Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

swoją drogą, duzy jest mandat za brak tablicy przedniej? Tzn. "Panie władzo, właśnie mi odpadła, kupiłem już ramki i jadę do domu założyć" ;)

Oficjalnie mandat do 500zl a chyba teraz nawet 5pkt. Praktycznie zalezy to od policjanta, bo ja np., jak moze pamietasz mam mala tablice z przodu i mam ja juz poltora roku i 2 czy 3 razy cos wspomnieli o tym, ale zadnych konsekwencji, z brakiem jest gorzej, szczegolnie na czarnym, bo sie nie wyroznia, ale z kolei pasuje cala czern, wiec wiekszosc pewnie nie zauwazy, bo jest pelna harmonia przodu i poprostu nie widac braku tablicy na pierwszy rzut oka. Woz w bagazniku polamana ramke (tylko bez listewki, albo tylko jej kawalek) i ori tablice, do tego uloz sobie historyjke i powinienes miec luz. Wazne zebys mial nalepke na szybie, bo wtedy widac, ze na prawde ci odpadla, a nie tak jak ja, ze jej nigdy nawet nie nakleilem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam tablice w aucie, mam nową ramkę i historyjkę, że mi odpadła, że byłem na stacji, kupiłem ramkę i jadę do domu zamontować, bo nie mam przy sobie klucza. Myślę, że nie powinno być problemu.

Naklejka na szybie jest, nawet widoczna.

Mijałem już kilka patroli i jak na razie żaden nie zwrócił uwagi na brak blachy. Oby było tak dalej. :)

 

Przestudiowałem taryfikator i nie ma tam punktu - Brak tablic. Znalazłem tylko takie 3 pkt.:

 

Ozdabianie tablic rejestracyjnych oraz umieszczanie z przodu lub z tyłu pojazdu znaków, napisów lub przedmiotów ograniczających czytelność tych tablic. 0 pkt 50 zł

 

Umieszczenie na pojeździe ładunku w sposób ograniczający widoczność drogi lub zasłaniający światła, urządzenia sygnalizacyjne, tablice rejestracyjne lub inne tablice albo znaki, w które pojazd jest zaopatrzony. 0 pkt 200 zł

 

Zakrywanie świateł oraz urządzeń sygnalizacyjnych, tablic rejestracyjnych lub innych wymaganych tablic albo znaków, które powinny być widoczne. 3 pkt 200 zł

 

 

Pytanie pod co mogą ewentualnie to podciągnąć. Znając życie prędzej czy później mnie trafią to się przekonam jak to dokładnie wygląda. Na razie nie ma co się zamartwiać, tylko cieszyć z czarnego przodu :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wlasnie pare godzin temu po plukance millersa wymienilem oliwke w Potforku na amsa hdd 5w30, oczywiscie filterek oliwy takze. A przy okazji czekania na wykapanie oliwy przeczyscilem krokowca i przepustnice...

Ados spawnal brzeczaca oslone...i nastala cisza. Zapewne ucieszyl sie takze ecu bo czujnik spalania stukowego jakos przestal przeszkadzac w rozpedzaniu autka. Zniknal lag na pedale przyspieszenia...ale to moze reset po odpieciu aku.....

 

W nagrode za dobre zachowanie autko wykapalo sie w blotku, ale jeszcze widac ze potforek jest bialy.

 

Pierwsze wrazenie jazdy na amsie bardzo pozytywne. Szybciej sie wkreca silnik na obroty....i czuc ze jakos autko ma lzej jechac. Zobaczymy co bedzie dalej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja pierw w zeszłą sobotę nabroiłem (myjnia silnikowa po dziczeniu na Gravel Cup) i ruszyłem w trasę z milionem kolorowych lampek,ale wróciłem bezpiecznie po tygodniu poniedziałkowy demontaż i kompletne czyszczenie przepustnicy wyleczyło wieprzowine;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu zrobiłem pełna konserwację podwozia - Mohikanin ma u mnie dożywocie - więc trzeba dbać :)

A gdzie, jeśli można wiedzieć? :)

 

na dobrego pasterza - http://bullhorn.pl :wink:

Super, wielkie dzięki, muszę to zrobić przed zimą 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymylem Legara,wczesniej odkurzylem w srodku,przetarlem skore w srodku,wysprzatalem bagaznik,zeby pylkow i kurzu bylo mniej.

Wczoraj zamowilem nowe filtry kabinowy i powietrza Knecht,zamowilem takze swiece nowe,gdyz jade w listo do ASO.

Z moich obserwacji,skromnych porownan,uwazam,ze moja Corollka z 97 r. miala praktycznie podobne rozwiazania , np. nawiewu pod fotelami,ukladu maskowan prowadnic foteli oraz konstrukcji deski rozdzielczej.Niestety,uwazam,ze moj Legacy z 2006 r. nie jest wzorem starannosci wykonania,choc wszystko jest dosc przemyslane.Ale,co do dopieszczenia np. wykonczenia wykladziny podlogi,daleko mu do samochodow w jego klasie....Tak sobie pokrytykowalem.....

Przyznaje sie,ze znow nie potafie przejsc kolo mego auta bez zadowolenia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawa, zarabiscie wyglada ta dokladka. Gdzie i za ile ja dorwales? To jest Carbon czy tworzywo? Mocowana tylko na te spinki w zderzaku czy jakieś śruby w ich miejsce?

 

Kupiłem przez allegro http://allegro.pl/dokladka-zderzaka-do-subaru-impreza-wrx-sti-n13-i2665763480.html jest to tworzywo pokryte carbonem, a montowane jest na śruby, 4 pasuja w oryginalne mocowanie ale ja dolozylem jeszcze pare dla pewnosci bo jednak stawia to opór przy wiekszych predkościach i spinki by nie daly rady przynajmniej tak mi się wydaje. Ogólnie za ta kase w porownaniu do oryginału jest spoko i jakość i spasowanie i +10 na mieście :)

 

4ddad6a9736b3811m.jpg

 

 

4360e69995b54592m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa wory cementu na plecach jeszcze nikomu nie zaszkodziły... ;) Jak już byłem pewny,że się klei,w swojej niecierpliwości chwyciłem spray ze złotolem i popsikałem nowy nabytek na wiosnę-tak na próbę.Oczywiście przed prawdziwym malowaniem felunek będzie zawodowo oszlifowany.

post-18476-135184480221_thumb.jpg

 

post-18476-135184480227_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...