Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

A ja dzisiaj napoilem Legara,zalalem 98-ki za 365 plnow,potem wymienilem zarowki mijania , az sie zdziwilem.Przy wypinaniu starej zarowki i zalozeniu nowej,wlaczyl mi sie alarm,dodam,ze auto bylo pootwierane w garazu,bez kluczykow,wiec sie lekko zirytowalem.Wymienilem druga zarowka na swieza,ale tu juz tego straszenia nie bylo.W piatek,Subarak dostanie nowa krew,bedzie wyplukany,zalany swiezutkim oleikiem,dyfry rowniez beda odswiezone nowym oleum,chlodziwo rowniez bedzie wymienione, a w listopadzie,najpozniej grudniu,jade do ASO KOper na wymiane rozrzadu i przeglad przy 102 kkm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja póki co optycznie poprawiam Subarynkę-przyszły już oryginalne nakładki na progi,wysoki parapet,oryginalne sprężyny i zwykły wlot na maskę.Wreszcie ją odtuninguję :) W drodze są też moje ulubione felgi,szprychowe MG.Miałem już takie w rally Kadecie i żadnych innych nie chcę.Okazało się,że produkują też ten model felg na 5 śrub i udało mi się znaleźć używki w dobrej cenie.Natomiast w niedzielę czeka mnie rozstanie na dłużej-autko jedzie do lakiernika.Jeszcze nie wiem czy wybiorę biały czy blue mica ale raczej blue.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja,zalalem Legarowi w silniczek ,dyfry i wspome nowiutkie,swiezutkie oleiki.Oczywiscie filterek wymieniony,niebawem rozrzad,wymiana hamulcowego i chlodziwa oraz filterkow powietrznych.Niebawem,trzeba bedzie przygotowac sie do zimy,czyli uszczelki i lakierek zabezpieczyc...A potem-zabawa.......:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja,zalalem Legarowi w silniczek ,dyfry i wspome nowiutkie,swiezutkie oleiki.Oczywiscie filterek wymieniony,niebawem rozrzad,wymiana hamulcowego i chlodziwa oraz filterkow powietrznych.Niebawem,trzeba bedzie przygotowac sie do zimy,czyli uszczelki i lakierek zabezpieczyc...A potem-zabawa.......:-)

Czy nie popełniłeś błędzików? :mrgreen:

Nie powinno czasem być: dyferki,rozrządzik i uszczeleczki ? :roll: :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem trochę rdzy przy kielichach z tyłu :(

bardzo złym pomysłem jest zakładanie na to rozpórki? mocne obciążenia się tam robią? może mi kielich wywalić górą szybciej, niż bez rozpórki? trzeba będzie to zrobić, ale po rozpórki jadę w niedzielę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja,zalalem Legarowi w silniczek ,dyfry i wspome nowiutkie,swiezutkie oleiki.Oczywiscie filterek wymieniony,niebawem rozrzad,wymiana hamulcowego i chlodziwa oraz filterkow powietrznych.Niebawem,trzeba bedzie przygotowac sie do zimy,czyli uszczelki i lakierek zabezpieczyc...A potem-zabawa.......:-)

Czy nie popełniłeś błędzików? :mrgreen:

Nie powinno czasem być: dyferki,rozrządzik i uszczeleczki ? :roll: :twisted::mrgreen:

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

 

Zatankowałam gazik i benzynkę... oraz płynik do spryskiwaczy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaparkowałem za Cinquecento :idea: a mogłem przed... :roll: a jak z auta wysiadłem to CC stoczyło się :shock: z pasażerką na prawym na główną drogę i na szczęście lekko puknęło czołowo auto jadące główną drogą, skończyło się na kosmetyce ale mogło to dotyczyć mojego GT :evil: Dziadek wyskoczył ze sklepu (kierowca) a ja zrobiłem :shock: i uffff 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostawiłem gnoja samego na deszczu i jeżdżę BMW

 

jak mogłeś? :twisted: do garażu z nim 8)

Garaż wyszedł i nie wrócił :mrgreen:

W deszczu bmw fajne ;) jaki masz tam silnik?

Oj tak, ale nie ten :roll: Ten jest za mały nawet na deszcz :( :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...