Skocz do zawartości

cham na drodze


GregorBa

Rekomendowane odpowiedzi

Ja na miejscu tego nagrywającego bym się nie pieścił i staranował tego kretyna bo widać na tym filmiku jak dupek bez kierunkowskazów wpierdziela mu się pod zderzak przejeżdżając na dodatek linie ciągłą,  nie miał bym litości i go po barierkach popchał z 15 metrów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na miejscu tego nagrywającego bym się nie pieścił i staranował tego kretyna bo widać na tym filmiku jak dupek bez kierunkowskazów wpierdziela mu się pod zderzak przejeżdżając na dodatek linie ciągłą,  nie miał bym litości i go po barierkach popchał z 15 metrów.

Co do ciągłej linii to mam bardzo mieszane uczucia ... Co do pozostałych - wjazd bez kierunkowskaczów i złośliwe hamowanie - to fakt.

Ale może kierownik ciężarówki nie chciał tracić x-godzin na Policję i ich rozkminienie tematu (co wcale nie musiałoby się skończyć uznaniem debila z Polówki winnym).

Może miał towar na pace i umówioną godzinę rozładunku itp.

A tak - "wyprowadził go z sali" bezkontaktowo :)

 

Ode mnie duży szacunek :)

Edytowane przez MForbi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kometarzach na gazecie.pl pojawil sie wpis(moze nieprawdziwy) rzekomego kierowcy polo, ktory twierdzi, ze ciezarowka wymusila na wczesniejszym skrzyzowaniu bardzo niebezpiecznie na nim pierwszenstwo. Kierowca polo chcial zatrzymac ciezarowke i wezwac policje. Czy prawda czy nie to nie wiem, jednakze podejrzewam; ze takie zachowanie bylo w odpowiedzi na cos.

 

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kometarzach na gazecie.pl pojawil sie wpis(moze nieprawdziwy) rzekomego kierowcy polo, ktory twierdzi, ze ciezarowka wymusila na wczesniejszym skrzyzowaniu bardzo niebezpiecznie na nim pierwszenstwo. Kierowca polo chcial zatrzymac ciezarowke i wezwac policje. Czy prawda czy nie to nie wiem, jednakze podejrzewam; ze takie zachowanie bylo w odpowiedzi na cos.

 

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

 

Mogło tak być. Wystarczyło podać numer policji a nie zabawiać się w policjanta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wszystko przez tę pracę na akord heh... Ale jak ma to zrozumieć ktoś, kto ma za godzinę "czy się stoi, czy się leży"? No nie zrozumie...

:rolleyes:

To że ktoś ma akkord, nie znaczy że na łamać przepisy i narażać innych...

 

Chyba nikt nie jest aż tak upośledzonych, żeby ładować się polo pod zestaw "dla zabawy"

 

Żeby było sprawiedliwie, obu ancymonów ukarać.

 

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy jestem mocno przekonany, że kierowca TIRa zajechał wcześniej drogę Polówce i ten się odwzajemnił. Nie chce mi się wierzyć, że kierowca Polówki bez powodu nękał biednego pana za kierownicą ciężarówki. Swoją drogą masa (choć oczywiście nie wszyscy) kierowcy TIRów jeżdżą jak Panowie Świata. Kurdę człowieku jedziesz 18-30 tonowym zestawem to myśl 2 razy i patrz 2 razy. Miałem w swoim życiu przynajmniej kilkanaście bardzo niebezpiecznych sytuacji z udziałem kierowców ciężarówek i lekko 3/4 z nich nie wynikały z tego, że ktoś się zagapił czy mnie zwyczajnie nie widział, bo w takich sytuacjach kierowca przeprasza np. awaryjnymi Wiele zachowań tych kierowców wynika raczej z tego "jestem większy, więc to ty se wyhamuj / mam cie w głębokim poważaniu (tuż za okrężnicą).

Wielokrotnie widzę też kierowców TIRów, którzy cisną przez wioski po 80 km/h ignorując ich drogę hamowania w przypadku np. dziecka wbiegającego na ulicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Szczerze powiedziawszy jestem mocno przekonany,
Przekonania, czy kwestie wiary to wyjątkowo indywidualne zagadnienia i nie powinny wpływać na ocenę sytuacji na drodze. Ten sposób ustalania faktów zostawmy wróżom i jasnowidzom, bo wyręczając ich, sami tworzymy prawdy objawione...

Niemniej zachowanie kierującego polówką, jest na tyle niezrozumiałe, że istotnie mogło być sprowokowane.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj to popisał się dróżnik, który chyba trochę za późno zamkną szlabany. Inna sprawa to kierowca ciężarówki jechać przez te szlabany, a nie czekał na otwarcie.

Dróżnik albo automat. Podobna sytuacja była w Kozerkach koło Grodzika Maz tam dróżnik nie zamknął na czas rogatek śmierć poniosła kobieta a dzieciaki ciężko ranne. Sprawa o tyle trudna, że ruch na przejeździe zakorkował się przez ciężarówkę która nie mgła zjechać. Obecnie przejazd zlikwidowany. Na przejazdach trzeba uważać.

Edytowane przez Dobi1972
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic bardziej nie podnosi ciśnienia jak "wszechwiedzący burak" który na ostrzeżenie klaksonem próbując wryć się na zły pas reaguje bluzganiem i agresywnym trąbieniem. Pozdrawiam chama w podeszłym wieku ze swoją buraczaną starą partnerką/żoną w prze-męskim białym trzydrzwiowym Scirocco, który jak większość taksiarzy myśli że jak jeździ 30 lat to wie najlepiej. Miejsce to Rondo Ofiar Katynia, gdzie standardowo przy nawijce w kierunki Huty auta ze środkowego pasa (do skrętu w lewo) pchają się na środkowy pas na rondzie (dostępny tylko i wyłącznie dla pojazdów ze skrajnego, lewego pasa). Gdybym nie jechał z rodziną to chętnie przejechałbym bo boku wieśwagena i z uśmiechem na ustach wysłuchał frustracji buraka, a tak niestety wdałem się w pyskówke próbując uświadomić idiocie zasady ruchu na tym rondzie. Niestety perły przed wieprze :/

Edytowane przez remoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...