Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, Szürkebarát napisał:

Fota kiepska, barwa nie jest taka żarówiasta i pasuje do przeszyć, ale nie mogłem wytrzymać.

415492646_DSC_15601.thumb.JPG.69fd9c4afe4b67fab80aad25fafec9f2.JPG

Jutro postaram się zrobić lepsze foty. Na przednie zagłówki pasują dobrze, na tylne mniejsze gorzej. Ale efekt jest jakiego oczekiwałem :yahoo: .

pierwsze co mi się skojarzyło, że teraz musisz dokupić jeszcze koraliki na fotel ;P :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, koziolek napisał:

Najpierw załóż to:faja:

pobrane.jpg

 

57 minut temu, Infra napisał:

pierwsze co mi się skojarzyło, że teraz musisz dokupić jeszcze koraliki na fotel ;P :D

Co wy macie z tymi koralikami? To jakiś fetysz? W życiu by mi to do głowy nie przyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Szürkebarát napisał:

 

Co wy macie z tymi koralikami? To jakiś fetysz? W życiu by mi to do głowy nie przyszło.

 

Specjalnie znalazłem aukcję dla Ciebie:

 

https://allegro.pl/oferta/mata-na-siedzenie-koraliki-koralikowa-na-fotel-uni-6969655507?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_mtrzcj_czesci_pla_czesci-samochodowe&ev_adgr=Części+samochodowe+-+Wyposażenie+wnętrza&gclid=CjwKCAjwjdOIBhA_EiwAHz8xm_C7Q5BvPzG-cOewNiErareGZ4wwP1hkPr22AkrDiFd7cXqY1KO3ARoCG2wQAvD_BwE 

 

 

 

 

Śpiesz się bo zostało dosłownie kilka sztuk:

 

 

IMG_20210812_102001.thumb.jpg.16c7d157bdf684908973c8a0b719daf8.jpg

 

 

:mrgreen:

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@koziolek @llkuba wy chyba rzeczywiście coś macie z tymi koralikami bo ja ich nie potrzebuje i nawet nie przyszły mi do głowy. Zatem donikąd nie będę się spieszył oraz nie będę marnował czasu w tym pięknym sierpniowym dniu np. wyszukując komuś aukcję internetową na rzecz. której ten ktoś nie potrzebuje. Wygenerowaliście dziwaczną sytuację ale nie tłumaczcie dlaczego. Mnie wygodnie będzie myśleć o was jako o... fetyszystach koralików.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Szürkebarát napisał:

@koziolek @llkuba wy chyba rzeczywiście coś macie z tymi koralikami bo ja ich nie potrzebuje i nawet nie przyszły mi do głowy. Zatem donikąd nie będę się spieszył oraz nie będę marnował czasu w tym pięknym sierpniowym dniu np. wyszukując komuś aukcję internetową na rzecz. której ten ktoś nie potrzebuje. Wygenerowaliście dziwaczną sytuację ale nie tłumaczcie dlaczego. Mnie wygodnie będzie myśleć o was jako o... fetyszystach koralików.

 

Mój Tata posiadał takie, wiesz jaki to był luksus na dzielni :biglol:. Później wuja dorobił się,  te koraliki podnosiły wartość i prestiż syrenki czy dużego Fiata ;). Chyba młody jesteś i możesz tego nie pamiętać B).

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Szürkebarát napisał:

Zatem donikąd nie będę się spieszył oraz nie będę marnował czasu w tym pięknym sierpniowym dniu np. wyszukując komuś aukcję internetową na rzecz. której ten ktoś nie potrzebuje.

 

W pracy jestem -_-.

Edytowane przez llkuba
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, llkuba napisał:

 

Mój Tata posiadał takie, wiesz jaki to był luksus na dzielni :biglol:. Później wuja dorobił się,  te koraliki podnosiły wartość i prestiż syrenki czy dużego Fiata ;). Chyba młody jesteś i możesz tego nie pamiętać B).

@llkuba to może kup sobie i będziesz kontynuował rodzinne mody i luksusy na dzielni a nie zawracaj komuś czegoś?

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ipsx82 napisał:

Poproś Małżonkę by nie zapominała lekarstw dawać wraz z śniadaniem :coffee: 

 

Przecież nie jesz z nami śniadania :biglol:.

 

Więcej luzu :biglol:. Spokojnie Tacie wrócą wspomnienia, zrobię prezentację, a jak nie sprawdzi się dziecko będzie miało FUN :biglol:. Albo będzie w Imprezie i zrobi furorę na spotach :biglol:.

  • Super! 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.08.2021 o 15:07, ipsx82 napisał:

Niemożliwe albo raczej nie chce mi się wierzyć że się nie da bez zdejmowania zderzaka.

Niestety to prawda... Pod lampą są śruby mocujące, nie da się ich odkręcić bez zdejmowania zderzaka... 
Znaczy da się :D boszka w dłoń wyciąć  dziury w zderzaku zaraz pod lampami i "pryma sort". :biglol:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Infra napisał:

Ktoś coś udaje, ja coś udaję i czas przy kompie leci szybciej ;). Ale się obraziłem ;) i zdjęć po za poniższym więcej nie będzie.

661807356_DSC_15631.thumb.JPG.35de6d6a407b0bbdb0fa6e1e01987262.JPG

:biglol:

 

Od jakiegoś czasu przymierzałem się do pokrowców na zagłówki bo drażniło mnie "łapanie" zagłówka za włosy a materiał pokrowca jest śliski i nie łapie. Nie mogłem znaleźć w odpowiedniej kolorystyce aż poprosiłem sprzedawcę o takie i zrobił. I wyglądają dobrze w szaro-czarno-srebrnym wnętrzu. Na koniec - zainspirował mnie do tego @Snuff plejadami w barwie orange.

  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, thomson0073 napisał:

Niestety to prawda... Pod lampą są śruby mocujące, nie da się ich odkręcić bez zdejmowania zderzaka... 
Znaczy da się :D boszka w dłoń wyciąć  dziury w zderzaku zaraz pod lampami i "pryma sort". :biglol:

Ooo widzisz, a w przedlifcie trzeba tylko brewki ściągnąć :OO:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, thomson0073 napisał:

Niestety to prawda... Pod lampą są śruby mocujące, nie da się ich odkręcić bez zdejmowania zderzaka... 
Znaczy da się :D boszka w dłoń wyciąć  dziury w zderzaku zaraz pod lampami i "pryma sort". :biglol:

A po specjalizacji ginekologia przez otwory techniczne jakimi są zaślepki od spryskiwaczy reflektorów nie da rady  :upside-down-face_1f643-small:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem pompkę spryskiwacza przedniej szyby na nową i okazało się że działa tylko trochę lepiej od starej:unsure:. Przyczyną były dwa zaworki jednokierunkowe które znajdują się pod wygłuszeniem maski ( blokowały przepływ). Jeden udało się rozruszać to zamontowałem go na kolanku 90 stopni który znajduję się nad lewym kielichem żeby płyn się nie cofał. Patent się udał bo płyn jest fajnie rozpriskiwany na szybie.:)IMG_20210812_134851_892.thumb.jpg.c6b894df364da599cfa65d6512560098.jpgIMG_20210812_134918_761.thumb.jpg.71fb525c127b937532e067f596c21c8b.jpg

  • Super! 3
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...