Skocz do zawartości

Dodatkowe wskaźniki


Harvester

Rekomendowane odpowiedzi

no to zakończyłem wojną z AG w moim forku

 

aby uciszyć ich katastroficzny dźwięk potrzebne jest wiertło 4,5mm klej polimerowy i strzykawka.

 

Teraz pisk jest milutki znośny i nie wkurzający a jednak słyszalny

 

 

Pozdrawiam

 

-- 30 sie 2011, 00:07 --

 

zapomniałem dopisać, że to mega niedopracowany produkt. Takie błędy w sofcie że chyba po pijaku to tworzyli. zamiast wyłączać się równo to każdy ma inną ścieżką zamknięcia. Grunt, że działają i tej wersji będę się trzymał :mrgreen:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

a jeżeli nie mam ściemniacza to po prostu opuścić te połączenie czy z czymś mostkować żeby działało ?

 

-- 16 paź 2011, o 16:16 --

 

Działa, problem był taki jak wskazał AdaSch, podłączenie czujnika i zegara do wspólnej masy. Odseparowanie tego rozwiązało problem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy coś nowego w temacie zegarów się pojawiło jako tańsza alternatywa dla Defi ?? najlepiej do monatrzu pod daszkiem na desce. Mile widzane poprawne wskazania i alarm
może niekoniecznie musisz szukać alternatywy :idea: : viewtopic.php?f=16&t=147752&view=unread#unread

jakbyś był zainteresowany, to daj znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a AG to nie tanio?

mają pamięć peeak i alarm, są wszelkie daszki itp

no właśnie tanio... i różnych opinii się naczytałem o nich. Jeni piszą, że im działa ok a innym zaraz przestają wskazywać poprawne wartości dlatego pytam o trochę tańszą alternatywę dla kawiorowych Defi ale działające jak należy.

 

anakinsky masz niestety tylko boost i ciśnienie oleju a ja potrzebuje boost, temp oleju i egt.

 

Egt mam wprawdzie z elektornicznym wyświetlaczem ale potrzebuje całego zestawiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy coś nowego w temacie zegarów się pojawiło jako tańsza alternatywa dla Defi ?? najlepiej do monatrzu pod daszkiem na desce. Mile widzane poprawne wskazania i alarm

 

mi zostały łotakie :)http://img641.imageshack.us/slideshow/w ... sc1733.jpg

ino daszka już nie mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a AG to nie tanio?

mają pamięć peeak i alarm, są wszelkie daszki itp

no właśnie tanio... i różnych opinii się naczytałem o nich. Jeni piszą, że im działa ok a innym zaraz przestają wskazywać poprawne wartości dlatego pytam o trochę tańszą alternatywę dla kawiorowych Defi ale działające jak należy.

Nie wiem, być może kiedyś te zegary były do bani, ale ale seria SM jest naprawdę świetna, IMHO ładnie wyglądają, działają bez zarzutu, a kosztują niewiele... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tych AG jest opcja podłączenia pod włącznik świateł, wtedy razem z nimi powinny przygasać... osobiście olałem to :wink:

 

BartZ, kłopot w tym, że to diody, nie żarówki. One słabo przygasają :wink:

Gwidon

Pewnie masz rację. Napisałem o tym, gdyż tak stało w instrukcji :mrgreen: ale jak wyżej, dla mnie nie było tematu... :wink:

 

-- 22 paź 2011, o 23:38 --

 

Zamówiłem do imprezki coś ekstra... jak przyjdzie i zamontuję to się pochwalę... :mrgreen::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...