Skocz do zawartości

Czy bedziesz na II Zlocie Plejady 2005?


ogs

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja na pewno będę 8) . W zeszłym roku przeszkodziła mi taka głupia drobnostka jak matura :cry: . W tym co prawda mam sesje :? , ale zapowiedziałem już dawno, że tegorocznego zlotu nie przegapię i słowa dotrzymam. :mrgreen::mrgreen:

 

Wyjeżdżam już w środę I MAM WOLNE MIEJSCE zarówno w samochodzie jak i w domku, więc jeżeli jest ktoś chętny, aby się podpiąć i poimprezować już wcześniej to zapraszam (inf. o chęci wyjazdu proszę na priv.) nocleg „Zacisze” koszt coś koło 130zł 25-29.05.05 płatne w ośrodku na miejscu. Zapraszam, bo z tego, co mi wiadomo to już kilka osób jedzie wcześniej. :):)

 

Obowiązkowe wyposażenie……………kroplówka. :twisted::twisted:

 

Pozdrawiam CDragon Uparty Student

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na pewno będę 8) . W zeszłym roku przeszkodziła mi taka głupia drobnostka jak matura :cry: . W tym co prawda mam sesje :? , ale zapowiedziałem już dawno, że tegorocznego zlotu nie przegapię i słowa dotrzymam. :mrgreen::mrgreen:

Postawa godna pochwały!!!Szacuneczek :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thanus, Arylin.ka, Matt i Charlie w jakims domu ekologicznym

yyy Thanuś ja nie wiem jak ja Ci to mam powiedzieć.... :shock: to już baaardzo nieaktualne, Matt - Zacisze, jeśli się uda to charlie też

 

ta lista na zlocie to aktualna? 97 zalog?

nieaktualne, powinno być uaktualnione w poniedziałek

stan aktualny - lista zgłoszeń została zamknięta,

trasa szosowa: 46 załóg

trasa terenowa: 30

trasa turystyczna: 26

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuu szkoda, mam nadzieję że przynajmniej nie bolało za bardzo całe zdarzenie, szukając pozytywnej strony tego zdarzenia to możesz teraz zebrać podpisy wszystkich forumowiczów na zlocie na tym gipsie w który pewnie Ci nóżkę wpakowali, wiem pocieszenie niewielkie ale zawsze jakieś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sie tak pieknie zalatwilam na zlot ze wczoraj noge zlamalam ;( i gdzie tu sprawiedliwwosc ;(

No to "pięknie: :( :!:

Współczuję

Musisz znaleźć sobie kogoś, kto będzie Cię nosił na rękach podczas Plejad. Myslę,że nie będziesz musiała długo szukać chętnego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...