Skocz do zawartości

Czy bedziesz na II Zlocie Plejady 2005?


ogs

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W związku z postem shodana sobie tak pomyślałem.. że nieobecni mogliby wysłąć chociaż swoje auta na zlot przy wydatnej pomocy niezsubarzonych klubowiczów ;-) :wink:

 

Jestem za! Chetnie dam odpoczac Pomaranczowej Tragedii i od biedy jakas Imprezka by sie czlowiek przejechal :wink:

Poki co zostaje lapac na stopa zaprzyjaznione Subaru i liczyc, ze mnie kierownik stamtad nie wyrzuci za popilotowanie go do Wysowej via Nordkapp :wink: :twisted:

Po spelnieniu w/w warunkow - bede :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też będę z młodym Golfstromem.

 

Ale gdzie ja mam nocleg :?: :shock:

 

O Matko!! Muszę zapytać p. Joanny, bo tak dawno wysłałem zgłoszenie, że nie pamiętam :oops: gdzie śpimy.

 

pzdr

 

PS. Wychodzi mi ok. 620km z Kętrzyna przez Kielce. Czy ktoś ma jeszcze dalej ode mnie :wink: ?

 

pzdr2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nawet dobrze, ze nie jedziecie, bo slyszalem ze miejsca noclegowe sie skoncza, a ciagle przychodza nowe zgloszenia :twisted:

 

jak tak dalej mpojdzie to bedzie ze 130 zalog i ludzie bede musielio nocowac w autach! :D

 

No i wreszcie bedziemy mieli zdjecie z naprawde poteznego zlotu....co jeszcze niedawno forumowicze narzekali, ze szkoda ze nie ma takich zlotow w PL, jak to internecie widac.... a tu na to wyglada, ze bedzie to najliczniejsze spotkanie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TJ: Przypilnuj zebym trafil z pilotem do Zacisza - napisalem w opisie w zgloszeniu o tym ale wiesz jak jest... Niektorzy juz proponowali, ze mnie przygarna :twisted: ale oficjalnie chcialbym miec miejsce w Zaciszu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem być ale fundusz emerytalny tzn. kasa zapomogowo pożyczkowa nie pozwoliła mi na wyruszenie w trase bardzo mi przykro ale nie zaitam tym razem. Śmiechu obiecaj mi ze wypijecie za mnie i za moją mature :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja glupi myslalem, ze w Zaciszu raczej za duzo osob nie bedzie (cos mi sie ubzduralo, ze wszyscy do Glimaru uderzaja) i zamiast tam to ulokowalem czesc poznanskiej ekipy w Domu Sanatoryjno-Wypoczynkowym GLINIK... :oops: :?

Swoja droga jakby ktos na gwalt szukal lokum to jest szansa, ze tam sie jeszcze cos znajdzie.

 

No coz, bedziemy musieli do was, do Zacisza dobijac wieczorami w celu integracji... jesli nas przyjmiecie oczywiscie... :oops:

 

My wyjezdzamy w czwartek bladym switem, a druga czesc poznaniakow zdaje sie, ze juz w srode.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojjj Scobby..Zacisze bedzie najmniej zacisznym miejscem..na teren osrodka wpuszczac bedzie druzynowy wyselekcjonowany przez Mamusie..legitymacja 0,7 na sztuke nieletnia,ciezarne i emerytki, 1,0 na reszte 8)

No to Monika walczymy! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeraza mnie wynik tej ankiety... tylko 23 zalogi wybieraja sie na zlot?! :roll:

Na szczescie forum nie jest jedynym zrodlem uczestnikow zlotu :wink: .

 

Poza tym miejsc bylo pierwotnie baaardzo duzo, a przeciez wszystko zostalo zajete. Do tego stopnia, ze niektorzy spia poza baza noclegowa SIPu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...