy na drodze

brak doświadczenia to można powiedzieć że mają Ci co ledwo zrobili prawo jazdy, ale tacy dla uważnego kierowcy są niegroźni

większość filmów jest na zasadzie, mam kamerkę to nie odpuszczę bo przepisy są po mojej stronie, a i materiał będzie na jutuba

a w większości przypadków wystarczy tylko lekko zdjąć nogę z gazu/lekko przyhamować itp

 

  • Super! 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kubanow napisał:

w większości przypadków wystarczy tylko lekko zdjąć nogę z gazu/lekko przyhamować itp

 

I na to liczą kierowcy wymuszający pierwszeństwo, spychający na pobocze, niestosujący się do przepisów.

Żeby to chociaż był jakiś margines, a to staje się coraz częstsze.

 

 

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Neutrino33 napisał:

Tak to tutaj zostawię

Też mógłbym tu co nieco zostawić, gdybym wreszcie kupił tę nieszczęsną kamerę ... 

Kilka dni temu komuś nie spodobała się moja jazda na suwak - kierowca VW, zdaniem którego wepchałem się, dogonił mnie, opuścił szybę, wystawił rękę, zamachnął się i z hukiem przełamał mi lusterko w drugą stronę :facepalm:

Kilkadziesiąt metrów dalej jego pas się zakorkował więc to ja znowu byłem przed nim. Zatrzymałem się, sięgnąłem do lusterka, wyprostowałem je, sprawdziłem czy elektryka działa, okazało się, że tak, spojrzałem w tylne lusterko na frustrata i szybko oceniłem, że nie warto się dalej szarpać więc pojechałem w swoją stronę.  

Takie chamstwo, a właściwie agresję, chętnie zgłosiłbym na Policję, ale która kamera na rynku nagrałaby to ? Jest jakaś która nagrywa 360 stopni ?

  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Blixten napisał:

@BartD zechcesz wyjaśnić swoją reakcję na mój wpis ? 

 

 

Biore sobie zakret moim Folksfagenem - ftedeiku

 

Passat GIF - Passat - Discover & Share GIFs

 

 

a tu mi się jakieś japońskie bardziewie pod maskę wbija

 

Drift Fail GIFs | Tenor

 

No to pokazałem mu kto jest Lwem krainy Asfaltu

 

Mirror Broke GIFs | Tenor

 

A ten:

 

Car Mirror GIFs - Get the best GIF on GIPHY

 

 

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pozdrawiam tego kierownika lub kierowniczki

Muszę przyznać że jak nic nie mogę znieść parkowania na miejscach dla osób z niepełnosprawnością :toobad::facepalm::czerwona:

W sumie wjechał pomiędzy :) 

 

5CBAF412-1DA5-4C58-B78C-6E48273B7810.jpeg

40C142BD-7B95-47ED-B29D-CDE32E0B041B.jpeg

Edytowane przez Herostrates
  • Facepalm 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Blixten napisał:

która kamera na rynku nagrałaby to ? Jest jakaś która nagrywa 360 stopni ?

Są takie, do których możesz podłączyć nawet trzy mniejsze i dowolnie je umieścić w samochodzie. Ale komu by się chciało w to bawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, BartD napisał:

A tak serio to bym wysiadł i sprawił, żeby mu coś pękło

Chuck Norris Flying Kick GIF - Chuck Norris Flying Kick Windshield -  Discover & Share GIFs

 

Nie w moim stylu. 

Dwa dni po tym zdarzeniu zauważyłem to auto jadąc do pracy i okazało się, że ten frustrat pracuje w firmie obok :biglol: 

Mógłbym się przejść, ale wiem, że do takiego typa jak on nie dotrę, nie zrozumie i nie przyzna, że to on źle zrobił. Lusterka mi nie uszkodził więc na razie łaskawie daruję mu ten wyskok. 

Dobrze znam jego przełożonych i będę mógł mu zaszkodzić jeśli znowu będzie niegrzeczny na drodze :) 

 

9 godzin temu, RedSasza napisał:

Są takie, do których możesz podłączyć nawet trzy mniejsze i dowolnie je umieścić w samochodzie. Ale komu by się chciało w to bawić?

To było pytanie retoryczne, zdecyduję się chyba na VIOFO A129.

Muszę się zastanowić gdzie na szybie umieścić przednią kamerę ze względu na EyeSight.  

 

Edytowane przez Blixten
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup rejestrator i zamontuj, albo przestań marudzić :rolleyes: ta źle w nocy nagrywa, ta nie ma 360 stopni, ta nie obsługuje 8K, a w tej nie ma noktowizji - typowe zawracanie gitary.

Mam w aucie kamerkę odziedziczoną po poprzednim, japońskim właścicielu, która nagrywa w marnych 1080p, w dodatku w dziwacznych 27,5fps, a do tego zegar uparcie przestawia się na japońską strefę czasową jak tylko złapie ona sygnał gps - i nie wydziwiam, dobrze że jest przynajmniej taka.

  • Haha 3
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Turbo napisał:

Kup rejestrator i zamontuj, albo przestań marudzić :rolleyes: ta źle w nocy nagrywa, ta nie ma 360 stopni, ta nie obsługuje 8K, a w tej nie ma noktowizji - typowe zawracanie gitary.

Mam w aucie kamerkę odziedziczoną po poprzednim, japońskim właścicielu, która nagrywa w marnych 1080p, w dodatku w dziwacznych 27,5fps, a do tego zegar uparcie przestawia się na japońską strefę czasową jak tylko złapie ona sygnał gps - i nie wydziwiam, dobrze że jest przynajmniej taka.

Fakt, wspominałem kilkukrotnie o kamerze i wciąż się nie zdecydowałem ...  z braku czasu, ilości ważniejszych spraw, ale tak już mam, że jak mam coś kupić to musi to być coś porządnego i na długi czas - wedle zasady 'chytry traci dwa razy' ;)   

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Blixten napisał:

Fakt, wspominałem kilkukrotnie o kamerze i wciąż się nie zdecydowałem ...  z braku czasu, ilości ważniejszych spraw, ale tak już mam, że jak mam coś kupić to musi to być coś porządnego i na długi czas - wedle zasady 'chytry traci dwa razy' ;)   

Dla mnie idealna jest VIFO A139 dwukanałowa (przód i tył) 

Nie ma wyświetlacza dzięki czemu jest mała i łatwo ją umieścić. Ma dodatkowy guzik BT który mam na kierownicy i za pomocą niego wyzwalam zapisanie materiału i robienie zdjęcia. Posiada zapis prędkości z opcją mapy z dokładnymi współrzędnymi (nie jeżdżę jak pirat i nie boje sie że kręcę bata na siebie). Jakość nagrań nocnych dla mnie dobra a nawet bardzo dobra. Kilka postów wcześniej wrzuciłem nagranie z nocy i można  porównać.

Jedyna wada to cena:

https://www.wideorejestratory24.pl/kamera-samochodowa-viofo-a139-2ch

Edytowane przez ipsx82
  • Super! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając winę Pani za kółkiem auta to słabo rzucać się na kobietę z pięściami i że inni świadkowie nie pomogli w tej sytuacji. Ja bym takiemu delikwentowi połamał szprychy za samosąd na słabej płci. 

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Turbo napisał:

Kup rejestrator i zamontuj, albo przestań marudzić :rolleyes: 

 

1 godzinę temu, Jaca68 napisał:

VIOFO jest OK nie wydziwiaj. Mam w obu autach. 

 

 

Właśnie skorzystałem z promocji na wideorejestratory24 i zamówiłem: VIOFO A129 Duo Plus + filtr polaryzacyjny + adapter zasilania ACC 

 

Dzięki za skuteczną motywację ;) 

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Blixten napisał:

 

 

 

Właśnie skorzystałem z promocji na wideorejestratory24 i zamówiłem: VIOFO A129 Duo Plus + filtr polaryzacyjny + adapter zasilania ACC 

 

Dzięki za skuteczną motywację ;) 

 

Nareszcie :thumbup:

 

 

Chociaż znalazłam taniej  :lol:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...