Skocz do zawartości

Dodatkowe wskaźniki


Harvester

Rekomendowane odpowiedzi

Czy te AG mają jakąś regulację jasności podświetlenia, bo widzę że dają po oczach.

To mój aparat :D nie sugeruj się tym. Kilka dni temu jechałem w nocy po nie oświetlonej drodze i nie było tragedii. A regulacji z tego co wiem brak.

Dokładnie, nie ma z tym większego problemu, natomiast mojego AG można podłączyć pod włącznik świateł wtedy ściemnia się razem z zegarami (osobiście sobie darowałem :wink: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ok, dzięki Kruku. Mam jeszcze kilka pytań:

1. Czy pod obiema zaznaczonymi zaślepkami znajdują się kanały olejowe? Tzn. czy można tam podpiąć czujnik temperatury oleju?

2. Czy udało się komuś odkręcić którąś bez żadnych strat? Jak tego dokonał bo mi nie chcą nawet drgnąć :P

3. Czy gwint w obu zaślepkach będzie pasował do czujnika o gwincie 10mm i drobnym zwojem (czujnik autogauge, widoczny na 3-ciej fotce)?

zaslepka1.jpgzaslepka2.jpgczujnikb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ptasi0r, na pierwszym zdjęciu zaznaczona jest zaślepka kanału olejowego. Ta większa niezaznaczona zaślepka zardzewiała to kanał wodny. Możesz śmiało umieścić czujnik w miejscu tej pierwszej zaślepki. Drugie dobre miejsce na czujnik temp.oleju jest w bloku od góry po lewej stronie przepustnicy patrząc od przodu auta (najlepiej wyjąć TMIC żeby się tam dostać ale bez tego też się da).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruk z tym że ta po lewej jest za duża, i trzeba mieć reduktor.

Jest 2gie wejście z tego co mi poniższe forum mówiło. Znalazłem ją na prawej głowicy przed kolektorem dolotorym patrząc od góry stojąc przed autem. Podobno otwór jest odpowiedniej wielkości dla AG.

 

 

img31676490.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Virus12, pewnie masz rację. Ja się na temat gwintów nie wypowiadam bo nie miałem nigdy AG a każda firma ma inne gwinty, niektóre firmy dają też w komplecie kilka rodzajów reduktorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ptasi0r, z tymi zaślepkami już tak jest że z reguły nie puszczają - musisz mieć dobrze dopasowany imbus i stopniowo, nic na siłę żeby nie zjechać gniazda...w większości przypadków przy cierpliwym podejściu puszcza :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Ktoś zna jakieś dobre i fajne zegary z czarną tarczą, zielonym podświetlaniem i czerwoną wskazówką ? :P

Tak, żeby pasowało do szafy z europejskiego STi 03 :P;)

 

 

z fabrycznie nowych to tylko AG takie robi. Alternatywa to używane Defi. jakiś czas temu była linia z zielonym podświetleniem.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś zna jakieś dobre i fajne zegary z czarną tarczą, zielonym podświetlaniem i czerwoną wskazówką ? :P

Tak, żeby pasowało do szafy z europejskiego STi 03 :P;)

 

Daj se spokoj, ja mam białe i tez pikne som :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...