Skocz do zawartości

SZUKAM PRACY / DAM PRACĘ


Dobramagilla

Rekomendowane odpowiedzi

Szanse pewnie nikłe, ale warto zapytać:

Nie potrzebuje ktoś, albo nie zna kogoś kto potrzebuje aplikanta radcowskiego z doświadczeniem w zamówieniach publicznych, podatkach i szeroko pojętym prawie cywilnym/gospodarczym? 

Rejon szeroki, bo za sensowną pracą mogę się przeprowadzić, ale najchętniej Poznań, Konin, Kalisz.

Edytowane przez Avic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanse pewnie nikłe, ale warto zapytać:

 

Nie potrzebuje ktoś, albo nie zna kogoś kto potrzebuje aplikanta radcowskiego z doświadczeniem w zamówieniach publicznych, podatkach i szeroko pojętym prawie cywilnym/gospodarczym? 

Rejon szeroki, bo za sensowną pracą mogę się przeprowadzić, ale najchętniej Poznań, Konin, Kalisz.

Katowice ? 

Koledzy z uwagi iż szykuję się do ogłaszania sporego przetargu na prawie 40 zakresów, szukam firm z doświadczeniem w energetyce i ciepłownictwie. Jak masz firmę, pracujesz w takiej firmie i masz doświadczenie w remontach bieżących, awariach, utrzymaniu ruchu.. Jednym słowem szukam dostawcy usług dla energetyki, masz doświadczenie, masz bazę na śląsku pisz. W wiadomości dane firmy, mail do korespondencji i specjalizacja. Im szybciej tym lepiej. Pilne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zatrudnię handlowca do sprzedaży opon ciężarowych i przemysłowych. Sprzedaż głównie do klientów końcowych - floty, firmy dystrybucyjne itd. ewentualnie mniejsze serwisy oponiarskie. Koniecznie osoba z doświadczeniem i znajomością klientów i  branży transportowej. Najlepiej osoba z doświadczeniem w sprzedaży opon lub części do aut ciężarowych. Względnie z doświadczeniem w branży spedycyjnej. Niestety na chwilę obecna nie mam czasu na naukę osoby bez doświadczenia. Oczywiście zapewniam narzędzia pracy jak samochód ( nie będzie to służbowe STi  :P ) , laptop, telefon. Region działania - Warszawa + okolice (tak w promieniu do 100 km).

Nie mówię też że to praca łatwa, lekka i przyjemna, a pieniądze lecą z nieba. Ale uczciwie zapłacę za efektywną i uczciwą pracę. Praca od stycznia.

CV najlepiej wysyłać na adres: praca.tyre.expert.pl@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jezeli ktos poszukuje wykonawcy drobnych detali z tworzyw sztucznych/workow z pvc ( max do 150gr)to zapraszam do kontaktu ( pracuje w firmie zajmujacej sie przetworstwem tworzyw sztucznych m.in na wtryskarch, wytłaczarch, zgrzewarkach wysokiej czestotliwosc - zgrzewanie workow z  PVC jak i zgrzewarkach impulsowych. Mam tez do dyspozycji sitodruk wymiary sita max 60x80cm)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatrudnię handlowca do sprzedaży opon ciężarowych i przemysłowych. Sprzedaż głównie do klientów końcowych - floty, firmy dystrybucyjne itd. ewentualnie mniejsze serwisy oponiarskie. Koniecznie osoba z doświadczeniem i znajomością klientów i  branży transportowej. Najlepiej osoba z doświadczeniem w sprzedaży opon lub części do aut ciężarowych. Względnie z doświadczeniem w branży spedycyjnej. Niestety na chwilę obecna nie mam czasu na naukę osoby bez doświadczenia. Oczywiście zapewniam narzędzia pracy jak samochód ( nie będzie to służbowe STi  :P ) , laptop, telefon. Region działania - Warszawa + okolice (tak w promieniu do 100 km).

Nie mówię też że to praca łatwa, lekka i przyjemna, a pieniądze lecą z nieba. Ale uczciwie zapłacę za efektywną i uczciwą pracę. Praca od stycznia.

CV najlepiej wysyłać na adres: praca.tyre.expert.pl@gmail.com

Podbijam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA, UWAGA!!!! PRACA!!! 

Zatrudnię spedytora/spedytorkę z Warszawy lub okolic, na stanowisko Spedytor Międzynarodowy. 

Główną siedzibę mamy w Rzeszowie, wraz z moim kolegą, otworzyliśmy oddział w Warszawie, do którego poszukujemy spedytorów z doświadczeniem, własnymi klientami i przewoźnikami. Chcielibyśmy znaleźć osoby, które pomogą nam tworzyć nasz oddział i bardzo fajnie jakby były to osoby zajmujące się nie tylko chłodniami, ale i plandekami/firankami. My działamy głównie w transporcie chłodniczym, szczególnie: Hiszpania, Włochy, Turcja, Anglia, Francja. 

Kontakt do mnie 793 366 808, lub PW. 

Zapraszam :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam osoby na stanowisko logistyk / spec. ds. zakupów.

 

Branża automotive (dostawca VW).

 

Wymagany dobry poziom języka niemieckiego.

 

Miejsce pracy: Sady / Poznań

 

W razie co PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Poszukuję do pracy mechanika samochodowego z doświadczeniem.  

Mile widziana znajomość elektryki/elektroniki samochodowej.

Praca w Długołęce koło Wrocławia w serwisie autoryzowanym.

Pracujemy w systemie dwuzmianowym 8:00-16:00 oraz 11:00-19:00.

 

Więcej informacji na PW.

Gdyby ktoś chciał lub znał kogoś kto chce to zapraszam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

[bS] jak brat szuka.

 

Kierowcy zestawu ze wszystkimi uprawnieniami.

 

Wymagania są trzy: uczciwość, uczciwość i jeszcze raz rzetelność.

Szprechanie pa ruski na samym końcu listy wymagań.

 

Kierunki: UK - RUS.

 

Baza wypadowa: Kętrzyn.

 

Tel do mnie: 517 66 33 40.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja szukam pracy;)

Doswiadczenie :

-Pracowalem troche przy remontach. Regipsy,szpachlowanie, malowanie

-Jestem po technikum Drzewnym ukonczone z wyroznieniem

-Umiem spawac metoda mma,mig

-Posiadam dodatkowo kurs pilarza unijny .

Podejme prace za granica. Wazne by byla umowa i ubezpieczenie

Mozliwe ze bede posiadal kurs na koparke

W razie czego pisac Pw

Edytowane przez Czlapus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś potrzebował coś przy IT - stworzenia wszelkiego gatunku ( programista , frontendowiec, administrator, grafik , sieciowiec  ) - bezpośrednio lub pośrednio jestem w stanie pomóc .

 

Model zleceniowy. Nie na etat. Ew. możliwość nawiązania długoterminowej współpracy oraz support.

Edytowane przez gucio1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zatrudnię asystenta projektanta w biurze konstrukcyjnym. Praca w Warszawie. Szukam zarówno osób młodych po studiach, bez doświadczenia lub z niewielkim doświadczeniem jak i kogoś bardziej doświadczonego. Poziom umiejętności zawodowych będzie oczywiście uwzględniony w zakresie powierzanych obowiązków jak i w wysokości wynagrodzenia. Wszytko i tak rozstrzygnie się podczas rozmowy.

Nie szukam studenta - praca na pełen etat. Nie szukam osób z wykształceniem po innych kierunkach niż Inżynieria Lądowa - wszelcy elektrycy i sanitariusze marnują tylko mój czas. Jeśli ktoś ma uprawnienia projektowe to niestety nie będzie to atutem bo uprawnionych projektantów mamy dość - ważne co taki człowiek umie i robił w życiu.

CV na biuro (małpa) dmkprojekt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zatrudnię handlowca do sprzedaży opon ciężarowych i przemysłowych. Sprzedaż głównie do klientów końcowych - floty, firmy dystrybucyjne itd. ewentualnie mniejsze serwisy oponiarskie. Koniecznie osoba z doświadczeniem i znajomością klientów i  branży transportowej. Najlepiej osoba z doświadczeniem w sprzedaży opon lub części do aut ciężarowych. Względnie z doświadczeniem w branży spedycyjnej. Niestety na chwilę obecna nie mam czasu na naukę osoby bez doświadczenia. Oczywiście zapewniam narzędzia pracy jak samochód ( nie będzie to służbowe STi  :P ) , laptop, telefon. Region działania - Warszawa + okolice (tak w promieniu do 100 km).

Nie mówię też że to praca łatwa, lekka i przyjemna, a pieniądze lecą z nieba. Ale uczciwie zapłacę za efektywną i uczciwą pracę. Praca od stycznia.

CV najlepiej wysyłać na adres: praca.tyre.expert.pl@gmail.com

Podbijam

 

aktualne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Szukam firm transportowych do współpracy, EU.

 

 www.m-mar.pl - polecam znajomego z bloku :-) ma naczepy typu mega i jego ludzie jeżdżą po europie

przy okazji sam coś napiszę :-)

 

identyfikacja wizualna firm / rebranding firm / strony www / sklepy / wszelka grafika 2D / akcydensy - Fakturki bez problemu

 

jak ktoś potrzebuje wyżej wymienionych może śmiało pisać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...