Skocz do zawartości

Pomoc dla "nowych forumowiczow".....


Flipper

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

śledzę forum dosyć długo przeważnie znajdując to czego chciałem się dowiedzieć

ostatnio z niemiłych przyczyn potrzebowałem zadać pytanie

założyłem więc konto i je zadałem

coś jednak pomyliłem lub mylę dalej

wchodzę tak jakby na dwa różne fora forum.subaru.pl nieco różniące się wyglądem

na obu mogę się zalogować

na jednym widzę swoje posty, a na drugim nie

jak je widzę nie mogę ich edytować

mój profil w zakładce posty pokazuje brak postów

ale w podsumowaniu pokazuje 2 aktywne posty

jak otwieram wątek nie mogę edytować

mogę się dopisać i zacytować

a tego nie chciałem robić

czy jest możliwe że już wcześniej raz założyłem konto z takim samym nickiem i hasłem?

mogę tego niestety nie pamiętać

pomocy

nie chcę robić bałaganu na forum

ps:

w tym poście działa mi edytuj

Adminie ratuj

 

Dawaj na PW szczegóły - przede wszystkim info jak się logujesz (loginy) i na jakie adresy wchodzisz na te dwa różne Forumy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wszystkim nowym (i nie tylko nowym, ale nieświadomym) Forumowiczom radzę przed założeniem tematu skorzystać z wyszukiwarki The Forum.

Szczególnie polecam zaawansowaną formę szukajki, do której dostajemy się klikając na lupkę w okienku "szukaj" -> to nas przenosi do magicznego okna z opcjami wyszukiwania, które zawsze wyszukuje wątki na szukany temat, jeżeli takowe na The Forum są :P

Dziękuję :)

Okno wyszukiwarki wygląda tak:

 

Screenshot_111.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Mam pytanie związane z dodawaniem odpowiedzi w dziale "Kupię/Sprzedam". Konkretnie chodzi mi o to, że nie mam możliwości dodać odpowiedzi do czyjejś oferty sprzedaży. Zakładam że ma to coś wspólnego z ilością postów (bo wiem, że nie można dodać tematu jeśli się ma mniej niż 100), czy dotyczy to także odpowiedzi w temacie?

 

/edit

wygląda na to, że jest wymagane minimum 2 posty, gdyż po dodaniu tego zapytania pojawia mi się już normalnie formularz odpowiedzi w dziale "Kupię/Sprzedam"

Edytowane przez bast
Zagadka rozwiązana, szkoda mnożyć byty w postaci nowych postów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Dzień dobry w to słoneczne popołudnie. Mam problem... Jak wyświetlić listę tematów, które klikłem jako obserwowane? Nigdzie nie mogę tego znaleźć, a chciałem traktować opcję 'Obserwuj' jako możliwość zapisania sobie wątków na później, nawet jeżeli nikt w nich nie odpowiada i nie wyświetlają się w kanale aktualności, ot, taka lista "ulubionych'. Żeby nie było, nie nabijam posta, serio nie umiem tego odszukać, jeżeli to istnieje! :lol:

@down

Cytat

Klikasz na strzałkę przy awatarze w górnej prawej części ekranu, tam jest "obserwowana zawartość" (ustawienia) ;)

Dziękuję! Moderacja na medal! :D

Edytowane przez Orear
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Orear napisał:

Żeby nie było, nie nabijam posta, serio nie umiem tego odszukać, jeżeli to istnieje! :lol:

 

Klikasz na strzałkę przy awatarze w górnej prawej części ekranu, tam jest "obserwowana zawartość" (ustawienia) ;)

 

 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

Jestem na forum już dobrych parę lat, niestety niewiele piszę. Praca i inne tematy dość mnie absorbują.

 

Jako że czas jest nieubłagany a lata lecą , Subaru będzie musiało zmienić właściciela. Chciałem dodać post do działu sprzedam pojazd , ale jest limit minimum 100postów na forum.

Wydaje mi się on nieco wygórowany. Czy niemógłby on być na poziomie np. 10 postów?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Chciałabym po kilku latach przygody sprzedać moją Imprezę ale kompletnie nie wiem jaka kwotę mógłbym za nią dostać żeby nie zostać okrzykniętym złodziejem ale też żeby nie sprzedać go za pół darmo. Jest gdzieś na forum dział w którym mogę poprosić forumowiczów o orientacyjną wycenę swojego auta zanim wystawie je na giełdę forumową (tam musi być już cena)? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
20 minut temu, Gazik napisał:

Uprzejmię zapytuję jak zmienić tytuł tematu - bom się w ceferkach pomylił?

 

Edytując pierwszy post w wątku pojawia się opcja edycji tytułu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Denerwują mnie niektóre ogromne zdjęcia w podpisie użytkowników przy postach, nie potrzebuję ich widzieć. Czy jest możliwość ustawienia by nie wyświetlały się podpisy, lub jeśli nie - czy jest możliwość zablokowania użytkownika, aby nie wyświetlały się jego posty?

 

EDIT: (ok - drugą opcję znalazłem), ważniejsza byłaby pierwsza

 

Edytowane przez Daroot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Daroot napisał:

Czy jest możliwość ustawienia by nie wyświetlały się podpisy,

Jest. Przy sygnaturce jest jakaś opcja do kliknięcia, żeby się nie wyświetlały. W tej chwili nie pomogę więcej, bo korzystam na telefonie, gdzie w ogóle nie ma sygnaturek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Daroot napisał:

Denerwują mnie niektóre ogromne zdjęcia w podpisie użytkowników przy postach, nie potrzebuję ich widzieć. Czy jest możliwość ustawienia by nie wyświetlały się podpisy, lub jeśli nie - czy jest możliwość zablokowania użytkownika, aby nie wyświetlały się jego posty?

 

EDIT: (ok - drugą opcję znalazłem), ważniejsza byłaby pierwsza

 

W prawym górnym roku sygnatury masz znaczek X, jak go klikniesz możesz wybrać czy ignorować tylko sygnaturę danego użytkownika czy wszystkich. Ja mam dużą, jak Ci się nie podoba możesz potestować na niej :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Daroot napisał:

ważniejsza byłaby pierwsza

 

Wejdź w menu swojego profilu, wybierz opcję Ustawienia konta, a następnie Sygnatura. Tam oprócz definiowania własnej sygnatury masz również przełącznik do wyświetlania sygnatur innych użytkowników.

 

@skwaro był szybszy i jego metoda jest szybsza... ale jak ukryjesz sygnatury wszystkich użytkowników i zmienisz zdanie to moja metoda będzie jedynym wyjściem ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie wiem czy ten watek był już poruszany czy nie, ale czy są może plany na wprowadzenie "trybu ciemnego" dla Forum? Czy może taki mechanizm już tu jest, ino ześlepłem już od tego białego tła i nie widzę jakiejś opcji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...