Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

zawa, nie orientujesz się może czy takie dokładki do Bloba ktoś też oferuje ?

No i wie ktoś może, czy pasują pod zderzak WRX, czy tylko STI z dokładkami po bokach ?

 

-- 24 paź 2012, o 23:24 --

 

zawa, nie orientujesz się może czy takie dokładki do Bloba ktoś też oferuje ?

No i wie ktoś może, czy pasują pod zderzak WRX, czy tylko STI z dokładkami po bokach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wykonałem coś nie przy Subaraczku, lecz dla Subaraczka: okleiłem gąbką fragmenty lewej ściany garażu (z blachy), żeby autko przypadkiem nie potłukło sobie drzwi oraz przykleiłem klocki z gąbki do wewnętrznej strony podnoszonych drzwi, żeby można było bezpiecznie otwierać bagażnik.

 

Użyłem do tego odpadowych klocków z gąbki tapicerskiej, którą dostałem od znajomego tapicera i może 1/10 puszki butaprenopodobnego kleju, którą to resztkę otrzymałem od znajomego szewca. Dodatkowym nakładem było trochę rozpuszczalnika do oczyszczenia blachy i szmatka. Czas pracy: pół godziny. Zadowolenie Subaraczka: bezcenne. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wykonałem coś nie przy Subaraczku, lecz dla Subaraczka: okleiłem gąbką fragmenty lewej ściany garażu (z blachy), żeby autko przypadkiem nie potłukło sobie drzwi oraz przykleiłem klocki z gąbki do wewnętrznej strony podnoszonych drzwi, żeby można było bezpiecznie otwierać bagażnik.

 

Użyłem do tego odpadowych klocków z gąbki tapicerskiej, którą dostałem od znajomego tapicera i może 1/10 puszki butaprenopodobnego kleju, którą to resztkę otrzymałem od znajomego szewca. Dodatkowym nakładem było trochę rozpuszczalnika do oczyszczenia blachy i szmatka. Czas pracy: pół godziny. Zadowolenie Subaraczka: bezcenne. :D

 

Świetny pomysł :) Będę musiał go zaadoptować u siebie.Ale...hmm...jak sądzicie,czy jak przykleję gąbkę również do Civica żony,parkującego obok Subarynki,połowica będzie się indyczyć ? Zaznaczam,że w drodze kompromisu,mogę pofarbować gąbkę pod kolor Hondy,na czarno ;) Mam realne obawy,że po zastosowaniu tego patentu sam musiałbym okleić się sporymi fragmentami gąbki - miejscowo potrójną warstwą.Pod kolor oczywiście... ;)

 

Ale tak na serio - naprawdę fajny manewr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...czy jak przykleję gąbkę również do Civica żony,parkującego obok Subarynki,połowica będzie się indyczyć ? ... Mam realne obawy,że po zastosowaniu tego patentu sam musiałbym okleić się sporymi fragmentami gąbki...
Na pewno.

 

:idea: Ale można spróbować powiesić gruby pas gąbki na eleganckich łańcuszkach między samochodami, równolegle do nich, na długość newralgicznego odcinka drzwiowego. Wyglądać to będzie pewnie idiotycznie, ale za to zabezpieczy oba autka, a w razie potrzeby można będzie to zabezpieczenie przesunąć lub całkiem zdjąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale można spróbować powiesić gruby pas gąbki na eleganckich łańcuszkach między samochodami, równolegle do nich, na długość newralgicznego odcinka drzwiowego. Wyglądać to będzie pewnie idiotycznie, ale za to zabezpieczy oba autka, a w razie potrzeby można będzie to zabezpieczenie przesunąć lub całkiem zdjąć.

 

Debtux,moim zdaniem zasługujesz na miano forumowego McGyvera - jest problem znajdzie się i rada :) Jakoś tak wyobraziłem sobie materac gimnastyczny,taki na w-f powieszony na gustownych łańcuchach... Genialne !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uświniłem i wytytłałem w bagnie, w które wprowadził mnie znany kierowca rajdowy Krzysztof H, kiedy szukałem wyjazdu z zakorkowanych Gliwic.

Normalnie samo błoto + koleiny przez las na odcinku z 500m, a Forek darł, tylko fala szła bokami. Najpierw miałem taką minę :evil: , potem :| , następnie :? , a na koniec :shock: i 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...